320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
    Soovitan Sporting Gijon´i seniseid tegemisi vaadata.. Halilovic´ile on stabiilne mänguaeg kõrgemal tasemel selgelt kasuks tulnud. Paari aasta jooksul võiks kutt selgelt meil keskväljal mürada. Korralik Messi koopia
    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

    Kommentaar


      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        [LINE-UP |
        13.Bravo
        3.Piqué
        4.Rakitic
        5.Sergio
        9.Suárez
        11.Neymar
        14.Mascherano
        17.Munir
        18.Jordi Alba
        20.S.Roberto
        24.Mathieu

        Substitutes / Suplents / Suplentes:
        1. Ter Stegen
        2. Douglas
        6. Alves
        15. Bartra
        19. Sandro
        27. Cámara
        28. Gumbau

        Kommentaar


          Enrique endiselt usaldab Mathieud, või siis annab järjekordse võimaluse end tõestada?

          Vastaskoosseisust ka pildike

          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Päris põnev I pa. Võimalusi mõlemal mansal, aga parim hetk siiani mängus oli Neymari trahvilöök posti mille Pique oleks ehk suutnud sissegi lükata, aga kaitsja jõudis ennem palli minema lüüa.
            Meie parim tundub et Rakita ja üldse kaitses ollakse suht korralikud. Usun et meie esimene värav, juhul kui suudame lüüa ära, siis see tuleb kontrast. Sevilla lasi meid ikka päris mitu korda kontrasse ja korra käis pall isegi võrgus. Kahjuks oli Suarez sulus!

            Forca Barca!!!
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Suarez ei olnud ju sulus? Minu arust andis kohtunik sealt karistuslöögi Neymarile tehtud vea tõttu ja sealt lõi Neymar posti. Pique oleks kindlasti pidanud sealt ära lööma. Väike slide ja pall oleks võrgus olnud. Suarezel ka vähemalt 3 sajaprotsendi võimalust. Kui niimoodi võimalust raiskamist jätkatakse, võib see mäng meile veel väga kurvalt lõppeda.
              Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

              Kommentaar


                Aitähh Mathieu. Loodan, et sind rohkem algkoosseisu kunagi rohkem ei panda. Ühest keskpärasest mängijast on saanud täielik pask. Kiita võiks meie mehi vaid viimase 20 minuti eest, kus tõesti oli näha mehi kes võitlevad. Eks vastaste keeper oli oma ametikohustusi korralikult täitmas ja ei suutnud me rohkem, kui ühe tagasi lüüa. Paar posti ka veel tõestuseks meie ebaõnnelikule päevale...
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Ja nagu ma ennist kirjutasin, siis need raisatud võimalused saidki saatuslikuks. Kaotus aga täielik BS. Sest mehed mängisid minu arvates hästi ja oleks viiki vähemalt väärinud, kui mitte isegi võitu, sest Sevilla midagi erilist ei olnud.
                  Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                  Kommentaar


                    Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                    Ja nagu ma ennist kirjutasin, siis need raisatud võimalused saidki saatuslikuks. Kaotus aga täielik BS. Sest mehed mängisid minu arvates hästi ja oleks viiki vähemalt väärinud, kui mitte isegi võitu, sest Sevilla midagi erilist ei olnud.
                    Millised mehed sul seal hästi mängisid? Paar üksikut nime võiks mainida, aga meeskonda kui sellist nüüd küll ei paista.. Praegusel hetkel on Barca probleem see, et keskväli ei suuda korralikult toota, sest mehed on nii uimased ja alavormis, et kole vaadata. Pidevalt tehakse üliigseid puuteid, mis annavad vastasele aega rivisid koondada ja liinid kinni panna. Sellele lisandub ründemängijate impotentsus võimaluste realiseerimisel, mis selgelt on juba psühholoogiline ja kui kiiremas korras ei lahendata, siis oleme Messi tagasitulekuni kuses. Kui sa sellele jamale lisad ka kaitsjate huumori, siis ongi täis kombo, millega vähegi tõsisema vastase vastu läheb raskeks.

                    Kahju on sellest, et Sevilla võõrsil oli eeldatavalt üks keerulisemaid mänge sel hooajal liigas, ning praeguse nende vormi pealt pidanuksime ikka omad punktid kätte saama... Kokkuvõttes oli mäng sarnane Celta omale. Ise ei löö, ja kaitse on auguline kui šveitsijuust.. Nüüd õn eks paus vahel ehk suudavad treenerid midagi välja mõelda
                    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                    Kommentaar


                      Võitlus FIFAga jätkub ja Barcal on palju toetust teiste klubide poolt, et nad saaksid Turani lõplikult registreerida.

                      According to Cadena Ser, the board of the RFEF met on Monday and agreed to help Barcelona with their quest to register the Turkish international, with FIFA currently suggesting they're against the RFEF's rules which would allow the registration to happen.

                      In declarations to Cadena Ser, Daniel Barroso, sporting director at Hercules, was quite clear.

                      "I don't understand why FIFA will not accept a rule which we have in the country. It's a rule which benefits a team in a league in which all members understand and accept. I don't know what the problem is," he said.

                      Senikaua, kui me peame oma pooliku koosseisuga mängima ja lootma, et vigastusi veel ei tuleks oleme nagu ellujäämis missioonil kus enam üheski mängus ei alusta me favoriitidena.



                      Pilt mingist uuest filmist
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Nii palju kui ma kusagil lugenud olen, räägitakse ikka seda juttu, et tränsfer bänn kestab jaanuarini 2016. Selles suhtes ju loogiline, miks FIFA sõrgu vastu ajab. Asi pole üldse selles mängijate lisamise reeglis. Või kui ma väga halvasti informeeritud olen, siis võib seda parandada

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                          Senikaua, kui me peame oma pooliku koosseisuga mängima ja lootma, et vigastusi veel ei tuleks oleme nagu ellujäämis missioonil kus enam üheski mängus ei alusta me favoriitidena.

                          Kommentaar


                            Kuskil räägiti järgmise hooaja särkidest ja need sarnanevad 90' aastate särkidega. Omad triibud peaks ka tagasi saama, nagu need olema peavad!

                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              See vasakpoolne särk on ikka väga ilus. Parempoolse värv on ka väga norm, aga võiks rohkem selle 2010/2011 ja 2011/2012 rohelise vormi moodi olla.
                              Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Nii palju kui ma kusagil lugenud olen, räägitakse ikka seda juttu, et tränsfer bänn kestab jaanuarini 2016. Selles suhtes ju loogiline, miks FIFA sõrgu vastu ajab. Asi pole üldse selles mängijate lisamise reeglis. Või kui ma väga halvasti informeeritud olen, siis võib seda parandada
                                Veelkord transfer ban lõppes üleminekuakna sulgemisega e 31. augusti ööl- Barcelonal keelati üleminekud kaheks aknaks, eks. Kuid pärast üleminekuakna sulgumist ei ole võimalik mängijaid regada- Selles kogu uba- Hispaanias liigas lubatakse vigane mängija asendada e regada mängija väljaspool akent- Barcal enam transfer bani pole, seda on tunnistanud ka FIFA ise. Kuid mängijaid regada ei saa, va kui liigas mngid erireeglid, mis antud juhul on La Ligas e RFEFI reeglites täitsa olemas- pikaajalise mängija saab regada väljaspool akent. FIFA ei taha aga tunnistada, et mingil suvalisel liigal võivad olla reeglid, mis üldse lubavad väljaspool akent, mistahes tingimustel, mängijaid lisada. Nüüd püüavad siis sundida La Ligat e Rfefi seda klauslit kaotama. Sellest ka teiste meeskondade, va Madrid, toetus Barcale Arda suhtes- löögi alla satube reegel kui selline. Pmst arvatavalt FIFA jõupositsioonilt keelab asja ära, Barca läheb CASi, pakun, et võidab, aga pmst Arda enna novembrit liigas ega karikas ikkagi mängida ei saa. Samas üks tuntud spordijurist väidab nt, et FIFA on selliste erireeglite kehtestamise vastu oma reeglites kogu aeg olnud ja seetõttu on ka Barcal arvatavalt CASis raske võitu näha.
                                Ühesõnaga Hispaania jalkaliit vs FIFA on isegi rohkem kaasus kui Barca. Aga noh uefalonad ja värgid muidugi on PR mõttes tugevad argumendid.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X