320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Raske tööga teenitud kolm punkti saadi kätte. Ei mänginud Barcelona just oma parimat mängu täna, kuid vähemalt sai selle Sportingu mänguga ühelepoole. Eks ta üks komistuskivi suurematele meeskondadele Hispaanias ole ning BATE ja teisedki klubid võiksid õppust võtta Preciadolt, kuidas kaitsva taktikaga Barca vastu mängida.

    Kommentaar


      üllatavalt tujutud olid teil mehed platsil (eriti just ründefaasis), kuid üldine profesionaalne tase tõi siiski võidu koju - tehti tööd, aga fun oli puudu.
      Muidugi ei saanud sellisel raskses olukorras ka korraliku draamata hakkama.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
        Raske tööga teenitud kolm punkti saadi kätte. Ei mänginud Barcelona just oma parimat mängu täna, kuid vähemalt sai selle Sportingu mänguga ühelepoole. Eks ta üks komistuskivi suurematele meeskondadele Hispaanias ole ning BATE ja teisedki klubid võiksid õppust võtta Preciadolt, kuidas kaitsva taktikaga Barca vastu mängida.
        Mäng oli täpselt selline nagu ette ennustatud. Gijon 9 mehega kaitses, ebaühtlane väljak ja kõrgeks jäetud rohi, füüsiline. Sellega püüti Barca tuju nulli keerata, mis peaaegu õnnestus, kuigi jah, Messi vastu jäeti muidugi kindel penalti andmata ning Gijonil oli tegelikult üks väravavõimalus, mille ka ründaja otsustamatuse tõttu juba pealelöögile eelnevalt luhtas. Seekord oli kindlalt puudu Sanchezest ja Iniestast, kes suudavad triblinguga meestest mööduda ning Thiago lihtsalt bullyti ära- tehti füüsiliselt veel poisile selgeks, et tegu on meeste mänguga. Kiita tuleb kaitseliini, eriti Mascheranot ja ka Pique oli sisse tulles kindel. Alves jäi paaril korral hätta, et olukord siis jällegi suurepärase taklamisega päästa. Bus oli hea (jah, vedeles maas, kuid tema vastu tehti ikka kolm väga jõhkrat viga- kui viitsib keegi otsida, küll näeb) ja eksis minimaalselt.

        Messi küll eelmine nädal näitas, et on vormis, kuid vajanuks abi äärtelt. Villa tegelikult seda oma jooksudega pakkus, kuid Gijoni mehed oli ikka suprehästi suluseisulõksuks valmistunud, sellega võeti ikka neli-viis olukorda ära ja Sancho oli lõpus ikka päris frustreerunud. Polegi ammu näinud, kui efektiivne tegelikult on suluseisulõks.V astase ees müts maha ses osas. Ja nagu sellistes olukordades ikka, kippus lõppeks Ka Mesii ülemängima.

        Töövõit, kus olulisim asi oli kolm punkti.
        P.S Abidal sai vist viga. Vigastustega on lood ikka päris sitad.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Seda Villa ja suluseisu teemat oli haige vaadata. Ta ikka ei oska ise sealt ära tulla. Passib kangekaelselt sulus ja ei saa siis aru miks lipp kerkib. Paar korda oli, kus otsus oli vale, aga see oli ka sentimeetrite küsimus, et oli arusaadav et pandi sulg.

          Kommentaar


            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
            Seda Villa ja suluseisu teemat oli haige vaadata. Ta ikka ei oska ise sealt ära tulla. Passib kangekaelselt sulus ja ei saa siis aru miks lipp kerkib. Paar korda oli, kus otsus oli vale, aga see oli ka sentimeetrite küsimus, et oli arusaadav et pandi sulg.
            Ei ole nõus, et ta passib seal... ikka pigem passib momenti, et joosta kaitseliini taha hetkel, kui kaitsjad messid või xavit ümber piirama asuvad. Ajastuse küsimus, mis nõuab kaitsjatelt pidevat valmisolekut.
            Ok, selles mõttes on sul õigus, et kui juba jooksu ära tegi ning söötu ei tulnud, siis võiks vähe kiiremini jälle end kaitsega joonele vedada.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Viimasel ajal on Villa mulle üha rohkem silma paistma hakanud oma keevaverelisusega... ei tea kas asi on väravates, suluseisudes vms, aga tundub et mees ennast väga hästi platsil hetkel ei tunne.

