320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tito Vilanova sai siis Mou tõukamise eest ühe mängulise bänni, Mou kahemängulise.
    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

    Kommentaar


      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
      Kui sul on ilge tahtmine väravaid lüüa ning kõik sinu plaani järgi päris ei lähe, siis pakun et tujutseksid samamoodi nagu Messi. Ehk siis Ronaldoga võidujooks nõuab Messilt rohkelt väravaid. Kui ta neid ei saa, siis tunneb ta ennast halvasti. Kehv enesetunne = vehklemine, daivimine, tujutsemine.

      Muidugi see on ainult minu teooria. Põhjuseid võib olla ka teisigi, ma lihtsalt tõin enda arvates välja kõige tõenäolisema variandi.

      Minu teada on jalgpall meeskonnamäng ja oma isiklikud väravasoovid jne võiks ikka tahaplaanile jätta. Ja üleüldse, mitte miski ei vabanda tujutsemist ja daivimist ..

      Kommentaar


        Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
        Minu teada on jalgpall meeskonnamäng ja oma isiklikud väravasoovid jne võiks ikka tahaplaanile jätta. Ja üleüldse, mitte miski ei vabanda tujutsemist ja daivimist ..
        Aga kui su meeskond 3-4 väravaga eduseisus on, siis võib ju natuke ka enda peale mõelda. Pidage ikka meeles, et ta on ka inimene, kellel omad motivatsioonid ja eesmärgid. Ning üleüldse arvan ma, et Messi on üks kõige omakasupüüdmatuid ja eeskujulikumaid mängijaid üldse. Selline isetsemine tema mainet eriti ei kahjusta. Need, kes ta muidugi kohe teesklejaks ja daiviaks märgivad, on selgelt Messit vähe mängimas näinud.

        Kommentaar


          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
          Aga kui su meeskond 3-4 väravaga eduseisus on, siis võib ju natuke ka enda peale mõelda.
          Väga idiootne lähenemine asjale. Sa peaksid ise ka aru saama, kui tobedalt see kõlab.

          Kommentaar


            Mis selles idiootset on?

            Kommentaar


              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
              Mis selles idiootset on?
              Algselt postitas Barca-Freddy
              Minu teada on jalgpall meeskonnamäng ja oma isiklikud väravasoovid jne võiks ikka tahaplaanile jätta. Ja üleüldse, mitte miski ei vabanda tujutsemist ja daivimist ..
              Kui nüüd iga mäng hakkaksid kõik Barcelona poiskad oma isiklikke ambitsioone täitma, siis lõpuks maksaks see valusalt kätte. Aga samas, jutt on ju Messi'st, tal on ju niiväga vaja Ronaldole-ära-teha.

              Kommentaar


                Loe mu postitus korralikult läbi ja mõtle veidikene mida ma kirjutasin.

                Kommentaar


                  Suht debiilsus jah..

                  Kommentaar


                    Kui 3punkti on juba käega katsutav ning ollakse mitme väravaga eduseisus (3+), siis ma ei arva, et ise proovimine oleks midagi kohutavat. Oleks tähtis mäng ning kaotusseisus, oleks teine asi.
                    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                      Minu teada on jalgpall meeskonnamäng ja oma isiklikud väravasoovid jne võiks ikka tahaplaanile jätta. Ja üleüldse, mitte miski ei vabanda tujutsemist ja daivimist ..
                      Õigesti öeldud bro, õigesti öeldud. Tuletame nüüd sinu mängjapäevi meelde 1 värav sisse ja tujutsema Sry for OT

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Feljonks Vaata postitust
                        Õigesti öeldud bro, õigesti öeldud. Tuletame nüüd sinu mängjapäevi meelde 1 värav sisse ja tujutsema Sry for OT
                        Esiteks, ma olen suurem kui elu. Teiseks ma olen parem, kui Messi. Nii et ma võin youknow.

                        Aga tõsiselt rääkides ... sa ple märganud, et ta viimased paar mängu käitunud nagu CR? Türi, sinuga saab msnis ka vaielda, nii et ära kuuluta siin kui pask ma "mängijapäevil" olin

                        Kommentaar


                          tänasest mängust?

                          Kommentaar


                            Iniesta tagasi. Fabregas ja Alexis veel väljas aga mitte väga kaua. Aga arvatavasti saab Racing sauna õhtul.

                            Kommentaar


                              Algkoosseis: Valdes, Alves, Pique, Puyol, Maxwell, Xavi, Thiago, Iniesta, Pedro, Messi, Villa.
                              "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                                Iniesta tagasi. Fabregas ja Alexis veel väljas aga mitte väga kaua. Aga arvatavasti saab Racing sauna õhtul.
                                oleks lahe

                                Kommentaar

                                Working...
                                X