320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis teema teil seal on. Enrique lasi põhimeestel puhata enne CL-i või?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mustang Vaata postitust
      Mis teema teil seal on. Enrique lasi põhimeestel puhata enne CL-i või?
      Fifa mängud, koondislaste jaoks üle ookeani sõidud ja lucho arvas, et alavesist saadakse ka pingiga jagu. A võta näpustn
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
        Treenerilt ootaks küll vabandust sellise koosseisu valiku pärast. Ilmselge vastaste alahindamine. Macherano ja Vidal täiesti saamatud. Miks Digne nii palju mänguaega saab?
        On ta siis nii kehva olnud, et ei vääri mänguaega?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          On ta siis nii kehva olnud, et ei vääri mänguaega?
          On olnud hea, seekord aga ebaõnnestus.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Kas Mascherano mängib ikka kaitses või? Umtiti hakkab noorte akadeemias mängima või?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mustang Vaata postitust
              Kas Mascherano mängib ikka kaitses või? Umtiti hakkab noorte akadeemias mängima või?
              Rahune nats, jagub seda mänguaega mõlemale.

              Kommentaar


                Ei mina olen rahu ise. Lihtsalt koomiline kuidas üht parimat keskväljameest järjepidevalt kaitses mängitatakse ja siis tal seal mingid kahtlased partnerid on mingite Mathieude või Vermaeleni (tean Romas nüüd) näol on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                  Ei mina olen rahu ise. Lihtsalt koomiline kuidas üht parimat keskväljameest järjepidevalt kaitses mängitatakse ja siis tal seal mingid kahtlased partnerid on mingite Mathieude või Vermaeleni (tean Romas nüüd) näol on.
                  Masch on vist juba 5 aastat keskkaitsena leiba teeninud, et mis siin nagu nii koomilist enam on...
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                    Ei mina olen rahu ise. Lihtsalt koomiline kuidas üht parimat keskväljameest järjepidevalt kaitses mängitatakse ja siis tal seal mingid kahtlased partnerid on mingite Mathieude või Vermaeleni (tean Romas nüüd) näol on.
                    Mis teha kui parim ees on sel positsioonil.

                    Kommentaar


                      Mis lolli juttu sa ajad?

                      Kahtlane oled sina, minu arust.
                      YNWA

                      Kommentaar


                        Lust. Ja lillepidu. Gomes on päris hea, kuigi Celtic polnud kahjuks sobiv mõõdupuu.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                          Mis lolli juttu sa ajad?

                          Kahtlane oled sina, minu arust.
                          Sa paneks mingi Mathieu või Vermaeleni omale põhisse või parimate kaitsjate nimekirjas?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Masch on vist juba 5 aastat keskkaitsena leiba teeninud, et mis siin nagu nii koomilist enam on...
                            Argentina eest ikka mängib jätkuvalt keskväljal ja väga ilusasti mängib. Imelik filosoofia lihtsalt. Ostame hea keskvälja mehe ja siis istutame kaitsesse. Mind ei huvita kaua ta seal mänginud on. Põhimõtteline küsimus lihtsalt. Aga iroonia ongi see, et tema kes pole naturaalne kaitsja särab teiste kaitsjate ees seal Barcelonas mis iganes mingid sp3tsid arvavad.

                            Oleks võinud ju Garay tuua näiteks. Läks Valencia see mees ju. Argentina eest ikka häid mänge näidanud. Parim kaitsja mm-l.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                              Argentina eest ikka mängib jätkuvalt keskväljal ja väga ilusasti mängib. Imelik filosoofia lihtsalt. Ostame hea keskvälja mehe ja siis istutame kaitsesse. Mind ei huvita kaua ta seal mänginud on. Põhimõtteline küsimus lihtsalt. Aga iroonia ongi see, et tema kes pole naturaalne kaitsja särab teiste kaitsjate ees seal Barcelonas mis iganes mingid sp3tsid arvavad.

                              Oleks võinud ju Garay tuua näiteks. Läks Valencia see mees ju. Argentina eest ikka häid mänge näidanud. Parim kaitsja mm-l.
                              Mitu tiitlit barca selle maschega keskkaitses võitnud ka on. Imelik võib olla, aga see ei tähenda, et kannelt ei oska mängida.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Lahe "Sauna nädal!" 3-0 Leganesi vastu meil ja II pa. tuleb hulgim veel juurdegi.
                                Messi 1+1, Suares 1+2 ja Neymar 1 gol

                                Forca Barca!!!
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X