320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks preseasonile ilmunud jalgpallur on ka positiivse koroonatesti teinud. Tegu siis mängijatega, kes eelmine hooaeg A koosseisus järjepidevalt ei osalenud, aga kes üritavad see hooaeg võimalust saada või olid laenul või siis uued ostud:
    Pedri, Trincao, Matheus Fernandes, Todibo, Alena, Waque, Rafinha, Miranda ja Oriol Busquets.
    Lissaboni reisinud A tiimiga kellegil kokkupuudet pole olnud, niiet ei tohiks midagi mõjutada.

    Kommentaar


      Vedas jah, et esindusmeeskonna tegijatest keegi kokku ei puutunud salapärase koroonavennaga.
      Messi olla trennides jalg sidemes mänginud, kuid kuuldavasti midagi hullu siiski see Koulibaly litt ei tekitanud ning mees on valmis Bayernit terroriseerima. Dembele on ka tagasi mängukõlblike nimekirjas, iseasi, mis vormis kutt on. Lissaboni lendas selline koosseis:

      squad.jpg

      Tegelikult pole üldse hea tunne selle mängu suhtes ja Bayern minu silmis suur favoriit. Lootma ja uskuma peab muidugi parimat, aga Bayern on hetkel hirmkõva, Barca mängupilt ja üleüldine seis aga teadagi, milline ...

      Uue hooaja võõrsilvorm ka väljas ning endale isiklikult väga meeldib.

      barcashirt.jpg
      La Liga 2020/21 ennustusmäng

      La Liga Striker Mania 2020/21

      Kommentaar


        Algselt postitas dinero Vaata postitust
        Vedas jah, et esindusmeeskonna tegijatest keegi kokku ei puutunud salapärase koroonavennaga.
        Messi olla trennides jalg sidemes mänginud, kuid kuuldavasti midagi hullu siiski see Koulibaly litt ei tekitanud ning mees on valmis Bayernit terroriseerima. Dembele on ka tagasi mängukõlblike nimekirjas, iseasi, mis vormis kutt on. Lissaboni lendas selline koosseis:

        [ATTACH=CONFIG]6763[/ATTACH]

        Tegelikult pole üldse hea tunne selle mängu suhtes ja Bayern minu silmis suur favoriit. Lootma ja uskuma peab muidugi parimat, aga Bayern on hetkel hirmkõva, Barca mängupilt ja üleüldine seis aga teadagi, milline ...

        Uue hooaja võõrsilvorm ka väljas ning endale isiklikult väga meeldib.

        [ATTACH=CONFIG]6764[/ATTACH]
        Ma nii negatiivne pole, minu arust terve hooaeg ja ka varasematel aastatel on meil olnud just suuri probleeme mängudes, kus eeldatakse kindlat tulemust. Ja kui siis mäng alguses ei suju on mehed igasuguse enesekindluse kaotanud.
        Seekord on pigem Bayern favoriit ja eeldan, et mäng on rohkem pingevaba mängijatele, lisaks on siis kõik olulised tegijad vigastustevabad ja kaartide tõttu ei pea ka keegi eemale jääma (Messi peaks ka täiesti ok olema reedeks). Peale kõige muu on Dembele näol on väike variant ka, et saab isegi mängus osaleda, mis oleks korralik jokker.
        Kõige suurem küsimärk on Setien, sellisel tasemel puudub tal igasugune kogemus ja pigem on jäänud mulje temast kui täiesti ebakompetentsest treenerist playoff mängudes. Eks ole näha, kas seekord ka ei vaheta kedagi välja enne mängu lõppu või ikka suudab ennast kokku võtta.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Üks preseasonile ilmunud jalgpallur on ka positiivse koroonatesti teinud. Tegu siis mängijatega, kes eelmine hooaeg A koosseisus järjepidevalt ei osalenud, aga kes üritavad see hooaeg võimalust saada või olid laenul või siis uued ostud:
          Pedri, Trincao, Matheus Fernandes, Todibo, Alena, Waque, Rafinha, Miranda ja Oriol Busquets.
          Lissaboni reisinud A tiimiga kellegil kokkupuudet pole olnud, niiet ei tohiks midagi mõjutada.
          Jean-Clair Todibo

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Jean-Clair Todibo
            Ja temaga puutus kokku ka Aleña, kes igaks juhuks samuti karantiini pandi. Kuuldavasti viimasel siiski koroonat pole.
            La Liga 2020/21 ennustusmäng

            La Liga Striker Mania 2020/21

            Kommentaar


              Poleks seda kunagi arvanud. Welcome to Barca, Cristiano! ?
              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

              Kommentaar


                Ronaldo läheb Leedsi.

                Kommentaar


                  Täna on siis see päev, kus panustan 10€ bayerni edasipääsu peale, aga kui barca edasi saab, siis barca fännina olen väga õnnelik. Win-win situatsioon
                  Mina ei usu Setieni jalgpallimale oskustesse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                    Täna on siis see päev, kus panustan 10€ bayerni edasipääsu peale, aga kui barca edasi saab, siis barca fännina olen väga õnnelik. Win-win situatsioon
                    Mina ei usu Setieni jalgpallimale oskustesse.
                    Ühes mängus võib kõike juhtuda, aga selge, sakslased on favoriidid kogu turna võidule. Eelis on võib-olla pingevaba minek, kuid kahtlemata ei ole barcal füüsiliselt Bayernile palju vastu panna. nii imelik kui see ka ei ole, siis väga tõenäoline on väravatevaene viik ja siis penaltid. Kel penaltiseerias favoriit on, üliraske öelda, aga ter Stegen on minu meelest juba ammu parem vv kui Neuer, küll ma ei mäletagi enam, millal Barca ametlikult (st mitte pre-seasonil) penalteid viimati lõi.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Kuna 2020 pole veel piisavalt pöörane olnud, siis on ainult loogiline, et Barca tõmbab Bayernile korraliku sauna täna. Reaalsuses on muidugi raske näha kuidas üldse keegi peaks Bayernile see hooaeg vastu saama. Kaotusseis või juhtimine, Setien peab oma vahetused täna 100% paika saama, ja õigeaegselt... Väidetavalt on täna ka Dembele pingil olemas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
                        Poleks seda kunagi arvanud. Welcome to Barca, Cristiano! ?
                        Ära nüüd igat Kroonika ja Elu24 uudist ka usu.

                        Ma ei mõista eriti seda Dembele tervenemise hullust - vend pole 2020 aastal vist ühtegi mängu mänginud ja nüüd äkki Bayerni vastu oodatakse Messi teist tulemist?
                        La Liga 2020/21 ennustusmäng

                        La Liga Striker Mania 2020/21

                        Kommentaar


                          Ka vigastatud Umtiti on positiivse koroonatesti teinud.

                          Kommentaar


                            Okei, adios.

                            Kommentaar


                              Bayern on kergelt parem, aga võimaluste poolest võiks Barca olla ka rohkem löönud.
                              Last edited by Vask; 14.08.20, 22:35. Põhjus: Kirjavigade parandus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                                Baqyern on kergelt parem, aga võimaluste poolest võiks Barca olla ka rohkem löönud.
                                *Kergelt parem* jep jep

                                Kommentaar

                                Working...
                                X