320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vaatan seda tiimi ja miskit on puudu. meil on kõvasti noorust väljakul, aga keskväli on meil kas siis liiga vana (Busquets, ka Pjanic) või siis liiga noor ja toores veel (Pedri, de Jong). jube kahju et meil finantsidega on nii nagu ta on... aga... kõlakad, et Betisil on keeruline olukord ja plaanivad William Carvalho Benficale 30 miljoniga anda...teiseks usun, et Bruno Fernandes oleks olnud just sobilik puzzletükk praeguses koosseisus.
    miskipärast arvan et Koeman pole meile ikkagi õige peatreener hetkel. ma ei saa aru mis egode teema praegu klubis on. Ricky Puigil oleks kindlasti pakkuda kvaliteeti, aga mingi õnnetu arvamusavaldus ja on maha kantud. Klubi korvpallisektsioonist hea meelega ei hakka mainimagi mis hetkel Heurteliga toimumas...
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      vaatan seda tiimi ja miskit on puudu. meil on kõvasti noorust väljakul, aga keskväli on meil kas siis liiga vana (Busquets, ka Pjanic) või siis liiga noor ja toores veel (Pedri, de Jong). jube kahju et meil finantsidega on nii nagu ta on... aga... kõlakad, et Betisil on keeruline olukord ja plaanivad William Carvalho Benficale 30 miljoniga anda...teiseks usun, et Bruno Fernandes oleks olnud just sobilik puzzletükk praeguses koosseisus.
      miskipärast arvan et Koeman pole meile ikkagi õige peatreener hetkel. ma ei saa aru mis egode teema praegu klubis on. Ricky Puigil oleks kindlasti pakkuda kvaliteeti, aga mingi õnnetu arvamusavaldus ja on maha kantud. Klubi korvpallisektsioonist hea meelega ei hakka mainimagi mis hetkel Heurteliga toimumas...
      Iga lausega nõus.

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        vaatan seda tiimi ja miskit on puudu. meil on kõvasti noorust väljakul, aga keskväli on meil kas siis liiga vana (Busquets, ka Pjanic) või siis liiga noor ja toores veel (Pedri, de Jong).
        see hetk kui saad 6 a hiljem teada (ei vaata tihti teemat), et sotsialist on pankrotis klubi poolt...

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          see hetk kui saad 6 a hiljem teada (ei vaata tihti teemat), et sotsialist on pankrotis klubi poolt...
          anna andeks ma ei saa aru kuidas on poliitiline vaade seotud mingi klubi fännamisega?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            anna andeks ma ei saa aru kuidas on poliitiline vaade seotud mingi klubi fännamisega?
            ära nüüd liialt palju pahanda lihtsa öise tähelepaneku üle.

            p.s. kuidas seotud - omast arust ju selgitasin küllaltki täpselt.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              ära nüüd liialt palju pahanda lihtsa öise tähelepaneku üle.

              p.s. kuidas seotud - omast arust ju selgitasin küllaltki täpselt.
              ma olen suht kindel et ka sinu poolt fännatud klubi poolehoidjate seas on nii parempoolse, kui ka vasakpoolse maailmavaatega fänne. muide Barca puhul kes klubi hetkel on viinud olukorda nagu ta on on pigem parempoolse poliitilise vaatega kui et sotsialist.

              aga sulle ehk teadmiseks et olen siinse klubi fänn juba pea 25 aastat
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                ma olen suht kindel et ka sinu poolt fännatud klubi poolehoidjate seas on nii parempoolse, kui ka vasakpoolse maailmavaatega fänne. muide Barca puhul kes klubi hetkel on viinud olukorda nagu ta on on pigem parempoolse poliitilise vaatega kui et sotsialist.

                aga sulle ehk teadmiseks et olen siinse klubi fänn juba pea 25 aastat
                kamoon, simmo. vaata chelsea teemasse, kas sa tahad siis sellist asja siia?

