320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas alehis Vaata postitust
    Kohtunik oli ilmselgelt oma poiss. Felipe Luis mängis palli. Pepe - D.Alves vol 2. Müstiline muidugi, kuidas juba varsti kümnendat aastat Barca mängib sellist eidemängu, et kõik jooksevad kohe võidu kohtunikku terroriseerima. Autistid!
    Sa vist ei tea sõna autist tähendust. Lisaks jalgpalli reeglitele võid selle üle vaadata.

    Felipe Luis võis palli mängida, kuid sellise liigutuse eest ei saa jätta punast andmata. Ei olnud kindlasti tahtlikult mängitud, kuid väga väga ohtlik hetk, mis võib lõppeda väga kurvalt. Seekord läks õnneks. Godini teine kollane tuli täiesti oma rumalusest. Ründaja oli juba seljaga värava poole, ehk siis otsene oht oli möödas, kuid taaskord...niivõrd "reckless" challenge ei jää ühegi kohtuniku silme all karistamata.

    Kommentaar


      Algselt postitas sepakas Vaata postitust
      In 15 games versus the Blaugrana, Simeone has only beaten the Catalans once: in the Champions League quarter-final second leg at home in 2013-14.

      Since Suarez has joined and Luis Enrique is in charge, Barca have now beaten Simeone's side in all six fixtures: four last season and twice this term. And Atleti have ended with nine men in two of those.
      Keegi võib mind parandada, aga niipalju, kui mina näinud olen, siis Atletico mänguplaan on suhteliselt sama olnud nende mängude jooksul. Simeonel Reali vastu paistab olevat rohkem käike

      Kommentaar


        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
        Keegi võib mind parandada, aga niipalju, kui mina näinud olen, siis Atletico mänguplaan on suhteliselt sama olnud nende mängude jooksul.
        Minu mäletamist mööda on Atleticole sobivamad tulemused (2013/14 Liiga finaali viik ja CL-i poolikust edasi pääsemine) tulnud rahulikuma ning tulemusele orienteeritud mänguga.. Samas võis siin oma osa mängida ka tolle hooaja Barca tase, mida viimase aasta omaga ei saa väga võrrelda. Eks see ole sundinud ka Simeonet rakendama hoseelikku lähenemist..
        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

        Kommentaar


          Algselt postitas sepakas Vaata postitust
          Minu mäletamist mööda on Atleticole sobivamad tulemused (2013/14 Liiga finaali viik ja CL-i poolikust edasi pääsemine) tulnud rahulikuma ning tulemusele orienteeritud mänguga.. Samas võis siin oma osa mängida ka tolle hooaja Barca tase, mida viimase aasta omaga ei saa väga võrrelda. Eks see ole sundinud ka Simeonet rakendama hoseelikku lähenemist..
          Jose parkis konkreetselt bussi, see pole päris see minu arust. Mehed seisid pigem rangelt liinis ja lasid Barcal kusagil kasti lähistel palli hoida. Simeone käe all üritatakse pigem pool vägisi seda ära võtta, just sellega lõigataksegi näppu.

          Kui sa juhuslikult mõtlesid seda pallivälist jama, siis minu arust see on jäänud sel hooajal tahaplaanile. Costa ja Mandžukic on läinud, eks see ka selgitab.

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Keegi võib mind parandada, aga niipalju, kui mina näinud olen, siis Atletico mänguplaan on suhteliselt sama olnud nende mängude jooksul. Simeonel Reali vastu paistab olevat rohkem käike
            Vb sellepärast et Reali on kergem lahti harutada?

            Muidu üldjoontes on see lähenemine neil sama olnud jah. Kiire ja intensiivne algus, kus nad Barcat domineerivad, siis kalduvad nad oma poolele tagasi ja Barca lõpetab kas siis esimese või teise poolaja tugevamalt. Aga noh see on ka ääretult lihtne lähenemine asjale, arvestama peab ka neid pisinüansse - mängijate vigastused/mängukeelud/vormi erinevused, tänane Busquetsi tsooni okupeerimine või Atleti intensiivsuse tasemed (copa ja selle hooaja esimeses kohtumises surusid nad Barcat vähem kui täna või Copa teises kohtumises).

            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Jose parkis konkreetselt bussi, see pole päris see minu arust. Mehed seisid pigem rangelt liinis ja lasid Barcal kusagil kasti lähistel palli hoida. Simeone käe all üritatakse pigem pool vägisi seda ära võtta, just sellega lõigataksegi näppu.

            Kui sa juhuslikult mõtlesid seda pallivälist jama, siis minu arust see on jäänud sel hooajal tahaplaanile. Costa ja Mandžukic on läinud, eks see ka selgitab.
            Ma mäletan et Jose eksperimenteeris ikka rohkem Barca vastu. Manita mängus tal see kaitse eriti struktureeritud ei olnud, 10/11 hooaja edasistes kohtumistes hakkas ta alles "bussi parkima". 11/12 hooajal implementeeris ta sarnast taktikat Chologa - kiire ja intensiivne algus, siis taganemine kaitseblokki ja kontrad.

