320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Suarez on ikka tõeline kloun!

    "We know how Italian sides are: they sit back and it’s hard to break them down," Suarez told reporters. "We controlled possession and had a lot of chances, but they scored from distance, which was a slice of luck. We did all we could to win, but we didn’t have any luck."

    We didnt have any luck ? Millisest õnnest tal täpsemalt puudu jäi?
    Lõi värava peale viga kaitsemängja vastu ja siis ise veel suluseisus olles ja see loeti ära - check
    Ei saanud kaarti,ega viga, väravavahi jõhkra vigaseks peksmise eest - check
    Koos eelpool nimetatud veaga tegi mängus kokku 5 individuaalviga, sealhulgas kastis palli käega alla toomine ja ikka ei saanud ühtegi kaarti - check
    Rooma kasuks jäeti andmata ilmselge penalti - check

    Tundub et ta ei saa aru mida õnn tähendab. Ahv jääb ahviks.
    Rahune maha, RÄMEDA luckiga imesite oma punkti välja(one in a million oleks õigem sõnastus), meil sellist õnne polnud ja keegi ei kurda selle üle, show must go on. Loodetavasti saate ikka peomeeleolust välja enne järgmist kohtumist, samas arusaadav, lambisatsi jaoks on ikkagi punkt tõsiselt hea tulemus

    Kommentaar


      Staadium kui sa selliselt jätkad siin, siis varsti võib su võrdsustada jaaloga.. Temal on krissu jumal ja bale tolgus, sinul millegipärast bravo jumal ja... Sorry, kui sa tahad joonel seisvat väravvahti, siis mine ja toeta roomat Mitte ükski reaalselt Barca mängu mõistev vana ei näe selles väravas ter Stegeni süüd. Meil oli piisavalt võimalusi, et õigete lahendustega mäng ära võtta, aga kahjuks tegid ründemängijad valesid otsuseid ja palli rohkem väravasse ei saanud.

      Aga miks matusemeeleolu? Lihtne põhjus on selleks Rafinha vigastus, mis jätab kuti hooaja lõpuni kõrvale.. Ma oleks võinud eile ka kaotada selle mängu kui kutt terveks jäänuks. Kahjuks aga tänapäeva jalgpallis karistatakse igast muud paska, aga mitte tõeliseid jõhkardeid. Kuidas saab olla, et selline tagant vastaste jalgadesse kääri panek on vaid kollane?? Päris mitu mängu peaks elu üle järele mõtlema selliste tegude järgselt.

      Kahju on sellest, et noor brass oli just tegemas olulist läbi murret ja saamas sisse suurde mängu. Nüüd võib see vigastus ikka edasist arengut korralikult pidurdada.. Samuti võib eeldada, et talvel tuleb siiski 1-2 mängijat juurde tuua, et kevadel miskitki saavutada.

      Huvitav, mis Lucho nüüd sügis-talve ringiks välja mõtleb? Hakkab Mascheranot rohkem Busi positsioonil kasutama ja viimase lükkab ülespoole mängu viimaseks pooltunniks? Korralik peatreeneri test on see hooaeg 2015/16
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        Rafinha puudumisel peab selle koha täitma Roberto? Kui Alves tuleb tagasi, siis Roberto jääb taas varumeheks. Ausaltöeldes mulle väga meeldib see mida ta hetkel on suutnud teha Alvest asendades. Rakita ei suuda 90 minutit mängida oma hullu pressiga tööd rügades ja ainuke asendaja talle jääbki nüüd Rafinha puudumisel Roberto.
        Lühidalt kokkuvõttes on asjalood sitasti
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Official: Barcelona announce that tests have shown that Rafinha has a knee ligament tear, he will undergo surgery in coming days #fcblive

          Further tests have shown Rafinha has a knee ligament tear. He'll have to undergo surgery and will be out for at least 6 months. [tv3]

          Per*es seis.
          ___

          Zubizarreta floating idea on TV that Barca could make a plea to FIFA to register Arda Turan immediately if Rafinha's injury is serious.

