Lehekülg 678, kokku 1449 EsimeneEsimene ... 1785786286686746756766776786796806816826887287781178 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 13 541 kuni 13 560, kokku 28965

Teema: FC Barcelona

U21 Kasutaja MESSI. avatar
    Liitus foorumiga
    May 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
    Messi nüüd 202 kolli Barsa eest löönud.
    Palju klubisisene rekord on?
    Klubisisene rekord on 235 väravat, hetkel Cesar'i nime peal.
    Kui see hooaeg seda ei rekordit Messi ei purusta, siis järgmine hooaeg kindlalt!

Eesti koondislane Kasutaja Karla avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

235 on rekord

Kasutaja Kasutaja molbert avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Kuidas see Liverpooli cult-hero ütleski- "you win nothing with kids". Barcelona on leidnud hea valemi, kuidas tasakaalustada noorte talentide ja valmis staaride ühtesulandumist ning mänguaega on leitud piisavalt kõigile. Kui rabad kuuel rindel, siis on vaja sul meeskonnas sügavust ning selleaastane punase risti nimekiri on piisav tõestus sellele. Noorukid päris el clasicos võidule veel ei vii ning ei ole kuulnud kedagi ka kiunumas vähese mänguaja pärast.
    Jälgi pisut rohkem selle meeskonna tegemisi, kelle kohta sõnu tuulde loopida võidad. Siis on sul mõistus ka enda teha.
    Küll hakkab kiunumist mänguaja pärast tulema, küll sa näed ning seda võib juba ka praegu olla, ega kõik ajakirjandusse ei jõua.

Mis sõnu tuulde loopima? Sina avaldad oma arvamust, et need ostud olid vajalikud(Otseselt küll ei väida seda) ja mina ütlen, et ei olnud vajalikud. Mõlemad avaldame oma arvamust ning mõlema sõnad on ühtmoodi tuulde loobitud.

PS! Ära too mingei Liverpooli näiteid. Ma olen pigem jalgpalli fänn kui mingi kindla klubi fänn. Sümpaatia on küll olemas selle klubi vastu, aga natuke mõistetamtuks jääb see kuidas saab teisest riigist fännata üdini mingit klubi ja vihata ta suurimaid rivaale kogu hingest kui ise elad Eestis. Ma saan aru miks kataloonlased vihkavad Real Madridi, aga näiteks Eesti barca fännid kes seda teevad on suht wannabed(On Hispaania Eestit okupeerinud(näiteks) või midagi säärast?)

Meister Kasutaja Iron Man avatar
    Liitus foorumiga
    May 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas molbert Vaata postitust
    Küll hakkab kiunumist mänguaja pärast tulema, küll sa näed ning seda võib juba ka praegu olla, ega kõik ajakirjandusse ei jõua.

Mis sõnu tuulde loopima? Sina avaldad oma arvamust, et need ostud olid vajalikud(Otseselt küll ei väida seda) ja mina ütlen, et ei olnud vajalikud. Mõlemad avaldame oma arvamust ning mõlema sõnad on ühtmoodi tuulde loobitud.

PS! Ära too mingei Liverpooli näiteid. Ma olen pigem jalgpalli fänn kui mingi kindla klubi fänn. Sümpaatia on küll olemas selle klubi vastu, aga natuke mõistetamtuks jääb see kuidas saab teisest riigist fännata üdini mingit klubi ja vihata ta suurimaid rivaale kogu hingest kui ise elad Eestis. Ma saan aru miks kataloonlased vihkavad Real Madridi, aga näiteks Eesti barca fännid kes seda teevad on suht wannabed(On Hispaania Eestit okupeerinud(näiteks) või midagi säärast?)
    Mine ole omaette !
    Kuri keel on teravam, kui nuga

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Küll hakkab kiunumist tulema on selline väide, et ilm kas muutub või jääb samaks. Sisutu. Neid noori on tulnud Barcas kõvasti ning senini pole probleemi olnud, Yaya küsimus siinkohal ei päde. Kui sa nüüd vaatad oma postitust, siis on see tuulde loopimine, sest
    1. Pole sul ühtegi argumenti, miks Cesc ja Alex on mõttetud ostud, peale selle, et "küll hakatakse mänguaja pärast nutma". Kõlab nagu see "I don't like Mondays" (vt wikist järele, kui pihta ei saa)
    2. Hammusta ikka läbi, et Hanseni tsitaat oli minu põhjendus, miks neid mehi vaja oli mitte miski Liverpooli näide, inspireerituna sinu avatarist.
    Jeebus.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Aitäh vastuse eest mu küsimusele. ;]

Omalt poolt Sancheze ja Cesci teemal seda, et mõlemad on ju veel noored mängijad, kellel parimad aastad veel ees.
    Kindlasti peeti ka seda meeles neid oste tehes.
    Kõik liigad pole kogenud vanurite peale välja läinud.
    Ja kui vaadata näkku Barcelona keskväljale, siis näiteks maestro Xavi on juba 31 täis.
    Tema asemel on tulevikus Cesc kui rusikas silmaauku ju.
    Vaevalt küll nad naljaviluks osteti nagu Ibrahimoviciga läks.

Aga eks teie härrad oma Camp Nou/Nou Camp kontoreis tea paremini, keda osta, et teha nii:
    Maailmameistrid!!