            Kommentaar


              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
              Vb sellepärast et Reali on kergem lahti harutada?

              Muidu üldjoontes on see lähenemine neil sama olnud jah. Kiire ja intensiivne algus, kus nad Barcat domineerivad, siis kalduvad nad oma poolele tagasi ja Barca lõpetab kas siis esimese või teise poolaja tugevamalt. Aga noh see on ka ääretult lihtne lähenemine asjale, arvestama peab ka neid pisinüansse - mängijate vigastused/mängukeelud/vormi erinevused, tänane Busquetsi tsooni okupeerimine või Atleti intensiivsuse tasemed (copa ja selle hooaja esimeses kohtumises surusid nad Barcat vähem kui täna või Copa teises kohtumises).



              Ma mäletan et Jose eksperimenteeris ikka rohkem Barca vastu. Manita mängus tal see kaitse eriti struktureeritud ei olnud, 10/11 hooaja edasistes kohtumistes hakkas ta alles "bussi parkima". 11/12 hooajal implementeeris ta sarnast taktikat Chologa - kiire ja intensiivne algus, siis taganemine kaitseblokki ja kontrad.
              Pidasin silmas just seda varianti, mis mingil määral edu tõi ning mida kasutati enamikes mängudes. Kaitsmise viisis tulebki suur vahe minu arust. Päris koera kombel ei ole mõtet neid Barca mehi palliga taga ajada, selleks on nad liiga osavad. Mourinho sai sellest aru, Simeone mehed paistavad pigem igal võimalusel palli ära võtta üritavat. Ma ei leia, et Simeone lähenemine kuigi hea mõte on, isegi kui sa kõik kümme meest omale poolele kamandad, jäävad ikka ühel hetkel augud. Reali vastu toimib antud lähenemine paremini, sest mehi, kes palli nõelasilmast on regulaarselt võimelised läbi vedama, on Realil vähem ning lühikese söödu lükkamine ei tule nii hästi välja. Realil on või vähemasti oli kalduvus sellistes olukordades ka pikka palli peksta, mis samuti töötab pigem Atletico kasuks.

              Kommentaar


                Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                Aitäh mitte millegi eest täna!
                Täiesti mõttetu mäng mõlemalt poolt. Ühed ei suuda ja teised ei taha mängida.. 2 meest ülekaalus sa pead ikka niipalju tõsiselt üritama, et rahustamiseks see kolmas ära lüüa, mitte hambad ristis lihtsalt kõigutada.. Liiga mitu mängu on sel hooajal sedasi ära karistatud juba. Saame aru küll, et tahaks mehi säästa ja värki, aga seda lihtsam teha kui vastase ära killind oled, mitte viimase minutini värisedes...

                Barcalt täna siis mingi 15-20 minutit asjalikku mängu.. Kuidagi normiks hakkab saama see pidev söödupraak, ja seda mitte ainult surve all olles. Enne mängu olnuks 2:1-ga rahul, hetkel ütleks, et mängust võibki rahul olla vaid nende kahe löödud värava ning seisuga. Rohkem märkimisväärset väga ei suudetud üldiselt.

                Atletico järgmise mängu koosseis saab olema päris hõre vist..
                Tasub su 15-20 minuti kohta teha nõus olev noogutuse. Kuid ma kiidaks neid minuteid taevani, sest sellist pressi, kus Messi laskub isegi Piquest madalamale kaitses ma pole veel kunagi meie mängus näinud! Kes eile mängu vaatasid, siis said kohe aru, kui tõsiselt oli tegelikult Luis mehi kaitsesse suunitlenud ja I pa. polnudki suurt plaani keskvälja kasutada. Iniesta tegi minu arust väga sita partii eile ja just sellepärast, et keskvälja ei kaasatud Enrique strateegiaga. Alguses tõesti ei suudetud kontratega palle ette saata, aga Suareze värav sisuliselt tuligi ju kaitsja-ründaja koostööst ja sellest meile piisas, et 3 punni noppida. Just see sama skeem, mis Bilbaoga! Kui meie vastu tullakse hullu pressiga, siis me lülitame keskvälja kaitsesse ja mängime kontratele. Mis muud!
                Kui ma ei eksi, siis ongi see hooaeg pea kõik, kes meie vastu mänginud vaid pressinud. Kogu maailm on arusaanud, et muud moodi ei saagi Barca vastu mängida, kui et vaid täiega peale pressida ja meid eksimusele viia. Need kes targalt kaitses istuvad 11 mehega saavad kindlasti vähemalt 5-0 skooriga tappa, sest ründekolmik on võimas ja peale nende suudab Barcas väravat lüüa kes iganes.
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Algselt postitas saaaaar Vaata postitust

                  Felipe Luis võis palli mängida, kuid sellise liigutuse eest ei saa jätta punast andmata. Ei olnud kindlasti tahtlikult mängitud, kuid väga väga ohtlik hetk, mis võib lõppeda väga kurvalt. Seekord läks õnneks. Godini teine kollane tuli täiesti oma rumalusest. Ründaja oli juba seljaga värava poole, ehk siis otsene oht oli möödas, kuid taaskord...niivõrd "reckless" challenge ei jää ühegi kohtuniku silme all karistamata.
                  Ma kõigepealt rõhutan, et ma ei protesteeri ühegi eilse punase osas. Kui kohtunik niimoodi tõlgendas, siis las talle jääda selline tõlgendusvabadus ja minugi poolest õiged kaardid.

