320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
    Nonii lumpenid, palun rääkige edasi oma la liga võimsuse juttu. Premm sõidab teist nagu buldoosriga üle, märg plekk ja kusehais jäävad meenutama teie viimaseid elupäevi küünlavalgel kulbiga suppi lürpides. Taguge endale üks kord pähe või kuhu iganes auku (sest te olete ju kõik gayd), et premm on maailma parim liiga! Ja City loomulikult parim meeskond
    Olin veits kurb juba aga eelnev idioot suutis korralikult naerma ajada

    Kommentaar


      Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
      Nonii lumpenid, palun rääkige edasi oma la liga võimsuse juttu. Premm sõidab teist nagu buldoosriga üle, märg plekk ja kusehais jäävad meenutama teie viimaseid elupäevi küünlavalgel kulbiga suppi lürpides. Taguge endale üks kord pähe või kuhu iganes auku (sest te olete ju kõik gayd), et premm on maailma parim liiga! Ja City loomulikult parim meeskond
      Olin jõhkralt Liverpooli poolt aga praegu mõtle oma sõnadele üle... jah konkurets on teil kõvem ilmselt kui kuskilt mujal (Spurs, City, Manu, Liverpool, Arsenal) aga taseme poolest on ilmselgelt hispaania parim ja seda ei tõesta minu jutt vaid ametlik euroopa tabel. Ainus kes teil lippu kõrgel hoiab on Liverpool ja varasemate hooaega põhjal ka Spurs. Arsenal, Chelsea, Manu ja eriti just City on ühed peksupoisid UCLis. Cityst saaks isegi Getafe ilmselt jagu.
      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        Mida külvad seda lõikad.
        FC Flora

        Kommentaar


          miks Vidal välja võeti? Aga muidu Roma vol2

          Kommentaar


            Päris karm kaks aastat järjest niimoodi häbistatud saada.
            Ilmselgelt Valverde otsis oma otsusega sama koosseisu mängitada kiiret väravat. Oleks ühe neist võimalustest realiseerinud oleks kõik ta otsusega rahul old. Nii aga ei läinud ja selgelt vale koosseisu valik maksis kätte. Eelmises mängus vahetusest sekkunud semedo tegi suurepärase mängu aga ikka on algkooseisus coutinho kellest pole absoluutselt mingit kasu old terve hooaeg.
            Aitäh Valverde nende liigatiitlite eest aga peale selliseid häbistamisi tuleb ise tagasi astuda.
            Kaasfännidele jõudu sitarahe talumisel. Kuigi peale sellist kaotust on seda isegi lihtsam taluda, sest väärimegi seda

            Kommentaar


              Seda jama on raske kommenteerida. Fuck this.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Shakira on 40 juba? Aeg lendab...

