320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Asi siis otsustatud, Ibra lahkub ilmselt ka :S
    Fan of Manchester United and FC Barcelona.

    Kommentaar


      Asi Otsustatud: Villa On Barca Esimene Ost!!!

      Kataloonia vutihirm FC Barcelona ja Valencia CF jõudsid omavahel kokkuleppele, mille kohaselt saab Barca enda ridadesse hinnatud Hispaania koondislase David Villa. Väravamasina eest pidi klubi välja käima 40 miljonit Eurot.  
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Villa tulek on küll positiivne uudis! . Pedro-Villa-Messi kolmik on küll hävitav jõud!
        Barcelona.

        Kommentaar


          Väga kõva ost.

          Kommentaar


            Loodetavasti jätkub ta hea hoog ning meie uus valge Eto´o on olemas! Edu!
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Fabregas ka veel keskväljale ja oii pljääää......

              Kommentaar


                Kahju, et Los Che nõnda heast mängijast ilma jäi, arvestades veel seda, et järgmine hooaeg saab CL'i vutti proovida. Kuid, mis seal ikka, tuult tiibadesse!

                Loodetavasti Los Che võidab järgmine hooaeg CL'i.
                Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

                Kommentaar


                  Loodetavasti enne talve nad vasakwingerit ei osa - pedrol on aeg regulaarselt põhis hakata kõksima - Bojani näol on jällegi tegu ideaalse "Super-sub´iga".
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    kui te nyyd lisaks fabregase ostate ja toure säilitate ja teda põhis mngitate siis reali fännina pean kahjuks tunnistama et teil on maailma parim tiim mis mängib parimat mngu(mitte et se juba praegu nii ei oleks)

                    Kommentaar


                      Miks Ibra lahkuma peab?

                      Ma näeks uuel aastal hea meelega sellist ründekolmikut:

                      Messi --- Ibra --- Villa

                      Bojan, Pedro varuvariandid.

                      Kommentaar


                        Paljud näeksid, aga kas Pep&Co ka, seda näitab aeg.
                        Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                        Kommentaar


                          raiped, saite küll omale pommitaja nüüd

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                            Miks Ibra lahkuma peab?

                            Ma näeks uuel aastal hea meelega sellist ründekolmikut:

                            Messi --- Ibra --- Villa

                            Bojan, Pedro varuvariandid.
                            Sorri, mina ei näeks..ehki mulle barcelona väga meeldib. Villat ja Ibrat koos ma Bartseloonas koos näha ei suuda..

                            Kommentaar


                              Noh, nii palju kui mina lugenud ja kuulnud olen, siis ollakse temaga seal rahul. Ja ma ei näe põhjust miks ei peaks olema.

                              Kommentaar


                                Ibra läheb. Seda see ost täpselt näitab.

                                Villa on pm nagu Bojan, kes suudab seal tipus hästi mängida, kuid lööb rohkem väravaid ja on rohkem algkoosseisu mees kui Bojan. Ta ei vea ka Blaugrana mängu kiirust alla. Loodame siiski et Bojani täht ei tuhmu ja on veel üks staar sündimas.

                                Toure koha pealt aga pakun et vend suvel lahkub. DMina on Pep eelistanud nüüd Sergio 'actress' Busquetsi . Xavi koht on ka enam kui kindel ning Fabregase tulekuga (palun ei ) jääks Toure päris tahaplaanile.

                                Minu arvamus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X