                  Mis puudutab aga su esimese lause teist poolt ja teist lauset, siis saab küll ja siinkohal Messi tervitab:

                  Coraje, corazón y cojones.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                    Ma kõigepealt rõhutan, et ma ei protesteeri ühegi eilse punase osas. Kui kohtunik niimoodi tõlgendas, siis las talle jääda selline tõlgendusvabadus ja minugi poolest õiged kaardid.

                    Mis puudutab aga su esimese lause teist poolt ja teist lauset, siis saab küll ja siinkohal Messi tervitab:

                    Tahaks näha videot sinu pildi kohta. See olukord ei meenu hetkel ja kardan, et see poldki miskit suurt ja olulist. Muidu oleks pasandatud sellest terve sajand. Mina kui positiivne Barca fänn loen sealt välja, et Messi kes lööb pallist mööda üritab jalga tagasi tõmmata segase väravavahi eest, kes enesetaplikult ja mõttetult Messile peale on otsustanud (täiesti arusaadamatul põhjusel) lennata.
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                      Pidasin silmas just seda varianti, mis mingil määral edu tõi ning mida kasutati enamikes mängudes. Kaitsmise viisis tulebki suur vahe minu arust. Päris koera kombel ei ole mõtet neid Barca mehi palliga taga ajada, selleks on nad liiga osavad. Mourinho sai sellest aru, Simeone mehed paistavad pigem igal võimalusel palli ära võtta üritavat. Ma ei leia, et Simeone lähenemine kuigi hea mõte on, isegi kui sa kõik kümme meest omale poolele kamandad, jäävad ikka ühel hetkel augud. Reali vastu toimib antud lähenemine paremini, sest mehi, kes palli nõelasilmast on regulaarselt võimelised läbi vedama, on Realil vähem ning lühikese söödu lükkamine ei tule nii hästi välja. Realil on või vähemasti oli kalduvus sellistes olukordades ka pikka palli peksta, mis samuti töötab pigem Atletico kasuks.
                      13-14, kui me neid kordagi võita ei suutnud, oli Atleti lähenemine minu mäletamist mööda üldjoontes ikkagi sarnane 14-15/15-16 hooaegadele. Erinevus on pigem ikkagi Barcas, kes Lucho käe all paremaks meeskonnaks muutunud on.

                      Ja ma ei ütleks, et Atleti lähenemine nii vale olnud on. Tulemused neil just väga kiita ei ole, kuid Barca poolt vaadatuna on need kohtumised ikka väga ebameeldivad ja närvesöövad olnud. Ja viimasel kahel hooajal on just need meeskonnad (Malaga, Celta, Bilbao) meile kõige rohkem probleeme valmistanud, kes kogu oma jõu Barca söödutsoonide (eriti just ründeliini ja muu meeskonna vahel) kinni lappimisele konsentreerinud on. Probleem on lihtsalt selles, et Lucho on muutnud Barca ääretult multifunktsionaalseks. Üsna raske on leida seda ühte ja ainsat õiget lähenemist satsi vastu, kes on võimeline sind pea igat moodi hammustama.

                      Aga noh nagu ma ennist siin välja tõin, siis mingid trendid hakkavad juba välja ilmnema - kaitseliinile ja Busquetsile tugev pressi, ründeliini täielikult ära isoleerimine, kontrate peatamine "taktikaliste" vigadega, suur surve Lucho pingipoistele (ala Mathieu, Vermaelen, Adriano) etc. Ja eks Barca kurnav kalender ja lühike pink teeb ka oma töö, mistõttu selline Simeonelik füüsiline lähenemine peaks nagu toimima. Mine tea, poleks Luis ja Godin punaseid üles korjanud võinuks see mäng teistmoodi lõppeda, eriti arvestades kuidas Barca selle kohtumise eile nii lõdva jalaga lõpetas...

                      Kommentaar


                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              No siis on juu nii "meant to be" värk - Shakiral on ka sünnipäev täna.
                              Felix: Oh, bollocks!
                              Elmo: Dog's bollocks?
                              Felix: No, just plain fucking bollocks!
                              Elmo: No dog involved?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maanus Vaata postitust
                                No siis on juu nii "meant to be" värk - Shakiral on ka sünnipäev täna.
                                nii on, ja 10 aastat vanuse vahe
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X