                  Kommentaar


                    Ikka ujub neid pärleid igalt poolt välja

                    Kommentaar


                      No jah. Seda jama on raske kommenteerida Eilne kaotus on minu silmis isegi hullem, kui Roma vastu saadud 0:3, sest see aasta oli liiga otsustatud tähtsateks mängudeks ning sai kontsentreeruda UCL-ile. Lisaks enne eilset mängu said kutid mingi nädal aega puhata, samas, kui Liverpooli omad pidid PLis põhimeestega müttama + Salah, Firmino ja Keita ei saanud eile neid aidata Kahju, et Pique ja Alba aga ka Lenglet head hooajad ühe mänguga väärtuse kaotasid. Alba tootis s***a nii kaitses kui ka rünnakul (tegi küll head liikumised, aga mis neist kasu on, kui normaalselt lahendada ei oska). Pique ja Lenglet - 2,3 ja 4s värav -WTF? Neljas värav muidugi terve meeskonn kapsaaeda, aga kui Pique ei oleks enda sokke seal sättinud või jalgu süganud ning rohkem toimunule keskendunud, siis oleks olnud vähemalt hea võimalus enne Origit pallini jõuda või Origi üldse sulgu jätta.
                      Kahjuks tundub, et praegusel hetkel ei aita isegi nädalane puhkus meie vanakestel piisavalt taastuda (ainukene erand on Vidal, kes on hull loom) ning suvel tuleb ikka korralik noorenduskuur läbida nagu Real hetkelgi loodab teha. Suerez rahaks teha või pingile kamandada ning võib karikamänge ning vähem tähtsaid liigamänge mängida, et teistele puhkust anda. Need üksikud sähvatused pole ikkagi piisavad, et mees niimoodi poputada. Ta võib neid liikumisi ja asju teha, aga ründaja peamine eesmärk on ikkagi väravate löömine. Coutinho võib ka Neymariga liituda. Oli super vend kui tuli. Tegin, nägi ja võitis ning sellise Coutinho hoiaks iga kell alles, aga pärast vigastust on stabiilselt keskpäraseid esitusi pakkunud mõne eredama sähvatuse kõrval ning mina ei usu, et tema mentaalne seisund meie juures paremaks läheb. Ja siis on Rakitic, kelle vastu mul tegelikult midagi ei olegi, aga kelle ma olen valmis ohverdama, et tuua klubisse mõni noorem ja väiksema palganumbriga keskväljamees (lisaks De Jongile siis). Valverde koha pealt kardan, et peame veel ühe hooaja kannatama, sest alles hiljuti vist sõlmiti temaga üheaastane lepingupikendus. Loota iseenesest võib, et astub kohusetundest ise tagasi - kui mitte enne Copa del Rey-d, siis pärast potentsiaalset kaotust Valencia vastu kindlasti.
                      Nüüd tuleb Ajaxile pöialt hoida ja loota, et nad enda muinasjutule õnneliku punkti panevad (ei oleks Liverpooli vastu ka midagi, kui vastane oleks keegi teine peale Ajaxi ).
                      Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                        kui Pique ei oleks enda sokke seal sättinud või jalgu süganud ning rohkem toimunule keskendunud, siis oleks olnud vähemalt hea võimalus enne Origit pallini jõuda või Origi üldse sulgu jätta.
                        Nii võimekas pole isegi parimate päevade Pique, et kedagi nurgalöögist sulgu jätta

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Nii võimekas pole isegi parimate päevade Pique, et kedagi nurgalöögist sulgu jätta
                          My bad jah Pettumus ja viha on teinud enda töö Aga siiski. Kohutav kaitsetöö.
                          Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                          Kommentaar


                            Suarezele teed ka liiga. See hooaeg liigas ikkagi 21 väravat, kedagi paremat pole kindlasti turult saada. Jah CL on ta realiseerimine kehv olnud aga tema taha kindlasti midagi ei jää.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas illusioniesta Vaata postitust
                              Suarezele teed ka liiga. See hooaeg liigas ikkagi 21 väravat, kedagi paremat pole kindlasti turult saada. Jah CL on ta realiseerimine kehv olnud aga tema taha kindlasti midagi ei jää.
                              Ta on ka eeskujulikult rõve persoon, kellest mustemat ja alatumat mängijat pole vist leida. Võikad teesklemised, väärakas morda õieli kihvadega vingus peas, kui järjekordse 20 meetrise rullimise peale vile vaikib. See vend tulekski maha müüa kuhugi inimsööjate liigasse.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Ma olen viimased aastad üldjoontes ikka Valverde paadis olnud. Jah mäng pole alati nii ilus, aga tulemused on head ja arvestades meeste vanust ja motivatsioonitaset ei saa eeldada, et nad sarnaselt Liverpooli meestega 90 minutit täistempol suudaks uhada.
                                Aga 2 korda konkreetselt samasse ämbrisse astuda ei ole sellisel tasemel lubatud. Kindlasti on suur osa süüd ka mängijatel, aga Valverdel puudub see inspireeriv oskus, mis sellistel hetkedel oma emotsiooniga suudaks meeskonna õieti häälestada. Täiesti kohutav on näha, et eriti just poolaegade alguses on meeskond mõtetes ei tea kus kuradi kohas. Kindlasti on best before paljudel möödas kah. Nõustun, Valverde tegi see hooaeg ka palju asju teisiti, andis Messile rohkem puhkust, roteeris rohkem, Arthur, Lenglet ja Vidal on mõlemad väga head täiendused olnud, isegi Dembele säras vahepeal, aga kõik see kahvatub 2kordse kapituleerimise ees.
                                Uskumatu kui sa saad aastas 1 olulise kaotuse, aga kui see tuleb täiesti ebanormaalsel moel. Olen 100% veendunud, et sama treeneriga järgmine aasta on vastasmeeskonnal, kes iganes see on, selline psühholoogiline eelis, et tuleb 3s ka veel otsa.
                                Head teed talle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X