320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wutt Vaata postitust
    Üsna kehva tunne jah, fakt on see, et värav tuleb lüüa, ilma edasi ei saa.
    Ei, see ei ole fakt. Fakt on see, et edasisaamiseks ei tohi nulliga kaotada.
    Üldiselt, paralleele on tata hooajaga küll, aga sisuliselt on seekord all võit ja meeskonnas on peale messi paar otsustajat juures. Kui selle seisu pealt edasi ei saada, diis tumnustus atletile ja hoiame neile edaspidiseks pöialt ning võtame toore tahtega liiga. Mängu ei näe, aga ennustan 1:1 viigiga edasiminekut. Teeme ära!
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
      Ei, see ei ole fakt. Fakt on see, et edasisaamiseks ei tohi nulliga kaotada.
      Üldiselt, paralleele on tata hooajaga küll, aga sisuliselt on seekord all võit ja meeskonnas on peale messi paar otsustajat juures. Kui selle seisu pealt edasi ei saada, diis tumnustus atletile ja hoiame neile edaspidiseks pöialt ning võtame toore tahtega liiga. Mängu ei näe, aga ennustan 1:1 viigiga edasiminekut. Teeme ära!
      Selles suhtes on sul jah õigus, et ma kindlasti hoian edaspidi pöialt tiimile, kes siit paarist edasi pääseb ja ma olen ka selles kindel, et kes iganes välja kukub saab suhteliselt märgatava eelise La Liga viimaseks ponnistuseks, sest 2, võimalik ka et 3 väga intensiivset mängu vähem kavas. Barcal on ju lisaks veel ka Copa finaal.

      Kommentaar


        kuulge, miks suarez mingit bänni või midagi ei saanud oma jalalöögi eest?

        Kommentaar


          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
          Homsel kohtumisel vilistab itaallane, kes armastab taskust kaarte välja võtta nii palju, kui mängus vigu tehakse. Nicola Rizzoli on see ha. vilistanud 21. mängus ja jaganud 106 kollast ja 9 punast kaarti. Atlanta - Interi mängus 9 kollast jaanuaris, Lazio - Genoa mängus 7 kollast ja 2 punast. Niiet liiga pingeliseks ta mängu ei lase minna ja laseb kaardid lendu, kui peakski veidi vihaseks minema!
          Selline asi vast soosiks Barcat, Atleti tuleb kindlasti rämeda pressi ning agressiivse meelestatusega väljakule mängu lõhkuma ja väravat otsima. Kui ma ei eksi, siis muidu eelmine mäng mõlemad tiimid tegid muidu praktiliselt samapalju vigu (mingi 20 mõlemalt poolt), kuid Atletil on enamikel meestel nüüd kollane all, aga see neid vast tagasi ei tõmba (sest kollaseid kaarte poolfinaali kaasa ei võeta).

          Igastahes edu mõlemale, tugevam võitku.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            kuulge, miks suarez mingit bänni või midagi ei saanud oma jalalöögi eest?
            liiga nõrk löök oli

            Kommentaar


              Siin võiks hoopis nii olla, et lükkate ise neile täieliku pressi peale.
              Umbes nagu El Clasico esimesed 10 minutit, kus ma arvasin, et Real saab veel suurema koslepi. Vigadega samuti neid provotseerida. Loodan, et saate edasi. Ise ka ei usu ennast, kuid nii see on. Küll MSN ära vajutab. Kainet mõistust

              Kommentaar


                Minu panus läheb ka 1-1 peale. Ja vähemalt üks punane

                Kommentaar


                  Mõned huvitavad numbrid enne tänast mängu:

                  - Atletico on kõikide sarjade peale kokku kaotanud 13 korda avamängu Barca vastu ning seejärel mitte kordagi kokkuvõttes sellest paarist võitjana väljunud.
                  - Barca on Atletico alistanud viimases seitsmes mängus järjest.
                  - Atletico on kodus oma seljataguse puhtana hoidnud viimases kümnes Meistrite liiga mängus 11-st, samas Barca on kõigis 11 mängus vähemalt ühe värava löönud.
                  - Barca on löönud vähemalt 2 väravat viimases viies mängus väljaspool Camp Noud Meistrite liiga play-off faasis, kokku 12 väravat.
                  - Atletico on löönud ainult ühe värava viimases neljas kodumängus Meistrite liiga play-off faasis.
                  - Luis Suarez on löönud sel hooajal Meistrite liigas 8 väravat ja seda vaid 12-st pealelöögist raami.
                  - Vicente Calderon on Neymari jaoks väljak, kus ta on Barca särgis kõige rohkem väravaid (4) löönud.
                  "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    kuulge, miks suarez mingit bänni või midagi ei saanud oma jalalöögi eest?
                    kas UEFA-s on varem tagantjärgi peale mängu karistusi antud? hetkel nagu ei meenu...
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Esimene mäng see hooaeg mis jääb mul vaatamata
                      Forca Barca loomulikult ja kui Atleti pääseb edasi, siis ei kurvastu ma apsull. Oleks mul endiselt kellele kaasa elada.
                      Pakuksin, et väravaid löövad mõlemad ja edasipääsejaga parem ei spekuleeri...
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        kas UEFA-s on varem tagantjärgi peale mängu karistusi antud? hetkel nagu ei meenu...
                        sain vastuse. aitäh.

                        Kommentaar


                          Cmon guys!! Nii ei saa, ärge tehke eelmise aasta Reali, kes oli ka superhoos, kuid lagunes nagu keskkkonnasõbralik pakend

                          Kommentaar


                            Kumb on parem?

                            2009 Henry-Eto'o-Messi

                            või

                            2015 Messi-Suarez-Neymar

                            Messi oli kindlasti parem 2009 kui 2015? 2009 Henry oli juba past his prime, ei anna 2015 Neymariga võrreldagi. Eto'o vs Suarez?


                            ja veel tšekkige seda listi


                            BBC on paremaks hinnatud kui MSN

                            Kommentaar


                              Simeone>Enrique

                              tra, eelmise aasta Barcaga oleks vist Steve McClaren ka Cli tiitli võitnud

                              Kommentaar


                                auhAUhauHAUahUAHuahUAHAUahuAHUAhuuhaHUAhuaUHAHUAhu ahuaHUAUHHAuAHUahuAHhuahuUHAUahaUHAuhaHUauhhuaHAUu haUHAuhaHUAuhaUHAuhaHUAUHAUHAuhauhahuaUHAHuahuahuH AUuhaUHAuhaUHAhuaUHAuhaUHAhuaHUAhuaUHAuhaUHAHUAhua HUAHUAHAHUAUHHUAHUAhuaHUAuhaHUAHUAhuaUHAuhaHUAHUah uhuaHUAhuaHUAHUAHUAhuaHAhuahuHUAhuahuauhaUHAhuahua huahuauHAUHhuahuauhaH

                                **Pause to breath** aaaand..

                                UuhhuAHUAUHahUHUAhuahuauhauhahuahuaUHUAHhauuhahuah uahuahuaHUaHUahUauHhuauhauhauhaUHaUHahuhuauhauhahu auhAuhauhaUHAUHaUHauhhuauhAhuahuahuahuahuaHUaHUahU huahuauhahuahuAhuahuauhahuahuaHuaUHAHUhauhuauhahua uhahuahuahuauhaUhUahUahUahUAhuAuAhAUhhauhUahUAhUAh UAhua!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X