              Kommentaar


                Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                Viimasel ajal on Villa mulle üha rohkem silma paistma hakanud oma keevaverelisusega... ei tea kas asi on väravates, suluseisudes vms, aga tundub et mees ennast väga hästi platsil hetkel ei tunne.
                Que? Ok, eilne mäng läks tõesti suluseisude nahka, aga viimasel ajal on minu arust olnud päris mitu mängu järjest üks parimatest: Osasuna, valencia, Bate. Atletiico mängu ei näinud, kuid resultaadi järgi vist täitsa ok.
                Keevavereline oli ta juba Valencias, mees mängib hästi just kirega.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Mnajh, vb asi minus. Eks vaatab, mis saab. Ühes asjas olen ma aga kindel - mees võiks juuksurisse minna.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                    Mnajh, vb asi minus. Eks vaatab, mis saab. Ühes asjas olen ma aga kindel - mees võiks juuksurisse minna.
                    +1

                    Ma arvan et asi on ikka selles et meil on uus mees meeskonnas, kes ohustab tema aega platsil. Tahab näidata ennast heast küljest ja kindlustada ka selleks ajaks oma koht platsil, kui teised vigastustest paranevad. Minumeelest väga õige ka ja olen ka täheldanud et proovib palju rohkem kui ta seda vahepeal tegi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                      Viimasel ajal on Villa mulle üha rohkem silma paistma hakanud oma keevaverelisusega... ei tea kas asi on väravates, suluseisudes vms, aga tundub et mees ennast väga hästi platsil hetkel ei tunne.
                      Mulle on viimasel ajal üha rohkem silma paistma hakanud jällegi Messi tujutsemine ja maha vedelema jäämine, kui mäng edasi läheb (mitte teesklemine, aga lihtsalt nagu jonnimise mõttes).

                      Kommentaar


                        Suht kesine seis on Afellay'ga. Väidetavalt on ta 6 kuud eemal pärast eilset operatsiooni, mis tähendab et minuteid saab ta alles mai kuu alguses koguma hakata. Ühesõnaga see hooaeg põhimõtteliselt KO. Arstide sõnul võtab 2 aastat aega enne kui täielikult paraneb. Praegu tundub et midagi on ikkagi treeningutel valesti, kuna kõik vigastatud mängijad kannatavad põlvekõõluse vigastuse all. Fabregas, Iniesta ja Abidal kannatavad minimaalsete ning Ibi ja Alexis raskemate vigastustega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                          Mulle on viimasel ajal üha rohkem silma paistma hakanud jällegi Messi tujutsemine ja maha vedelema jäämine, kui mäng edasi läheb (mitte teesklemine, aga lihtsalt nagu jonnimise mõttes).
                          Selleks on tal hea põhjus kah - Ronaldo. Need kaks peavad see hooaeg veel ühe korraliku sõja selle pichichi auhinna üle maha.

                          Mis puutub aga vigastustesse, siis need koondise mängud tulid küll väga õigel ajal. Abidal, Fabregas, Iniesta ja vb isegi Alexis peaksid kõik Racingu vastu mänguvalmis olema. Muidugi ei tohi unustada, et keegi teine võib jälle vigastada saada, aga parem oleks selle peale mitte mõelda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                            Selleks on tal hea põhjus kah - Ronaldo. Need kaks peavad see hooaeg veel ühe korraliku sõja selle pichichi auhinna üle maha.
                            Ma ei saanud su pointile pihta. Messi tujutsemist ja maas vedelemist õigustab Ronaldo olemasolu ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                              Ma ei saanud su pointile pihta. Messi tujutsemist ja maas vedelemist õigustab Ronaldo olemasolu ?
                              Kui sul on ilge tahtmine väravaid lüüa ning kõik sinu plaani järgi päris ei lähe, siis pakun et tujutseksid samamoodi nagu Messi. Ehk siis Ronaldoga võidujooks nõuab Messilt rohkelt väravaid. Kui ta neid ei saa, siis tunneb ta ennast halvasti. Kehv enesetunne = vehklemine, daivimine, tujutsemine.

                              Muidugi see on ainult minu teooria. Põhjuseid võib olla ka teisigi, ma lihtsalt tõin enda arvates välja kõige tõenäolisema variandi.

                              Kommentaar


                                dafuq?
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X