320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
    Miks mitte koos Ronaldoga eesmärke täita ja fännidele ilu pakkuda peale seda keerulist koroonaaega? Oleme ausad, sisimas me teame, et ainus vaadatav jalgpall on Messi vs Ronaldo või Messi ja Ronaldo ühes tiimis.
    Ära rohkem peale võta.

    Kommentaar


      PSG pole 2x finaalis mänginud.
      Carry on.

      Kommentaar


        Man City, PSG ja Chelsea on ainukesed klubid maailmas ...........

        lõpeta lause ise

        Kommentaar


          Aga kui ta ei saa Barcas edasi mängida... ehk hoopis teeb üllatus käigu ja lõpetab karjääri
          The One and Only

          Kommentaar


            Palju muidu Messi lahkumine juurde annab? Kas Barcal pole veel tükk maad minna, et saaks palgalimiiti mahtuda?
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Kes oleks uskunud, et Barcelona hooajal 2021-2022 hakkab võitlema tabeli keskime ja Euroopa Liiga kohtade eest.
              Come on, Barca võimalused mingid asjad ümber mängida ja väike uuendus teha oleks vastupidi eeldanud seda, et Messi oleks hooaeg tagasi rahaks tehtud.

              Ilmselgelt on Messi vapustav, fenomenaalne, geniaalne jalgpallur. Aga oma vanuse ja meeletute soovidega ripub ta Barcelonal kaelas nagu veskikivi. Mida kauem temast kinni hoitakse, seda sügavamale vajutakse. Praegusest seisust ei lähe ta kuidagi paremaks vaid ikka iga aastaga kehvemaks ja uus pikk (ja siiski kallis!) leping oleks Barca võimekust tulevikku suunatud investeeringuid takistanud. Ja kui 3 aasta pärast oleks mees minema astunud / karjääri lõpetanud siis oleks Barca seis veel raskem.

              Kommentaar


                See Barca avalduse tonaalsus oli täpselt selline 6-aastane jõmpsikas, käed risti rinnal supermarketi kommileti ees, samal ajal kui ema-isa seljatagant üritavad selgitada, et "kullakene, isa jäi just ilma tööta ja me peame nüüd natukene odavamalt läbi ajama"... samal ajal kui laps röögib ja kisendab "AGA MA TAHAN SEDA KOMMI! MIKS TE EI LUBA MUL VÕTTA SEDA KOMMI! MA VIHKAN TEID!!"

                Mingi reaalsustaju, enesekontroll ja pikaajaline vaade võiks ju ka endal olla. Ei?

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  Ja mine sa tea, äkki tegu hoopis kavala strateegiaga ja Messi ei lähegi kusagile edasi, klubis mõni viimasel ajal müügilistis mehe eest ehk saab nüüd norm raha kasseerida ja lõpuks ikka mees maandub Barcas Eks näis mis nüüd edasi saab
                  Juhul kui see on kaval kokkulepitud strateegia, siis näeb see natuke välja natuke nagu oma matuste lavastamine. Pole kindel, kas see enda poolehoidjatele mõeldes päris ilus oleks - aga siinkohal ma muidugi ei imestaks, kui see tõesti mingi peen mahhinatsioon on klubi ja Messi poolt.

                  Aga üldiselt on imelik vaadata, kuidas mingi üsna märgatav seltskond (mitte siin foorumis) näitab näpuga Tebase kui peasüüdlase suunas ning arvab et terve La Ligaga on nüüdsest kaputt ja ka kõik teised klubid saavad massiivse löögi.
                  Coraje, corazón y cojones.

                  Kommentaar


                    Fännidele ilmselt ammu teada teema, aga väike ülevaade sellest, kuidas ja miks on klubi siia välja jõudnud.

                    Simon Kuper: "How FC Barcelona blew a fortune — and got worse"

                    edit: Pastebini link ka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                      Fännidele ilmselt ammu teada teema, aga väike ülevaade sellest, kuidas ja miks on klubi siia välja jõudnud.

