320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Barca\'

    Kuidas muidu La Ligas läheb? Esikümme paistab juba? Või maadleb all-mighty Barca endiselt püsimajäämise nimel? Eelmine nädal oli vist vahe punase tsooniga 2 punkti.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Barca\'

      Sa, ek, tuletad meelde yhte mu ullikest koolivenda, kes korviplatsil tavatses aeg-ajalt kiunatada \"Sihilik viga!\". See selleks. Ma arvan, et ma tean, millist viga sa m6tled. Jah, tagant, aga mitte taklamine, vaid lihtsalt sissejooksmine. Kollane - jah. Punane - vaevalt. Muuseas, ilgelt ajab n2rvi kui m2ngijad n6uavad kaasproffidele kaarte - Thiago Motta, n2iteks. V2ga inetu. See muidugi Cordobat v2hem j6hkramaks ei tee. Barca 6nneks oli puudu viripill Materazzi, kes aeg-ajalt ryndajate s22rekaitsjaid testib, samas aga on ise agar murule langema ning sydantl6hestavalt nutma.

      Siim s - ehk veel m6ni prohvetlik ennustus? Oled ju fantastiliselt etten2gelik!
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Barca\'

        Jaan sa tuletad mulle alatasa kiunuvat koera meelde aga see selleks...

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Barca\'

          Barca vennad on viimasel ajal nii kõvaks ära läinud, nagu hooaja algus enam meeles poleks. Kuid loodetavasti juba nädalavahetusel tuuakse teid pilvede pealt alla ning relegatsioonile lähemale.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Barca\'

            Tore, et taas on asutud mu m6tteid parafraseerima. Tegelikult tahtsin m2rkida, et just Barca f2nnid on need, kes peaksid Madrid Globetrottersi m2nge ja eriti tabeliseisu La Ligas kommenteerima.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Barca\'

              Barca vennad on viimasel ajal nii kõvaks ära läinud, nagu hooaja algus enam meeles poleks. Kuid loodetavasti juba nädalavahetusel tuuakse teid pilvede pealt alla ning relegatsioonile lähemale.
              Küll ikka mõnel on kadeduseuss persest närima hakanud. Sa peaksid rokem Raha pärast muretsema, viimastest kahest mängust on nad saanud punkti vähem kui \"luuser\" barca.
              Värava ees kobistamisega alistati Borussia, samas kui Inter lihtsalt hävis kataloonlaste metsiku surve all. Ilmselt on ass hakanud pelgama 20.Aprilli, sest sellise mänguga nagu Interi vastu, näiksid siis Rahamehed kui lollid staadionil.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Barca\'

                Kurat,ma ei saa enam üldse barcast aru:hispaanias saavad kõigilt kotti (kuigi viimati võideti Espanyoli 0-2) ja nüüd siis võideti interit.kuid barca peaks kõik järele jäänud mängud hispaania liigas võitma et CL-i saada,sest kui nad isegi sel aastal CL-i võidaks (mida 99,9% ei juhtu) ei saa nad järgmine seal osaleda........kahju heast meeskonnast....
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Barca\'

                  Originally posted by H.M Murdock


                  Kurat,ma ei saa enam üldse barcast aru:hispaanias saavad kõigilt kotti (kuigi viimati võideti Espanyoli 0-2) ja nüüd siis võideti interit.kuid barca peaks kõik järele jäänud mängud hispaania liigas võitma et CL-i saada,sest kui nad isegi sel aastal CL-i võidaks (mida 99,9% ei juhtu) ei saa nad järgmine seal osaleda........kahju heast meeskonnast....
                  Kui nad võidavad, siis saavad küll osaleda.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Barca\'

                    zoolasortsule: ei, Real Madridil on kõigest 2 kaotust, Barca kaotusi on juba kõvasti rohkem, eks?
                    siimule: hooaeg koosneb ainult kahest mängust? Kui Dortmundi võitmine oli kobin, siis miks kõik pärast rääkisid, kui tugev Madrid oli? Loomulikult oleks paremini saanud, kuid Westfalenil saab vead parandatud. Inter tõesti hävis, kuid mitte teie surve all, nad polnud mänguks korralikult ette valmistunud.
                    Mängige hooaeg lõpuni, siis vaatame kui \"metsik\" barca on.
                    See you in Bernabeu

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Barca\'

                      All right and kiss my ass!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Barca\'

                        Originally posted by Martin


                        Originally posted by H.M Murdock


                        Kurat,ma ei saa enam üldse barcast aru:hispaanias saavad kõigilt kotti (kuigi viimati võideti Espanyoli 0-2) ja nüüd siis võideti interit.kuid barca peaks kõik järele jäänud mängud hispaania liigas võitma et CL-i saada,sest kui nad isegi sel aastal CL-i võidaks (mida 99,9% ei juhtu) ei saa nad järgmine seal osaleda........kahju heast meeskonnast....
                        Kui nad võidavad, siis saavad küll osaleda.
                        Otta Martin, kas sa mõtlesid, et kui nad ülejäänud liiga mängud võidavad või kui nad Meistrite Liiga võidavad?

                        Meistrite Liiga - Ei saa, ma ei suutnud kusagilt leida küll tõestust (kuigi see vist kõlbab), kuid Meistrite Liiga võitja ei saa nn. vaba pääset järgmise aasta turniirile, aidake...saab või mitte?

                        Hispaania Liiga -

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Barca\'

                          Saab küll, 100%.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Barca\'

                            Kaarel juba vastas, lihtsalt Hispaaniast siis ei saa #3 jäänud meeskond kohta.

                            P.S. Seda, et Barca kõik ülejäänud liigamängud võidab ei usu üksi arukas inimene.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Barca\'

                              Antic usub

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Barca\'

                                Originally posted by Martin



                                Kui nad võidavad, siis saavad küll osaleda.

                                Kuule mees,isegi universumi dream team ei suudaks 13 liigamängu järjest võita,kui barca seda soodab hakkan ma barca fänniks ja ostan kõigile foorumis registreerunutele korteri see oleks lihtsalt ebaloomulik.......
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X