Amatöör Kasutaja Armo avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2011

Algupärane

Piqué tegi jälle stiilse assisti.
    Kahjuks mängu ise ei näinud, neti ei vedanud stream välja. :/

Video
    http://videa.hu/videok/sport/v0-4b-ULdAHCcibYk6x55z#b

Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Küll hakkab kiunumist tulema on selline väide, et ilm kas muutub või jääb samaks. Sisutu. Neid noori on tulnud Barcas kõvasti ning senini pole probleemi olnud, Yaya küsimus siinkohal ei päde. Kui sa nüüd vaatad oma postitust, siis on see tuulde loopimine, sest
    1. Pole sul ühtegi argumenti, miks Cesc ja Alex on mõttetud ostud, peale selle, et "küll hakatakse mänguaja pärast nutma". Kõlab nagu see "I don't like Mondays" (vt wikist järele, kui pihta ei saa)
    2. Hammusta ikka läbi, et Hanseni tsitaat oli minu põhjendus, miks neid mehi vaja oli mitte miski Liverpooli näide, inspireerituna sinu avatarist.
    Jeebus.
    Pmst kõik maailam väited, mis ei põhine faktidel võib sinna ilma katekooriasse panna ja sellisel juhul võiks ju üldse selle foorumi kinni panna.
    1. Pole ühtegi argumenti, et see raha mis nende peale pandi oli mõtekas. Või mis? Mina arvan, et oleks oma noortega ka sama edukalt välja veetud sina mitted. Kumal õigu seda me ei saagi teada, sest hilljem aega tagasi keerata ja teist moodi teha ei saa. Või on olemas ainult sinu arvamus ja vale arvamus?
    2. Muidugi ma ei saa midagi kindlat ju väita, sest ma ei tea kas see oli minu avatarist inspireeritud või mitte ja ei saagi seda kunagi teada(Sa võid väita ju mida iganes). Saan ainult arvata.

Eesti koondislane Kasutaja xrip55 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Pmst kõik maailam väited, mis ei põhine faktidel võib sinna ilma katekooriasse panna ja sellisel juhul võiks ju üldse selle foorumi kinni panna.
    1. Pole ühtegi argumenti, et see raha mis nende peale pandi oli mõtekas. Või mis? Mina arvan, et oleks oma noortega ka sama edukalt välja veetud sina mitted. Kumal õigu seda me ei saagi teada, sest hilljem aega tagasi keerata ja teist moodi teha ei saa. Või on olemas ainult sinu arvamus ja vale arvamus?
    2. Muidugi ma ei saa midagi kindlat ju väita, sest ma ei tea kas see oli minu avatarist inspireeritud või mitte ja ei saagi seda kunagi teada(Sa võid väita ju mida iganes). Saan ainult arvata.
    Pooleldi pooldan sinu arvamust. Olen ja barca fänn aga leian seda, et Alexise ost oli ja suht mõttetu. Aga cesc tuleb kindlasti kasuks. Ründajaid peaks Barcal ju jaguma. Lisaks barcal veel Thiago ja nüüd see uus noor on suhteliselt kenasti mänginud.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

1. Pole ühtegi argumenti, et see raha mis nende peale pandi oli mõtekas. Või mis?
    See vaidlus läks lahti ju eile selle peale: "Jah Fabregas on täiesti mõttetu mees olnud, 7 mängu - 4 väravat ja 4 assisti liigas." Haugi mälu on selle kõrval suisa akadeemiline...

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

"Inglase" stereotüüp hispaania foorumis : Arulage, faktivigu täis, ärplev ja mis kõige hullem - totaalselt võhiklik !
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    "Inglase" stereotüüp hispaania foorumis : Arulage, faktivigu täis, ärplev ja mis kõige hullem - totaalselt võhiklik !
    Esiteks nimeta kolm fakti minu viimastest postitustest.

Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas laas Vaata postitust
    See vaidlus läks lahti ju eile selle peale: "Jah Fabregas on täiesti mõttetu mees olnud, 7 mängu - 4 väravat ja 4 assisti liigas." Haugi mälu on selle kõrval suisa akadeemiline...
    Ei läinud sellest lahti ja sellele ma ka vastasin.

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Ei läinud sellest lahti ja sellele ma ka vastasin.
    Kle aitab küll, oli tore, aga tõesti, iga lükkega vajud sügavamale.

Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Kle aitab küll, oli tore, aga tõesti, iga lükkega vajud sügavamale.
    Mis siin valesti oli? Või pole endal enam midagi asjaliku öelda?

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Mis siin valesti oli? Või pole endal enam midagi asjaliku öelda?
    Vabandust, aga sul pole algusest peale midagi asjalikku öelda olnud.
    üle ja välja.

U21 Kasutaja MESSI. avatar
    Liitus foorumiga
    May 2011

Algupärane

Kui kedagi huvitab, siis Barca kodukal uus kujundus kah, päris hea.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2007

Algupärane

202 Messi väravat ühes videos:

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Messi on jumal. Kas saab nii väheste sõnadega öelda nii palju !???
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

täitsa putsis vend muidugi - tundub, et parem jalg on tema tugevam jalg, kuid seda kasutab ainult siis kui häda käes, kuid siiski - Messi on Jumala poeg.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud