320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BCfey Vaata postitust
    See punane kaart oli veidike karm, aga penalt oli 100% õigustatud. Muidu, Plzen mängib väga hästi. Ainult kvaliteedist jääb neil tiba puudu.

    Hirmsasti tahaks nüüd aga Alexist minuteid saamas näha.
    Tulid. nagu poleks ära olnudki. Õnneks Plezen selle lõhkumisega veidi rahunes, kuigi jah, 0-2 ikkagi kõikide meestega palli taga mänida oli pisut imelik. Cuenca oli päris hea, kuigi keha veel ei ole, kuid suudab erinevalt nt Villast kenasti tsenderdada. cesc oli muidugi üleplatsimees.
    Ja ometi oleks võinud olla kõik teisiti, kui Valdes poleks seda üks ühte ära võtt.
    Penalti oli kindel ning ei jätnud tšehhi keskkaitse ka kohtunikule erilist võimalust, selge goals scoring opportunity võttis ära, kuigi pigem oleks võinud lasta lihtsalt ära lüüa. Barcale vähemuses on ikka väga raske vastu saada.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Pique assist oli ikka skill ning Cuenca meenutab mulle veidike Di Mariat. Üldse, see mäng oli väga positiivne. Valdes purustas rekordi, Alexis on tagasi, Messil järjekordne kübar ning Xavi, Iniesta ja Macherano said puhkust.

      Täna võib rahuliku südamega magama minna.

      Kommentaar


        Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
        Aa ja tõesti, veendusin ka ise nüüd selles, et Cesc oli väga jabur ost, raha tuulde loopimine.
        Jama, mu aju sarkasmikeskus ei tööta.

        Kommentaar


          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
          Jah Fabregas on täiesti mõttetu mees olnud, 7 mängu - 4 väravat ja 4 assisti liigas. Vägagi mõttetu.
          No mõistus pole enda teha.

          Mõtlesin, et nendel kallitel ostudel polnud mõtet, kuna endal juba piisavalt head noored olemas ning lõppkokkuvõttes saavad need uued ostud, kui ka noored vähem mänguaega kui võiks.

          Kommentaar


            Algselt postitas molbert Vaata postitust
            No mõistus pole enda teha.

            Mõtlesin, et nendel kallitel ostudel polnud mõtet, kuna endal juba piisavalt head noored olemas ning lõppkokkuvõttes saavad need uued ostud, kui ka noored vähem mänguaega kui võiks.
            Kuidas see Liverpooli cult-hero ütleski- "you win nothing with kids". Barcelona on leidnud hea valemi, kuidas tasakaalustada noorte talentide ja valmis staaride ühtesulandumist ning mänguaega on leitud piisavalt kõigile. Kui rabad kuuel rindel, siis on vaja sul meeskonnas sügavust ning selleaastane punase risti nimekiri on piisav tõestus sellele. Noorukid päris el clasicos võidule veel ei vii ning ei ole kuulnud kedagi ka kiunumas vähese mänguaja pärast.
            Jälgi pisut rohkem selle meeskonna tegemisi, kelle kohta sõnu tuulde loopida võidad. Siis on sul mõistus ka enda teha.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Tehke kähku võhikule selgeks, mis vend see Cuenca on?
              Kui mingisugune järjekordne noor supermees, siis lendab Barca noorte hulgast ikka vabsjee taevamannat...Fabregas, Xavi, Pique, Thiago jnejne.
              Suhteliselt sick ikka.

              Kommentaar


                Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
                Tehke kähku võhikule selgeks, mis vend see Cuenca on?
                Kui mingisugune järjekordne noor supermees, siis lendab Barca noorte hulgast ikka vabsjee taevamannat...Fabregas, Xavi, Pique, Thiago jnejne.
                Suhteliselt sick ikka.
                Name: Isaac Cuenca
                Age: 20
                Club: Barcelona (Jnr.)
                Position: AM/Wing

                Isaac came to Barca youth football in the 2002-03 season. After 2 years with the youth academy, he temporarily joined Reus in the 2004-05 season in orger to bulk up, and get more playing time. Last year he signed for the Damm until, in summer, Barça scouts thought he was ready to be brought back to the setup. Despite concrete offers from Villarreal and Espanyol, Cuenca was happy to rejoin the club of his dreams.

                Isaac is a playmaker, but can also play on both the right wing and the left wing. Whilst his physique may not have always been best suited for football, the coaches (notably Javier García Pimienta) have always acknowledged him for exquisite technical ability. Recently, Cuenca has been at the top of his game, with five goals in the last three games of the Junior A despite the fact that he is not a striker. Cuenca will be hoping he can follow in the footsteps of those like Gai Assulin and Alcantara who all took the same path into the full team.
                Põhimõtteliselt jah, järjekordne noor talent, keda on Barcelona noortesüsteemis maalitud ja voolitud. Iseloomulikud tunnused on hea tehnika, arusaamine mängust ning see telepaatiline suhtlus kaaskasvandikega. Peale selle armastab ta veel tikitada:

                Kommentaar


                  Messi nüüd 202 kolli Barsa eest löönud.
                  Palju klubisisene rekord on?
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                    Messi nüüd 202 kolli Barsa eest löönud.
                    Palju klubisisene rekord on?
                    Klubisisene rekord on 235 väravat, hetkel Cesar'i nime peal.
                    Kui see hooaeg seda ei rekordit Messi ei purusta, siis järgmine hooaeg kindlalt!
                    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                    Kommentaar


                      235 on rekord

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Kuidas see Liverpooli cult-hero ütleski- "you win nothing with kids". Barcelona on leidnud hea valemi, kuidas tasakaalustada noorte talentide ja valmis staaride ühtesulandumist ning mänguaega on leitud piisavalt kõigile. Kui rabad kuuel rindel, siis on vaja sul meeskonnas sügavust ning selleaastane punase risti nimekiri on piisav tõestus sellele. Noorukid päris el clasicos võidule veel ei vii ning ei ole kuulnud kedagi ka kiunumas vähese mänguaja pärast.
                        Jälgi pisut rohkem selle meeskonna tegemisi, kelle kohta sõnu tuulde loopida võidad. Siis on sul mõistus ka enda teha.
                        Küll hakkab kiunumist mänguaja pärast tulema, küll sa näed ning seda võib juba ka praegu olla, ega kõik ajakirjandusse ei jõua.

                        Mis sõnu tuulde loopima? Sina avaldad oma arvamust, et need ostud olid vajalikud(Otseselt küll ei väida seda) ja mina ütlen, et ei olnud vajalikud. Mõlemad avaldame oma arvamust ning mõlema sõnad on ühtmoodi tuulde loobitud.

                        PS! Ära too mingei Liverpooli näiteid. Ma olen pigem jalgpalli fänn kui mingi kindla klubi fänn. Sümpaatia on küll olemas selle klubi vastu, aga natuke mõistetamtuks jääb see kuidas saab teisest riigist fännata üdini mingit klubi ja vihata ta suurimaid rivaale kogu hingest kui ise elad Eestis. Ma saan aru miks kataloonlased vihkavad Real Madridi, aga näiteks Eesti barca fännid kes seda teevad on suht wannabed(On Hispaania Eestit okupeerinud(näiteks) või midagi säärast?)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas molbert Vaata postitust
                          Küll hakkab kiunumist mänguaja pärast tulema, küll sa näed ning seda võib juba ka praegu olla, ega kõik ajakirjandusse ei jõua.

                          Mis sõnu tuulde loopima? Sina avaldad oma arvamust, et need ostud olid vajalikud(Otseselt küll ei väida seda) ja mina ütlen, et ei olnud vajalikud. Mõlemad avaldame oma arvamust ning mõlema sõnad on ühtmoodi tuulde loobitud.

                          PS! Ära too mingei Liverpooli näiteid. Ma olen pigem jalgpalli fänn kui mingi kindla klubi fänn. Sümpaatia on küll olemas selle klubi vastu, aga natuke mõistetamtuks jääb see kuidas saab teisest riigist fännata üdini mingit klubi ja vihata ta suurimaid rivaale kogu hingest kui ise elad Eestis. Ma saan aru miks kataloonlased vihkavad Real Madridi, aga näiteks Eesti barca fännid kes seda teevad on suht wannabed(On Hispaania Eestit okupeerinud(näiteks) või midagi säärast?)
                          Mine ole omaette !
                          Kuri keel on teravam, kui nuga

                          Kommentaar


                            Algselt postitas molbert Vaata postitust
                            Küll hakkab kiunumist mänguaja pärast tulema, küll sa näed ning seda võib juba ka praegu olla, ega kõik ajakirjandusse ei jõua.

                            Mis sõnu tuulde loopima? Sina avaldad oma arvamust, et need ostud olid vajalikud(Otseselt küll ei väida seda) ja mina ütlen, et ei olnud vajalikud. Mõlemad avaldame oma arvamust ning mõlema sõnad on ühtmoodi tuulde loobitud.

                            PS! Ära too mingei Liverpooli näiteid. Ma olen pigem jalgpalli fänn kui mingi kindla klubi fänn. Sümpaatia on küll olemas selle klubi vastu, aga natuke mõistetamtuks jääb see kuidas saab teisest riigist fännata üdini mingit klubi ja vihata ta suurimaid rivaale kogu hingest kui ise elad Eestis. Ma saan aru miks kataloonlased vihkavad Real Madridi, aga näiteks Eesti barca fännid kes seda teevad on suht wannabed(On Hispaania Eestit okupeerinud(näiteks) või midagi säärast?)
                            Küll hakkab kiunumist tulema on selline väide, et ilm kas muutub või jääb samaks. Sisutu. Neid noori on tulnud Barcas kõvasti ning senini pole probleemi olnud, Yaya küsimus siinkohal ei päde. Kui sa nüüd vaatad oma postitust, siis on see tuulde loopimine, sest
                            1. Pole sul ühtegi argumenti, miks Cesc ja Alex on mõttetud ostud, peale selle, et "küll hakatakse mänguaja pärast nutma". Kõlab nagu see "I don't like Mondays" (vt wikist järele, kui pihta ei saa)
                            2. Hammusta ikka läbi, et Hanseni tsitaat oli minu põhjendus, miks neid mehi vaja oli mitte miski Liverpooli näide, inspireerituna sinu avatarist.
                            Jeebus.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Aitäh vastuse eest mu küsimusele. ;]

                              Omalt poolt Sancheze ja Cesci teemal seda, et mõlemad on ju veel noored mängijad, kellel parimad aastad veel ees.
                              Kindlasti peeti ka seda meeles neid oste tehes.
                              Kõik liigad pole kogenud vanurite peale välja läinud.
                              Ja kui vaadata näkku Barcelona keskväljale, siis näiteks maestro Xavi on juba 31 täis.
                              Tema asemel on tulevikus Cesc kui rusikas silmaauku ju.
                              Vaevalt küll nad naljaviluks osteti nagu Ibrahimoviciga läks.

                              Aga eks teie härrad oma Camp Nou/Nou Camp kontoreis tea paremini, keda osta, et teha nii:
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Piqué tegi jälle stiilse assisti.
                                Kahjuks mängu ise ei näinud, neti ei vedanud stream välja. :/

                                Video

                                Kommentaar

                                Working...
                                X