320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu meelest teie kodumängud on ühed igavamad Laligas fänluse vaatevinklist. Kuidagi löss ja kiretu. Võib-olla ma olen ainukene kellele nii tundub.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Minu meelest teie kodumängud on ühed igavamad Laligas fänluse vaatevinklist. Kuidagi löss ja kiretu. Võib-olla ma olen ainukene kellele nii tundub.
      Real Madrid'i fännid on kõige kehvemad siiski - spoiled & ungrateful

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Real Madrid'i fännid on kõige kehvemad siiski - spoiled & ungrateful
        Ma isegi ei viitsi sulle pikemalt vastata. Probleeme on igal pool. Barca fännide kiretus on üks probleem.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Minu meelest teie kodumängud on ühed igavamad Laligas fänluse vaatevinklist. Kuidagi löss ja kiretu. Võib-olla ma olen ainukene kellele nii tundub.
          Väga suure staadioni häda, olles ise paar korda kohapeal ka vaadanud, siis kohapeal saab ikkagi parema tunde kätte, aga telkust vaadates on jah selline igav, eriti, mis puudutab selliseid tavalisi La Liga mänge. CLis on tavaliselt parem melu ja Classicotes ka.
          Eks suur osa külastajatest on ka turistid, kes peale Messi kedagi ei tea ja elavnevad siis, kui Messi midagi teeb.

          Kommentaar


            Tohoh. Messi's Flying Circus
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              El Classico lükatigi edasi, mis saab Dembele mängukaristusest, ei tea, aga loogiliselt peaks see nüüd kanduma edasi järgmisele mängule, mitte olema El Classico spetsiifiline.

              Kommentaar


                Krt, see de Jongi nooruk on ikka väga väga hea. Ja ikka veel 22. Siiani igat penni ja senti väärt.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Korralik võit, üldjoontes tervelt tiimilt hea mäng ja ründetrio said kõik väravad kirja.

                  Kommentaar


                    Prahasse ei sõitnud Umtiti (jälle vigane), S.Roberto, Alena ja Perez. Kuna nädalavahetusel mängu pole, siis tõenäoliselt väga tugev koosseis mängib.

                    Kommentaar


                      El Classico aeg saadi ka lõpuks lukku ja selleks on siis 18 detsember.

                      Kommentaar


                        Algkoosseisus üllatusi pole, tõenäoliselt meie parim alg11 mängus.

                        Kommentaar


                          Üpris kohutav mäng, pinge oli viimase sekundini peal, vahepeal istuti täiesti umbkaitses ja taoti palli pimesilmi kaugele. Kohutav esitus, aga ülioluline võit. Praha tiim mängib väga head jalgpalli.
                          Funfact, Messist sai esimene jalgpallur, kes skoorinud 15. järjestikkusel meistrite liiga hooajal.

                          Kommentaar


                            Mängustatistika räägib ka oma lugu, Slavia vääris võitu:
                            Löögid
                            23-13
                            väravale
                            8-7
                            nurgalöögid
                            5-5
                            väravad
                            1-2

                            Nende omavärav oli ka erakordselt õnnetu. CLi võõrsilvorm on endiselt täpselt sama jube nagu ta viimased aastad olnud on. Kui kedagi üldse esile tõsta, siis Messit ja Ter Stegenit ja no tegelikult kaitses hüpati ka ennastsalgavalt pallide ette. 6 blokki ja 16 clearancit ei ole näitaja, mis tavapärane Barcelona juures. Palliga oldi mannetud, surve all meenutas meeskond Eesti rahvuskoondist, kus midagi tarka peale suvalise pika palli kuhugi ette tagumise ei osatud teha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Mängustatistika räägib ka oma lugu, Slavia vääris võitu:
                              Löögid
                              23-13
                              väravale
                              8-7
                              nurgalöögid
                              5-5
                              väravad
                              1-2

                              Nende omavärav oli ka erakordselt õnnetu. CLi võõrsilvorm on endiselt täpselt sama jube nagu ta viimased aastad olnud on. Kui kedagi üldse esile tõsta, siis Messit ja Ter Stegenit ja no tegelikult kaitses hüpati ka ennastsalgavalt pallide ette. 6 blokki ja 16 clearancit ei ole näitaja, mis tavapärane Barcelona juures. Palliga oldi mannetud, surve all meenutas meeskond Eesti rahvuskoondist, kus midagi tarka peale suvalise pika palli kuhugi ette tagumise ei osatud teha.
                              Kontratel pani teiste seas ka Messi nii mõnegi amatöörtasemel söödu teele. Üldiselt hämmastavalt hästi esines Slavia, aga tasuks siis senini üks napp viigipunkt, sealgi kadus neil võit lõpu eel. Raskusi on mängupildi tulemusesse konventeerimisel.

                              Kommentaar


                                Täna mäng jälle, suurim üllatus on Alena naasmine. Umtiti endiselt out.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X