320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu jaoks on üpris üllatav, et üldse suurte nimedega meid seostatakse. Kes iganes liitub saab ju alles jaanuarist mängima hakata, sügavalt kahtlen, et Turan nii kaua oodata viitsiks ja kuna tegu on otsese konkurendiga, siis ei saa ka tõenäoliselt mingist ostan/laenan tagasi jaanuariks diilist eriti juttu olla.

    Kommentaar


      Mind paneb kõige rohkem üllatama see, et Barca ajutine juhatus teeb pikaajalisi otsuseid ning kulutab raha mis järgmise satsi arvele läheb.

      Arda kui mängija vastu pole mul muidu midagi (minu lemmik mitte-Barca mängija), aga see tehing ise tekitab ikka meeletult küsimusi. Kui palju ta maksma läheb? Mis saab Pogba ostuplaanidest? Kus ta meil mängima hakkab, keskel, ääres? Kelle asemele ta tuleb, Pedro, Iniesta, Xavi? Kui palju minuteid talle antakse? Mis saab noortest, Rafinhast, Adamast, Denis Suarezest? Kuna ta meeskonnaga liitub?

      Kommentaar


        Ei saa aru, miks peaks 28 aastase rotatsiooni mängija eest 35 milli maksma... no mitte kuidagi ei näe, et temast oleks kuidagi moodi rohkem tolku kui Pedrost.

        Kommentaar


          Algselt postitas Cule Vaata postitust
          Ei saa aru, miks peaks 28 aastase rotatsiooni mängija eest 35 milli maksma... no mitte kuidagi ei näe, et temast oleks kuidagi moodi rohkem tolku kui Pedrost.
          In Lucho we trust. Enrique ost ja ausalt öeldes on tal krediiti hetkel piisavalt, et osta. Ma ei arva, et juhtkond hirmsasti Ardat valimisvõitluses kilbile tahtis, pole päris nagu see nimi ja see glamuur.
          Kui treener nägi, ju siis vaja. Transfer ban on nagunii, mis tähendab, et maksame korralikult üle (kes ikka tahaks pool aastat vilet lasta käed taskus) nende eest, kes saadaval.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            In Lucho we trust. Enrique ost ja ausalt öeldes on tal krediiti hetkel piisavalt, et osta. Ma ei arva, et juhtkond hirmsasti Ardat valimisvõitluses kilbile tahtis, pole päris nagu see nimi ja see glamuur.
            Kui treener nägi, ju siis vaja. Transfer ban on nagunii, mis tähendab, et maksame korralikult üle (kes ikka tahaks pool aastat vilet lasta käed taskus) nende eest, kes saadaval.
            Miks ta peaks olema Lucho ost? See, et keegi kuskil seda väitis? On väidetud veel nii 3-4 mehe kohta sama.. Arda agendi põhjendus, miks mees soovib Atleticost lahkuda on see, et seal joostakse liiga palju Mida Lucho sellise mehega peale hakkab.. Ja tõesti, miks peaks tema tooma 35-40ga sisse ja siis Pedro 25ga ära müüma? Kogu see jutt ülemineukte teemal on pointless hetkel..
            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

            Kommentaar


              Algselt postitas sepakas Vaata postitust
              Miks ta peaks olema Lucho ost? See, et keegi kuskil seda väitis? On väidetud veel nii 3-4 mehe kohta sama.. Arda agendi põhjendus, miks mees soovib Atleticost lahkuda on see, et seal joostakse liiga palju Mida Lucho sellise mehega peale hakkab.. Ja tõesti, miks peaks tema tooma 35-40ga sisse ja siis Pedro 25ga ära müüma? Kogu see jutt ülemineukte teemal on pointless hetkel..
              Huvitav post. esiteks:
              See, et keegi kuskil seda väitis?
              ja siis
              Arda agendi põhjendus, miks mees soovib Atleticost lahkuda on see, et seal joostakse liiga palju
              Suvaline internetiruumor on see agendi väide, keegi isegi püüdis selle allikat leida, aga ei suutnud mitte.

              Üldiselt peaks kehtima Occami printsiip, ma ei kujuta küll ette hetkel, et see vahetuv/mittevahetuv juhtkond ühtegi liigutust hetkel üleminekuturul teeks ilma Lucho nõusolekuta või sisuliselt tugeva nõudeta. Seda kinnitavad Barto otsetsitaadid ja nii otse ta nüüd ka ei valeta. Muidugi, võib küll juhtuda, et kogu see Arda värk on puhas udu, aga liiga palju suitsu on (õnneks või kahjuks).

              Veel. Küll siin pröögati ka Mathieu teemal aasta tagasi (vanus ja üleminekutasu), aga nüüd on kuidagi vaikseks jäänud. Kui, ja veelkord kui, Arda küsimuses on selge probleem üleminekutasu, kuid ausalt öeldes on meeskonnastrateegia hetkel pigistada sellest generatsioonist nii palju välja kui vähegi võimalik (tiitleid). Korralikum ülesehitustöö läheb vist lahti siis, kui messi teisel pool 30 on. Võib meeldida või mitte, aga suuresti vajatakse mängijaid, kes oleks valmis from day one nagu kunagi Hillary kiitles.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Ega Verrattit ei õnnestu siiapoole tuua? Minu arust Turan ja Pogba pole päris need, keda me vajaks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                  Ega Verrattit ei õnnestu siiapoole tuua? Minu arust Turan ja Pogba pole päris need, keda me vajaks.
                  Ei. PSG-l pole vaja raha ja leping on Verrattil pikk. Pealegi on mees ise vist reali poolehoidja.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                    Ega Verrattit ei õnnestu siiapoole tuua? Minu arust Turan ja Pogba pole päris need, keda me vajaks.
                    no mida küsimust. mis teil on siin foorumis mingi tainaste laat koos ve. järgmisena tuleb mingi vend ja küsib ega Elvis Presleyt ei anna üle tuua

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                      Ega Verrattit ei õnnestu siiapoole tuua? Minu arust Turan ja Pogba pole päris need, keda me vajaks.
                      Pogbaga läheb teil nii või naa raskeks:

                      Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                      Juventus lükkas 80 miljonit barca poolt tagasi. Täitsa kõva sõna.

                      Juventus reject €80m Pogba offer from Barcelona:

                      http://www.goal.com/en/news/11/trans...a?ICID=HP_HN_1

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                        Pogbaga läheb teil nii või naa raskeks:
                        Minu arust ongi tore, kui siin asjad aina keerulisemaks aetakse. Aastaga võib kõike juhtuda. Äkki suudab keegi omakasvandikest esile kerkida või siis avastatakse mõni teine pärl, kelle saab poole odavamalt kätte.

                        Kommentaar


                          Mõni siinne Barca fänn tahab üldse Pogbat 80+ milli eest?? Ise võtaks iga kell pigem Gündogani, Pjanici või Kovacici. Ideaalis näeksin üldse Verrattit Xavi asendajana Barcas aga teadagi kui raske PSGlt mängjat osta on.
                          https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SkyBlu Vaata postitust
                            Mõni siinne Barca fänn tahab üldse Pogbat 80+ milli eest?? Ise võtaks iga kell pigem Gündogani, Pjanici või Kovacici. Ideaalis näeksin üldse Verrattit Xavi asendajana Barcas aga teadagi kui raske PSGlt mängjat osta on.
                            80 miljonit summana pole kõige hullem. Normaalne oleks 60-70, seega 10-20m üle maksta poleks praegusel turul kõige halvem tehing. Probleem on selles, et 2 suve järjest on juba meeletud summad Neymari ja Suareze peale pandud. Pogba lisandumisega oleks tegemist juba galacticoga.
                            Minu jaoks suurimaks probleemiks on see, et mees hakkaks teenima rohkem kui Neymar, Suarez, Busquets (ja Iniesta), kuid ta ei oleks ühestki neist tähtsam mängija väljakul. Pogba soovitud 12m net tuleks välja teenida.

                            Managing committee has decided not to sign deal on transfer of Atletico player Arda Turan (28). They leave decision for next president [ser]

                            Õige otsus!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SkyBlu Vaata postitust
                              Mõni siinne Barca fänn tahab üldse Pogbat 80+ milli eest?? Ise võtaks iga kell pigem Gündogani, Pjanici või Kovacici. Ideaalis näeksin üldse Verrattit Xavi asendajana Barcas aga teadagi kui raske PSGlt mängjat osta on.
                              Mida sa selle saksa-türklasega teed, kes pärast vigastust pole enam endist taset näidanud? Lisaks pikendas just lepingut Dortmundiga.. Ja Pogba teema on täpselt selline, et mees võiks aasta kindlasti veel Itaalias veeta ning juhul kui suudab uuenduskuuri läbi teinud Juves korralikult liidrirolli kanda, siis 80m oleks õiglane.. Samas hind siis tõuseb ja ülepakkumise tulemusel liigub pigem mõnda rahakamasse klubisse. Ehk isiklikult ei ole veel näinud seda taset mehelt, mis õigustaks sellist hinda.

                              Arda teema jätkuks ma siis viskaks õhku, et kas teie jaoks oleks selle mehe tulek nendel tingimustel selge kvaliteedi tõus võrreldes olemasolevaga? Ja mis positsiooni peaks ta täitma hakkama? Praeguses joonises pole temasugusele mehele kohta.. Lisaks veel see, et Atletico põhimehest Barca varumeheks??
                              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                                Mida sa selle saksa-türklasega teed, kes pärast vigastust pole enam endist taset näidanud? Lisaks pikendas just lepingut Dortmundiga.. Ja Pogba teema on täpselt selline, et mees võiks aasta kindlasti veel Itaalias veeta ning juhul kui suudab uuenduskuuri läbi teinud Juves korralikult liidrirolli kanda, siis 80m oleks õiglane.. Samas hind siis tõuseb ja ülepakkumise tulemusel liigub pigem mõnda rahakamasse klubisse. Ehk isiklikult ei ole veel näinud seda taset mehelt, mis õigustaks sellist hinda.

                                Arda teema jätkuks ma siis viskaks õhku, et kas teie jaoks oleks selle mehe tulek nendel tingimustel selge kvaliteedi tõus võrreldes olemasolevaga? Ja mis positsiooni peaks ta täitma hakkama? Praeguses joonises pole temasugusele mehele kohta.. Lisaks veel see, et Atletico põhimehest Barca varumeheks??
                                pluss1.
                                Gündoka haip on ikka täiesti unreal siiani, ma arvan, et kõik mesilased hoidsid hinge kinni ja lootsid, et asi läheb käima kui 30milli rauas oli kellegi poolt. Bayerniga seostati ka ja no tõesti, see 1 tuhkatriinu hooaeg, siis ta oli faking ülim, aga pärast seda seljavigastust ei ole isegi ligilähedale jõudnud ja siiralt kahtlen, kas jõuabki. Vanus pole veel siiski hullu(24 ja okt lõpus alles 25), aga ikkagist korralik gamble.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X