                      Simon Kuper: "How FC Barcelona blew a fortune — and got worse"

                      edit: Pastebini link ka
                      Noh, see on tema raamatu reklaamtekst. Muidu kerge lugemine.
                      Üldiselt paistab iga nurga tagant, et tegu on sellise taktikalise käiguga, kus visatakse läbirääkimiste käigus tossukas ruumi ja püütakse seesolijad ühte väljavaadatud evakueerimisteed pidi välja juhatada. Juba see dramaatilisus on vist teatud punktid koju toonud, üleminekute tähtaeg on ju nt 5. september La Ligas. Muidugi on siin ka seltskond, kes Messit jonnipunniks traageldavad, ehkki on suht-koht kindel, et ta oli nõus väga märkimisväärse palgakärpega. Taustal muidugi surve avaldamine ka teatud üleliigseteks peetavatele mängijatele ja kõrgepalgalistele uute diilide ootel mängijatele. Lisaks CVC power play ning otsapidi ka Super league.
                      Minu meelest on tõenäosus, et ta lahkub väiksem kui eelmisel aastal burofaxi järel. Ja isegi kui, siis ma endiselt arvan puhtalt meeskonna peale vaadates, et praeguse meeskonnaga Europe League kohtadest ja Getafe tasemele kukkumisest rääkida on lihtsalt asjatundmatu või niisama kõvatamine.

                      Suure tõenäosusega läheb nii nagu Marcotti, kes üsna täpselt asju senini ette näinud, et
                      I'm purely speculating here, we may know more when Laporta addresses the media on Friday and, by the way, we haven't heard from Messi himself yet. But fundamentally we have a situation where -- at least according to Barca's statement -- Messi wants to stay and the club want to keep him, but the league won't allow it, even though his departure would hurt everyone, league included. Does that sound right or logical to you? No, it doesn't. Because it isn't. My guess is come Sept. 1, he'll still be a Barcelona player. Either because he will have restructured the contract they agreed on, or because Barca will have recouped some transfer fees or because LaLiga will have revised their salary cap to accommodate the club. Or a combination of all three.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                        Noh, see on tema raamatu reklaamtekst. Muidu kerge lugemine.
                        Üldiselt paistab iga nurga tagant, et tegu on sellise taktikalise käiguga, kus visatakse läbirääkimiste käigus tossukas ruumi ja püütakse seesolijad ühte väljavaadatud evakueerimisteed pidi välja juhatada. Juba see dramaatilisus on vist teatud punktid koju toonud, üleminekute tähtaeg on ju nt 5. september La Ligas. Muidugi on siin ka seltskond, kes Messit jonnipunniks traageldavad, ehkki on suht-koht kindel, et ta oli nõus väga märkimisväärse palgakärpega. Taustal muidugi surve avaldamine ka teatud üleliigseteks peetavatele mängijatele ja kõrgepalgalistele uute diilide ootel mängijatele. Lisaks CVC power play ning otsapidi ka Super league.
                        Minu meelest on tõenäosus, et ta lahkub väiksem kui eelmisel aastal burofaxi järel. Ja isegi kui, siis ma endiselt arvan puhtalt meeskonna peale vaadates, et praeguse meeskonnaga Europe League kohtadest ja Getafe tasemele kukkumisest rääkida on lihtsalt asjatundmatu või niisama kõvatamine.

                        Suure tõenäosusega läheb nii nagu Marcotti, kes üsna täpselt asju senini ette näinud, et
                        Kui ma neid kolme eeldust vaatan, mis Marcotti välja tõi, siis esimesed kaks on sellist, mis oleks saanud juba varasemalt ära teha. Ma ei näe väga, kuidas praegune steitment nende osas olukorda väga muudaks või neid lihtsustaks. Kolmas eeldus, et La Liga ja Tebas järgi annavad - see on minu meelest neist kolmest kõige olulisem, kuivõrd esimest kahte ei ole suudetud siiani edukalt realiseerida.

                        Kuigi ka siin tekib minu jaoks palju küsitavusi, kui see nö power play on tehtud eesmärgiga La Ligat enda soovide järgi tantsima panna. Minu jaoks tunduks bluff sellisel kujul liiga lihtne ning töötaks ainult juhul, kui nüüd väga lühikese aja jooksul hakkavad mingid vastureaktsioonid kuskilt kohtadest tulema. Kui seda ei toimu, siis tsaupakaa. Rääkimata siis sellest, et kui Tebas blufi läbi näeb, siis kaob tal tõenäoliselt igasugune soov millimeetritki vastu tulla, sest kes see tahab avalikkuse ees Barca ketikoer olla?

                        Teine asi, et kas Barca endale jalga ei tulista sellise steitmendiga? Noh, sai ju siin mõni aeg tagasi räägitud, et Messi toob Barcale rohkem sisse kui välja viib. Lihtsalt hoiatuslasu tegemise eesmärgil tundub selline steitment ka klubi enda perspektiivist veidi ohtlik.

                        Lisaks tundub mulle, et paljud tahavad ignoreerida põhimõtteliselt küsimust - hetkel on ju üsna selgelt käimas avalik sõda Tebas vs Barca ja Real, mille peamiseks triggeriks tundub mulle olevat ikkagi Superliiga küsimus. Barcelona ja Real on ju endiselt väga avalikult selles Superliiga paadis edasi. Arvestades kuhu olukord eskaleerunud on, näib mulle, et Barca ja Reali näevad Superliigat ainsa päästerõngana, mis aitaks neil kiiresti oma finantsmuskel tagasi saada - seega ei taheta sellest mitte mingi hinna eest lahti lasta. La Liga jällegi ei taha seda arusaadavatel põhjusel mitte kuidagi aktsepteerida.

                        Nüüd taandub küsimus sellele, et kas La Liga on valmis sel aastal Messit ohverdama oma põhimõtete kaitsmise nimel või ei? Mina ei pea seda üldsegi nii võimatuks.

                        Messi ei mängi enam igavesti ning kui ta ei lahku sel suvel, siis võib ta lahkuda kas järgmisel või ülejärgmisel suvel. Lahkumise moment tuleb niikuinii, küsimus on hetkel hinnas. Praegu ei ole ju üleval küsimus ainult Messi lahkumise või jäämise osas, vaid üleüldiselt Tebas vs Barca ja Real jõujoonte kehtestamise osas. Seega ma ei imestaks üldse, kui Tebas võtab praegu cojonesid pihku ning ütlebki, et las Messi läheb siis praegu, kommertsi mõttes peaks niikuinii lähiaastatel rebuildingu tegema. Loodus tühja kohta ei salli ning küll PR-masinad loovad maailmale uued sangarid ja kaanepoisid: saab selleks Barcelona poolt siis Pedri, Fati või keegi kolmas. See hetk tuleb paratamatult millalgi niikuinii, sest nagu öeldud - Messi ei mängi igavesti.

                        Mis Messi lahkumise mõju liigale tervikuna puudutab, siis jällegi - on seal nii suurt vahet, kas see mõju jõuab kätte praegu või (üle)järgmisel suvel? Ning mis mõjust me räägime üldse? Et Getafe ja Osasuna ei saagi enam Mbappet osta? Oh, wait.

                        Võib-olla on kogu sellel etendusel mingi sügavam tagamõte taga, aga mulle isikult vaatab Barcelona ja Reali viimase aja tegemistest vastu väga palju rapsimist. Üldjuhul rapsivad uppujad, seega võib-olla on seisud tegelikkuses veelgi hullemad ning päästaks tõesti vaid Superliigaga kaasnev rahalaev. Võib-olla olen aga lihtsalt loll ning ei näe Laporta/Perezi geniaalsust läbi.
                        Coraje, corazón y cojones.

                        Kommentaar


                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Sergio Aguero on the day he signed for Barcelona: “Messi convince me to come to Barcelona, it has always been my dream to play alongside Leo at a club level.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                              Kui ma neid kolme eeldust vaatan, mis Marcotti välja tõi, siis esimesed kaks on sellist, mis oleks saanud juba varasemalt ära teha. Ma ei näe väga, kuidas praegune steitment nende osas olukorda väga muudaks või neid lihtsustaks. Kolmas eeldus, et La Liga ja Tebas järgi annavad - see on minu meelest neist kolmest kõige olulisem, kuivõrd esimest kahte ei ole suudetud siiani edukalt realiseerida.

                              Kuigi ka siin tekib minu jaoks palju küsitavusi, kui see nö power play on tehtud eesmärgiga La Ligat enda soovide järgi tantsima panna. Minu jaoks tunduks bluff sellisel kujul liiga lihtne ning töötaks ainult juhul, kui nüüd väga lühikese aja jooksul hakkavad mingid vastureaktsioonid kuskilt kohtadest tulema. Kui seda ei toimu, siis tsaupakaa. Rääkimata siis sellest, et kui Tebas blufi läbi näeb, siis kaob tal tõenäoliselt igasugune soov millimeetritki vastu tulla, sest kes see tahab avalikkuse ees Barca ketikoer olla?

