320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC Barcelona

    Barcelona on ikka kõige prem meeskond
    hispaanias ja se aasta ei sa kegi vastu...
    eriti mitte R. Madrid kellel on ainult 1 punkt
    pärast kaks matchi...
    ma elan rootsis ni et är minu eesti-keelt pane tähele!
    /Kevinovic

    #2
    sul on täitsa õigus,realil on küll midagi przzes,et mingi uustulnuka malaga vastu viigi said
    ei,ei,ei taavi ei läinud sinna!!Tuli siis ta vä?Krt ta olex võind ikka ära maksta!Davai,saame siis kokku

    Kommentaar


      #3
      See on see,et staarid koos kuid kokkumängu ei ole!
      C’mon Man United!!!

      Kommentaar


        #4
        Mulle pole Barca kunagi eriti imponeerinud.Kyll aga hakkas meeldima paar aastat tagasi sydikas väikeklubi Rayo Valleacano,kellega sai ka mitu hooaega CM3 tehtud.No vot ja momendil mängib Barca Rayoga Barcelonas ja 55 minutil on seis 0-1 ehk Rayo juhib.Koduväljak on tõsine relv ,aga siiamaani ma hyyax -Yeah!

        Kommentaar


          #5
          neil on jah väga hea meeskond...oleks vaid keegi tegelane kes ka staarid mängima paneks..ehk tuleb varsti Wenger....pakuks et Arsene-iga Barca oleks pea et võitmatu Kui Arsenal ei suuda ka see aasta ühtegi karikat ära võtta...siis on täiesti võimalik et wenger oma contracti lõppedes Barcasse läheb

          Kommentaar


            #6
            mnjah, ma usun, et Barcelonal ei lähe nii hästi, kui nad loodavad (s.t. esimest kohta). neil on kyll mehed head, aga samas lasti ära minna Guardiolal, kes siiski oli yx võtmetegelasi, ning kas suured ässad saavad ilma tylitsemata koos mängida terve hooaja on väga kahtlane. pakun, et kuskil tuleb mingi 5-10 mänguline koht, kus moraal kukub ja tulemused samamoodi halvenevad.
            s**t happens

            Kommentaar


              #7
              Barca on täiega tuus klubi eriti Rivaldo mulle meeldib!
              Jea

              Kommentaar


                #8
                Barca on kindlasti kõva koosseisuga superklubi ,aga Bayer pani ta BayArenal kotti ja selle üle mul on hea meel.Ma olex väga pettunud ,kui Barca oma kodus sama ei teex.Pettunud muidugi BArcas ,sest tegelt peax teine mäng viiki jääma.

                Kommentaar


                  #9
                  Barca on ainus Hispaania klubi, mis mulle meeldib. Teised võivad minu pooles koera saba alla käia.
                  Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by Kosk

                    Barca on ainus Hispaania klubi, mis mulle meeldib. Teised võivad minu pooles koera saba alla käia.
                    mis sul näiteks valencia ja alavesi vastu on?

                    ma saan aru et real ja depor ei meeldi.
                    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                    Kommentaar


                      #11
                      Olgem ausad real madrid on parim kuid nende hooaja algus pole just eriti säranud
                      (normaalsed klubid: barca;valencia;celta)

                      Kommentaar


                        #12
                        Barca on täitsa äge klubi, minule ta meeldib. Võimas ja hea mängustiiliga. Patrick Kluivert on minuarust üks väga hea mängija, tema meeldib mulle sealt kõige enam.
                        Kahju ainult et eelmine meistrite liiga metsa läks, lootsin, eeldasin et pääsevad kaugemale. Ehk seekord läheb paremini.

                        Kommentaar


                          #13
                          Kui Barca uue treeneri v6tab, siis on ysna suur v6imalus, et selleks saab omaaegne Hollandi keskkaitsja Ronald Koeman, kes praegu peax vist Vitesse'i juhendama. Olevat mees juba mitu aastat v6imalust oodanud, ja kui ma ei eksi, oli ta ka seal vahepeal abitreener. Pidavat mees olema parem treener kui Rijkaard ja Gullit.
                          s**t happens

                          Kommentaar


                            #14
                            Koeman oleks lahe küll(minu kunagine iidol), aga praegu näitab ka Rexach end heast küljest. Mäng läheb iga korraga järjest ilusamaks.
                            Jalgpallihaigla liige

                            Kommentaar


                              #15
                              Barcal on nüüd kõva ründaja(Saviola).Järelkasv on ka tasemel(Xavi,Gabri,Puyol).ja kui nad nüüd tasemel treeneri ka saax olex eriti tore.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X