320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Joks Vaata postitust
    Tekkis päris aus küsimus. Kuna ise Hispaania liigat ei jälgi, siis tahaks teada, kas Busquets, Alves, Mascherano ja Pedro teevad ka seal Panso kooli?
    Busquets tegi sellist tsirkust arvatavasti juba 8 aastasena kehalise tunnis. Alves on ka aastaid maas väänelnud. Masch ja Pedro tegelikult seda väga ei harrasta ...

    Kommentaar


      Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
      vahel harva.. vähem kui team-ronaldo cheaterid
      Luba mul naerda.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        naera. ma ei rääkinudki ju el clasicost vaid tavalisest igavast hispaania liigast. olles näinud hulgim mõlemate võistkondade mänge, siis võin julgelt väita, et di maria ja ronaldo teevad ikka kõvasti rohkem tsirkust kui barca omad. kui muidugi erilise emotsiooniga vaadata, siis kukuvad just xavi ja iniesta tavalises la liga mängus liiga palju, praktiliselt iga kehamängu peale. aga seal on see muidugi ka viga..
        Algselt postitas rainis007
        Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Luba mul naerda.
          Palun, võiksid ükskord vait jääda. Nelja mängu aastas vaatad ning siis käid siin teemas kiremas. Jää Eurovisiooni või Herculesi juurde (sulle teadmiseks-üks hullemaid daiv-satse La Ligas, eesotsas Trezeguet'ga).

          Kõikides nendes mängudes, mida mina olen näinud sel hooajal (üks 3/4 Barca mängudest) ei ole ma nt Pedrot näitlemas näinud. Üks hell clasico, aga mees on kohe kuskil KGB listis. Xavi ja Iniesta kukuvad kergelt, aga see on nende mängu eripära, sest pall hoitakse väga jalgade ligi ning üks kõige olulisemaid pallihoidmise viise on kehaga palli varjamine ja kiire pööre, kus ka üsna õrn kontakt need mehed kukutavad, sest tegu on kärbeskaallastega- mingit vähkremist on täiesti minimaalselt.
          Alves on selline tüüpiline brass või ütleme pool-kloun, kes sageli püüab pikalijäämisega vastatse kiireid maha võtta, kui jälle positsioonist väljas on ning kohtunikud lähevad järjest vähem liigas selle õnge. Marceloga paras paar.
          Bus on Bus, paras paar kruvipeaga ja ajuti fucking disgrace. Ainuke vabandus, et mees on ikkagi vaid 21 aastane.

          A noh, vaadates seda läbu siin teemas, julgen su "ausas" küsimuses kahelda, jokss.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            käidud, nähtud ja tehtud! üle prahi elamus. oleks veel mäng olnud madriiditaride vastu....

            mõni vend ei saa veel endiselt sellet daivimishalast üle? minuarust on see teema juba ammendatud ja kui tõesti kuidagi hinge ei mahu see nn. teatrikool siis palun mitte vaadata nõrganärvilistel ja kui muidu ei saa siis tuleks teil ükshaaval hakata kahvliga silmi välja torkama. milleks seda rämpsu siin lugeda veel!?

            Kommentaar


              Ma pakun et olen ka mingi 3/4 mängudest Barcal näind see aasta ja ei ole ma dive-e küll eriti tähele pannud kellegilt. Samas vaata Real-i mängimas ja Di Marialt alati mingi flop. Kristiina teeb seda nüüd ünneks vähem. Ehk vastased teavad ka nüüd juba, et talle ei tohi karistuslööke anda. Ta ju mängib nende peale välja. Barcal aga pole karistuslöökidest niipalju midagi saada. Enamus olukorrad luukase ikka mängust. Paar väravat on Messi karistuslöökidest ka löönud muidugi.

              Kommentaar


                Messi on ühe karistuslöögist sel aastal löönud Spaanias võrku ning see va näitlemise teema on rohkem CLis pärusmaa - tõenäoliselt kohtunike "pädevuse" pärast.
                Spaania liigas pigem kukuvad Xavi ja Inesta rohkem, kuid ennist juba märgiti ka põhjus.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  joban!!! kui saa nii emm oled, siis loe enda inimeste kirju + pole öelnud, et nad taivivad. tra, sitaäda läks ka selle pasa peale minema.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Meistrid!
                    Yeaaaahhhhhhhhhh!
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Palju õnne! Barca oli tõepoolest parim tänavu!
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar


                        Palju õnne jälle tervele meeskonnale suurepärase töö eest! Loodame, et edu jätkub ka wemblyl
                        Barcelona.

                        Kommentaar


                          Pole midagi võitnud ju veel, sama seis, mis Manul Premmis ju.
                          / Või siis mitte, omavahelised mängud loevad Hispaanias.

                          Kommentaar


                            Palju õnne kõigile barca fännidele. 3 aastat järjest hispaania meister, super!!!

                            Kommentaar


                              Üks päris hea hooaega kokkuvõttev artikkel
                              Sid Lowe on välja toonud kaks väga olulist aspekti, mida tihti kas unustatakse või teadlikult ignoreeritakse: esiteks, see hooaeg on MMI-järgne, kus Hispaania koondise selgroo moodustavad suures osas Barca mängijad ning seda põhikoosseisus, pluss, meeskonna pink on tegelikult suht õhuke. Teiseks, tiki-taka ei ole ainult ründava jalgpalli taktika, see fvõib olla täiesti vabalt kaitsetaktika, kus oma värav hoitakse teadlikult puhtana palli lihtsalt hoides.

                              Väsimus on selgelt näha kahel viimasel kuul, kuid liigas hoiti sellele vaatamata ohje enda käes. Olid ülirasked mängud Valenciaga, Sevillaga, Villarealiga ning väiksematest Zaragoza ning Gijoniga, seda CLi mängudega vaheldumisi. Samal ajal mängiti mehi väljaspool loomulikke positsioone, sest mingi hetk polnud võtta enam kaitsjaid (Puyol, Milito, Maxwell, Adriano). Bojani vigastus mõjus samuti, vahetuseks oli vaid afellay, kes saabus meeskonda alles jõulude paiku. Pedro vormikaotus oli selle kõrval vägagi ärevakstegev. Villale tegelikult mingi hetk enam vahetust polnud ning seda on selgelt näha. Ja kõike seda veel siis, kui kalendris 4 el clasicot: kaalul liiga, karikas ja CL. Jumal tänatud, et Xavi, Pique ja Messi terved püsisid. Rääkimata siis süstemaatilisest rünnakutest kogu hooja jooksul: alates süüdistustest, et Barca kalender on teadlikult kergemaks tehtud, vastased annavad mänge ära enne lahtilööki (eriti nõme Mou süüdistus, vaadates viimaste mängude tulemusi), peaminister on Barca fänn ning arvatavalt mõjutab kohtunikke, dopingusüüdistused ja kõigele krooniks "Why, why, why" rant "s*** one" enda suust. Valus oli vaadata seda Marca ja Mou süstemaatilisust, jättis väga halva mulje. Hispaania jalka ei vääri seda sitta.

                              Selle valguses saab teise tooni ka seesama tiki-taka: suuri võite tegelikult see väsinud võistkond (va šahtjor) enam hooaja teisel poolel ei saavutanudki. Sümptomaatilised olid nulli hoidmised ja ühe-kahe koksamine. Klassi pealt võideti liigas mõned nail-biterid. Selle aasta neljas el clasicos tegi Real ju vaid kolm väravat: kaheldav penalt, igati eeskujulik ja ilus värav Copas ning kaitse eksimus teises mängus CLis. Ja tegemist on maailma kalleima meeskonnaga, kelle ründajate nimesid pole mõtet siinkohal üles lugema hakata. Kaitsta võib ka nii ning seda edukalt.

                              See tiitel maitseb setõttu mulle isiklikult väga väga magusalt. Paremini, kui eelmine aasta.

                              Järgmisest hooajast pole vist mõtet enne rääkima hakata, kui Wembleyl käidud. Selge on, et kaitse vajab tugevdamist, kogenud-keskkaitsja Milito asemele, üks noor FB , üht keskründajat (miks mitte mõnd kogenut, tasemel meest, kes mänguaega väga rajult enam ei nõua) ka. Fabregase saaga arvatavalt jätkub, Thiago küsimus saab ka arvatavalt siis lahenduse.

                              Visca Barca!
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Õnnitlen ka. Hoolimata kogu nõmetsemisest on teil maailma parim meeskond hetkel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X