320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
    Ainult üks küsimus kogu selle 15 minutilise komöödia peale... Miks on platsil Busquets ja pingil Toure sugune vend???

    Järgmises mängus siis tuleb miskine tore keskkaitsepaar
    oi kuidas ma sinuga nõustun, kõikidele sõpradele rääkisin samat juttu
    sigpic

    Kommentaar


      pole viga, Toure ennegi ju keskkaitses mänginud

      Aga kohtuniku suunas küll üks kõva kriitika, sellist penaltit + punast ei mäletagi :S

      Kommentaar


        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
        Krt lõpp oli ikka MASENDAV! Selline laiskus ja Motivatsiooni puudus meestes lasi Arsenalil oma mängu mängida . Ma ei tea, aga minu meeles on Pepil vaja oma troope tõsiselt motiveerida. Ja see pennu olukord.. keegi seletaks, mida Puyol valesti tegi?
        valel ajal, vales kohas - a la nagu tagant otsa jooksmine. punane on nüüd kaheldav otsus, aga samas on raske otsust kohtunikule süüks ka panna.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Pep võiks mängijaid varem ja tihedamini vahetada.

          Kommentaar


            Toure oleks kindlasti pidanud täna mängima, sest Busquetsi kaitsetöö annab vahel soovida ning taaskord tuli vastaste värav minuarust tema valesöödust.

            Teisipäevase mängu pärast veel muretsema ei peaks, eriti kui Iniesta tuleb tagasi, mis teeb keskvälja tugevamaks. Marquez-Milito pole ka midagi väga hullu, Milito vorm on väga hea ning Marquezi vead on tavaliselt tulnud siis kui ta tuleb vahetusest platsile.

            Kommentaar


              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
              Pep võiks mängijaid varem ja tihedamini vahetada.
              Täiesti nõus. Asi, mis mind Pep´i puhul alati häirinud... Ta kas ei julge või ei taha vahetusi teha. Kardab ehk midagi ära rikkuda.
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                kusjuures mind huvitab et miks Pep kaartidega kaitseliini pani? lootis järgmiseks mänguks kindlat ja puhast kaitseliini?
                ja kas ma saan õieti aru et vahet pole tegelt mis kaart Puyolile näidati? punasega jätab CL-is 1 mängu vahele?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  ja kas ma saan õieti aru et vahet pole tegelt mis kaart Puyolile näidati? punasega jätab CL-is 1 mängu vahele?
                  Jah, üks mäng.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Õnneks on siis teine leg Camp Noul kus Barca nii kergelt väravaid ära ei anna.Barca kaitseliinist jäävad puudu küll Pique ja Capten Carles aga siiski on asemele panna Milito,kes viimased liiga mängud põhikoosseisus alustanud ja igati head mängu näidand ja Marquez, kes on ka maailmaklass kaitsja.Kui see Pepile ei sobi on alati olemas Yaya,kes eelmine aasta kaitses poolfinaalis Chelsea ja finaalis Manu vastu igati korralikult mängis.Abidal on ka terve ja isegi too vend võib keskkaitses mängida,mida ma väga ei usu,et ta teebArsenalil ei mängi Cesc,mis kindlasti valusam kui meie kahe keskkaitse puudumine ning Gallas ja arvatavasti Arshavin.Pealegi Barcal 2 võõrsi väravat olemas ning 100 000 Barca fännis ees Camp Noul enam motivatsioonist puudus ei tule
                    Forca Barca..!

                    Kommentaar


                      Lohakas, lohakas Barcelona. 2:0 oleks selle seeria otsustanud, 99% tõenäosusega ka 2:1, kuid Busquetsi ristisööt, mis viis Arsenali esimese väravani oli ilmselge lohakus ja turvavöö eemaldamine kiirteel enne sihtkohta jõudmist. pärast seda vajas ju Arsenal emotsiooni pealt vaid ühte eksimust kaitses, kahju muidugi, et see veel punase kaasa tõi. Esimesest poolajast pole mõtet rääkida, raisati võimalusi (jah, Almunn tegi ka fantastilisi tõrjeid, kuid teatud tasemel ei tohiks värava ees vahile võimalust jättagi). Barcale ei sobi seisu hoidmine, kuigi tuleb tunnistada, et koduliigas on sellisel viisil paar rasket mängu koju toodud, kuid seekord oli vastas ikkagi Mallorcast ja Osasunadest kaks klassi kõrgem meeskond. Milito pärast ma ei muretseks, Marquez on vähe suurem küsimärk. Messi arvatavalt hakkab end võimalusi kasutama pärast pisikesi tagasilööke eelnevatel nädalatel. Ibra oli teatavasti "kohutav". Kodus peab vältima tahajäämist, see annaks võimaluse Arsenalil kontratega üllatada.
                      P.S kui peakski juhtuma võimatu, siis...
                      Lefty: "And listen to me, if Donnie calls... , tell him... if it was gonna be anyone, I'm glad it was him. All right? "
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et praeguses olukorras kus marquezi vorm on kaheldav pistetakse keskkaitsesse pigem mänguaega vajav Toure.

                        Kommentaar


                          arvata on et laupäeval Bilbao vastu kodus tehakse nüüd järgmise nädala mängu silma pidades kaitseliinis eksperiment. kui see õnnestub, siis peaks kõik ok olema
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Ei mahu pähe mida siin vingutakse. 2:2 võõrsil väga hea tulemus.
                            Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                            Kommentaar


                              Vingume seda, et mehed lasid rihma lõdvaks ja lasid nii lollilt ruttu värava tagasi lüüa. Tulemus on jah täitsa rahuldav, aga oleks võinud ikka pingutada ja 2:0 ära mängida.

                              Kommentaar


                                Kui veel enne avavilet võinuks viigiga igati rahul olla, siis mängusündmuste valguses eduseisu kaotamisest jäi veidi mõrkjas maitse suhu. Kuigi samas peab tõdema, et nii viikides rääkides 2:2 on hea - tunduvalt parem, kui väravateta viik või 1:1.

                                Esimesed 70 minutit edenes justkui õlitatult: liikumine, liinide vahelised vahemaad, kaitsetöö, õigeaegne surve jne. Pole just kuigi igapäevane nähtus, et vastane haarab Gunnersi kodupesas taolise initsiatiivi.

                                Mõnes mõttes paneb kahtlemata mõtlema, miks eduseisus on alatihti vaja mängu külmutama hakata. Mõistagi ka Arsenal parandas enda mängu, kuid paljunisti just seetõttu, et Blaugrana muutus passiivseks ja hakkas enneaegselt lõpuvilet ootama. Tihtipeale, nii nagu ka sel korral, see annab tunda, justkui astuks reha peale.

                                Kui nüüd Guardiolat on saanud imelise mulluse ja tänavuse alusel milleski üldse kritiseerida, siis just vahetuste sektoril: nende hilja peale või üldse tegemata jätmisest. Ning aegajalt ka nendega ämbrisse astumisest. Kui oleks soovitud võitu vormistama hakata, pidanuks pigem Touré platsile tooma. Samas ka Ibrahimovici pingile kiskumine oli suhteliselt arusaamatu otsus, võttes arvesse, et rootslane oli eilses mängus ründeliini kõige ohtlikum element.

                                Laisa ja apaatsena tundunud Messile omakorda kuluks nädalavahetusel väike puhkus marjaks ära. Laeks sedasi veidi akusid ning samas oleks (loodetavasti!) jälle veidi särtsakamas vormis järgmise nädala tähtsates lahingutes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X