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  kamoon, simmo. vaata chelsea teemasse, kas sa tahad siis sellist asja siia?
                  Plastic ega kui sa Daciale kleebid külge Mercedese logo, siis ega auto väärtus ning võimekus sellest ei kasva. Peace

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    vaatan seda tiimi ja miskit on puudu. meil on kõvasti noorust väljakul, aga keskväli on meil kas siis liiga vana (Busquets, ka Pjanic) või siis liiga noor ja toores veel (Pedri, de Jong). jube kahju et meil finantsidega on nii nagu ta on... aga... kõlakad, et Betisil on keeruline olukord ja plaanivad William Carvalho Benficale 30 miljoniga anda...teiseks usun, et Bruno Fernandes oleks olnud just sobilik puzzletükk praeguses koosseisus.
                    miskipärast arvan et Koeman pole meile ikkagi õige peatreener hetkel. ma ei saa aru mis egode teema praegu klubis on. Ricky Puigil oleks kindlasti pakkuda kvaliteeti, aga mingi õnnetu arvamusavaldus ja on maha kantud. Klubi korvpallisektsioonist hea meelega ei hakka mainimagi mis hetkel Heurteliga toimumas...
                    Tegelikult oleks pidanud selle põlvkonnavahetusega tegelema hakkama juba aastaid tagasi. Praegu on tõesti see situatsioon, kus koos on vanad ja noored, aga parimas mängija eas on ainult mõned flopid, kes absoluutselt meie süsteemi ei sobi ja siis mõni ainult vahetuseks kõlbav mees. Seriously, veel 2-3 aastat tagasi, kes oleks osanud arvata, et meie nr 9 on Martin Braithwaite. No tegu igati vahva tegelasega, aga kindlasti pole ta tippklubi ründaja. Või et meie parimad mängijad on 17-18 aastased Fati ja Pedri. Tulevik on helge, aga see räägib nii mõndagi meie praegusest tasemest.
                    Koemani vastu pole mul midagi, ta julgeb katsetada, pakub noortele võimalusi ja on kommunikatsioonis aus. Mis tema ja Puigi vahel juhtus ei tea arvata, kummaline on see küll.

                    Kommentaar


                      Coutinho siis opile ja tõenäoliselt siis hooaeg läbi.

                      Kommentaar


                        Coutinho võib hooaja lõpus siiski veel mängida, ametliku teate järgi on paranemisaeg 3 kuud.
                        Eilne mäng liiga vaieldamatult kõige nõrgema tiimi vastu ei erinenud tavapärastest. Roppu moodi raisatud võimalusi ja siis lõpus ülinärviline väristamine, esimene poolaeg vist vastane suurt oma poolelt välja ei saanudki 80/20 pallivaldamine, 13-0 löögid, teine poolaeg oli Huesca märksa rohkem pildil. Ainuke, mis puudus, oli mõne kaitsja jämedast eksimusest tulnud värav ja seega saadi vähemalt 3 punkti kätte.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Coutinho võib hooaja lõpus siiski veel mängida, ametliku teate järgi on paranemisaeg 3 kuud.
                          Eilne mäng liiga vaieldamatult kõige nõrgema tiimi vastu ei erinenud tavapärastest. Roppu moodi raisatud võimalusi ja siis lõpus ülinärviline väristamine, esimene poolaeg vist vastane suurt oma poolelt välja ei saanudki 80/20 pallivaldamine, 13-0 löögid, teine poolaeg oli Huesca märksa rohkem pildil. Ainuke, mis puudus, oli mõne kaitsja jämedast eksimusest tulnud värav ja seega saadi vähemalt 3 punkti kätte.
                          Huesca mängis vist 5-5-0 süsteemi? One way traffic oli küll, aga kui ikka maailmatasemel tipuründajat pole ning Messi finishing on ikka veel Pedri tasemel, siis ei ole neil higistamismängudel lõppu.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                            Huesca mängis vist 5-5-0 süsteemi? One way traffic oli küll, aga kui ikka maailmatasemel tipuründajat pole ning Messi finishing on ikka veel Pedri tasemel, siis ei ole neil higistamismängudel lõppu.
                            Mhm, ei tea jah, mis Messiga lahti on. Eriti suur kontrast on karistuslöökide juures, seekord tõsi tegi ühe juures ka vastaste väravavaht hea tõrje. Ei saa siin ka Koemani süüdistada kui mehed lihtsalt ei suuda väravasse palli saada.

                            Kommentaar


                              Messi raiskas hooaja oma elust. Cityga tuleks praegu Premmi meistriks!

                              Kommentaar


                                Prantsuse meedia hakkas mõned päevad tagasi kõlakas levima, et Barca tahtvat Koemani asendada Tucheliga. See oleks väga nunnu, kui selline asi juhtuks enne CL mängu PSG'ga.
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X