          Äkki tullakse UEFAlonale appi, kui tegudeks läheb.
          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

          Kommentaar


            Äkki Rafinha ja Luke teevad mingi fondi? Mutually against tackles vms.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas dontastik Vaata postitust
              Official: Barcelona announce that tests have shown that Rafinha has a knee ligament tear, he will undergo surgery in coming days #fcblive

              Further tests have shown Rafinha has a knee ligament tear. He'll have to undergo surgery and will be out for at least 6 months. [tv3]

              Per*es seis.
              ___

              Zubizarreta floating idea on TV that Barca could make a plea to FIFA to register Arda Turan immediately if Rafinha's injury is serious.

              Äkki tullakse UEFAlonale appi, kui tegudeks läheb.

              Ma korra mõtlesin ka sama asja, et põhimõtteliselt oleks tegu kui olukorraga, kus väravvaht saab hooajaks kõrvale jätva vigastuse.. Aga ma väga kahtlen, et seltskond, kes viimased paar aastat on tegelenud Barca hävitamisega, sellise asja läbi lasevad.. Põhimõtteliselt on hetkel seis selline, kus maaslamajale tuleb anda viimane hoop.

              Ma seda Sergi Roberto liigutamist tagasi keskväljale ei poolda, sest see lõpuks lõhub kuti rütmi.. Parem tuua noortest kedagi üles, kes võiks tõsisemalt ka tulevikus kaasa rääkida.
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                Ma korra mõtlesin ka sama asja, et põhimõtteliselt oleks tegu kui olukorraga, kus väravvaht saab hooajaks kõrvale jätva vigastuse.. Aga ma väga kahtlen, et seltskond, kes viimased paar aastat on tegelenud Barca hävitamisega, sellise asja läbi lasevad.. Põhimõtteliselt on hetkel seis selline, kus maaslamajale tuleb anda viimane hoop.

                Ma seda Sergi Roberto liigutamist tagasi keskväljale ei poolda, sest see lõpuks lõhub kuti rütmi.. Parem tuua noortest kedagi üles, kes võiks tõsisemalt ka tulevikus kaasa rääkida.
                Arda registreerimise asjus- never gonna happen, pole mõtet unistadagi, kuigi see on tasuta. Noortest pole sellele kohale küll kedagi võtta, Samper pole AM nagunii ja tal tegusid vaja teha B-s, mis sitas seisus. Pmst Alves tagasi, Roberto keskväljale, kuid see on ikka hädalahendus mis hädalahendus, sest ta pole just eriti veenev AM kunagi olnud, teda võiks veel kasutada DMina, aga sellel kohal probleemi pole. krt, Suarez oleks sobinud, kuid laenudiilist tehti buy-back ja noh, temagi oleks saanud äärmisel juhu jaanuarist tagasi, mis ilmselgelt hetkel ei aita. Uttivis värk, sellist asja küll ette ei kujutanud. Uefalona my ass.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Üks variant on anda Busile ka nati ründavam roll ja Masch alumise kaitsjana, või siis kombineerida ründajatega ja tuua Messi madalamale. Ma päris nutma veel ei hakkaks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Üks variant on anda Busile ka nati ründavam roll ja Masch alumise kaitsjana, või siis kombineerida ründajatega ja tuua Messi madalamale. Ma päris nutma veel ei hakkaks.
                    Messil pole tõõvõimet et keskväljal mängida, oma tugevusi ei tohi kasutada kompensatsioonina, mis kokkuvõttes lapib sul augu, aga kaotab kõige olulisema trumpkaardi, mis on. Busi ei mängi AM-i on proovitud ja ei tööta. Masche ja Busi komboga meenuvad mulle ainult kõige kohutavamad mängud Barca esituses. Nutmine on täitsa põhjendatud seekord, sest kombos Fifa bänni ja meie kalendriga on perfect shitstorm nüüd kraes.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      äkki joppab ja see on alles algus. veel paar vigastust ja puhta perses