                              Teine asi, et kas Barca endale jalga ei tulista sellise steitmendiga? Noh, sai ju siin mõni aeg tagasi räägitud, et Messi toob Barcale rohkem sisse kui välja viib. Lihtsalt hoiatuslasu tegemise eesmärgil tundub selline steitment ka klubi enda perspektiivist veidi ohtlik.


                              Lisaks tundub mulle, et paljud tahavad ignoreerida põhimõtteliselt küsimust - hetkel on ju üsna selgelt käimas avalik sõda Tebas vs Barca ja Real, mille peamiseks triggeriks tundub mulle olevat ikkagi Superliiga küsimus. Barcelona ja Real on ju endiselt väga avalikult selles Superliiga paadis edasi. Arvestades kuhu olukord eskaleerunud on, näib mulle, et Barca ja Reali näevad Superliigat ainsa päästerõngana, mis aitaks neil kiiresti oma finantsmuskel tagasi saada - seega ei taheta sellest mitte mingi hinna eest lahti lasta. La Liga jällegi ei taha seda arusaadavatel põhjusel mitte kuidagi aktsepteerida.

                              Nüüd taandub küsimus sellele, et kas La Liga on valmis sel aastal Messit ohverdama oma põhimõtete kaitsmise nimel või ei? Mina ei pea seda üldsegi nii võimatuks.

                              Messi ei mängi enam igavesti ning kui ta ei lahku sel suvel, siis võib ta lahkuda kas järgmisel või ülejärgmisel suvel. Lahkumise moment tuleb niikuinii, küsimus on hetkel hinnas. Praegu ei ole ju üleval küsimus ainult Messi lahkumise või jäämise osas, vaid üleüldiselt Tebas vs Barca ja Real jõujoonte kehtestamise osas. Seega ma ei imestaks üldse, kui Tebas võtab praegu cojonesid pihku ning ütlebki, et las Messi läheb siis praegu, kommertsi mõttes peaks niikuinii lähiaastatel rebuildingu tegema. Loodus tühja kohta ei salli ning küll PR-masinad loovad maailmale uued sangarid ja kaanepoisid: saab selleks Barcelona poolt siis Pedri, Fati või keegi kolmas. See hetk tuleb paratamatult millalgi niikuinii, sest nagu öeldud - Messi ei mängi igavesti.

                              Mis Messi lahkumise mõju liigale tervikuna puudutab, siis jällegi - on seal nii suurt vahet, kas see mõju jõuab kätte praegu või (üle)järgmisel suvel? Ning mis mõjust me räägime üldse? Et Getafe ja Osasuna ei saagi enam Mbappet osta? Oh, wait.

                              Võib-olla on kogu sellel etendusel mingi sügavam tagamõte taga, aga mulle isikult vaatab Barcelona ja Reali viimase aja tegemistest vastu väga palju rapsimist. Üldjuhul rapsivad uppujad, seega võib-olla on seisud tegelikkuses veelgi hullemad ning päästaks tõesti vaid Superliigaga kaasnev rahalaev. Võib-olla olen aga lihtsalt loll ning ei näe Laporta/Perezi geniaalsust läbi.
                              Okei, aus. Siin muidugi mugavalt Atleti välja jäetud, arusaadav. Kõige vähem usun seda Super League motiivi Laporta tegevuses. See on igatepidi loogikavastane. Kellega seda liigat tegema hakataks, Juve ja Madridiga? Ei usu. Laporta on valitav president ehk seal on pol vastutus, Messi vahetamine Super league vastu on tagasikutsumine enam kui kindel ja läheb läbi. Pole ka loogikat. Sry, selle pushimisel paistab natuke seda "Madrid/barca on tagumiku üks kannikas" viinamarju natuke, et vaata, kus samas meie klubi. Paistab, no offense.
                              Ja veel, seda, et Messi lepingu asjus oleks saanud kõik varasemalt ära teha- see ju pole nii. Barca pole suutnud palgalimiiti seniseid kontrahte ja uusi värbamisi mahutada, aga selleks on siiski veel aega ka. Teha veel küll ses osas.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Siin veel variant et hetkel ideaalne olukord Messi ajastu lõpetamiseks, ja seda nii klubi kui ka mängija poolt. Soovis ju ka Messi korrektselt lahkuda ja ideaalne ju praegu kõik liiga kraesse keerata
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X