                      Kommentaar


                        Enne tänast ma mõtlesin et juventussi fännidest enam madalamale langeda ei saa, aga Uefalona fännid teevad oma mängujärgsete sõnavõttudega kõigile silmad ette.
                        See et keegi ei saanud ühelegi mu väljatoodud faktile vastu vaielda vastab juba ise minu toodud räigetele probleemidele ja Uefalona soosimisele.
                        Mis kuradi RÄME luck Florenzil oli? Mees kelle leib ongi selliseid väravaid lüüa. Mees, kelle standard on lüüa olulistel hetkedel täiesti ebareaalseid väravaid. Kus see luck siin on?! See on puhtalt skilli pealt. Te ei saa oma halaga selle värava väärtust kuidagi nüristada. See oli nii mõeldud nagu ta välja kukkus ja see on fakt. Teie butthurt on ikka massiivne. Sõnadega kirjeldamatu butthurt. Kuigi arusaadav. Sellisel kombel kogu maailma ees alandatud saada peab olema päris räige.

                        Räige lucky venbdadele Florenzi standard:
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Enne tänast ma mõtlesin et juventussi fännidest enam madalamale langeda ei saa, aga Uefalona fännid teevad oma mängujärgsete sõnavõttudega kõigile silmad ette.
                          See et keegi ei saanud ühelegi mu väljatoodud faktile vastu vaielda vastab juba ise minu toodud räigetele probleemidele ja Uefalona soosimisele.
                          Mis kuradi RÄME luck Florenzil oli? Mees kelle leib ongi selliseid väravaid lüüa. Mees, kelle standard on lüüa olulistel hetkedel täiesti ebareaalseid väravaid. Kus see luck siin on?! See on puhtalt skilli pealt. Te ei saa oma halaga selle värava väärtust kuidagi nüristada. See oli nii mõeldud nagu ta välja kukkus ja see on fakt. Teie butthurt on ikka massiivne. Sõnadega kirjeldamatu butthurt. Kuigi arusaadav. Sellisel kombel kogu maailma ees alandatud saada peab olema päris räige.

                          Räige lucky venbdadele Florenzi standard:
                          Jumal küll, olite head ja saite kodus punkti. Tore, florenzi on jumal ja Roma võtab treble'i.
                          Sa meeleavaldusel ei peaks olema hoopis?
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Kui eilse mänguga keegi oli rahul, siis count, need olid ainult Roma fännid. Pidustused toimuvad Itaalia pealinnas siiani.
                            Ja ära meid rohkem sega. Meil on Barca-fännidele rahvusvaheline hingeline traur väljakuulutatud. Nii haledalt pole me veel kunagi viiki mänginud.


                            Soovin ka samas palju õnne kõigi tiitlite puhul mille saavutab Roma 2015/16. Kui juba kõikvõimas Barca ei suuda teid alistada, siis pole rohkem kedagi, kes seda suudaks!

                            Ps. Maailma parim klubi on hetkel Real, kes võitis meeskondade MM'i. Barca on poisike selle kõrval, kes on vaid euroopa meister klubijalgpallis.
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              udukogu
                              Täiesti valesti said aru, sitaks hea värav oli, ei kahtlegi selles. Luck on see, et üldse kuskilt värav suudeti välja imeda olgu see värav milline tahes. Ülikõva vend on Florenzi, ei olegi selliseid erakordseid väravaid näinud nagu seal videos.

                              Kommentaar


                                Llevante vastu arvatav koosseis. Platsil oleks kõik nagu ok, aga milline meie vahetusmeestepink väljanägema hakkab?

                                -------------ter Stegen------------
                                -----Mache--------Mathieu--------
                                Roberto---------------------Alba
                                --------------Busi------------------
                                ---Rakita----------------Iniesta---
                                Messi-------Suarez-------Neymar
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X