320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Pjanici ost läks teil siis vähe perse, jah?
    See oli rahapesu ja küll ka itaallastel oma mihklipäev ses operatsioonis tuleb.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
      Messi väärtus klubile, ka finantsiliselt, on suurem kui tema kulud, see on päevselge. Probleem on pigem liiga palgareeglites ning muidugi kogu barto ajal heldelt makstud muude mängijate palkades, mida pandeemia ajastul ei õnnestu enam maksta, aga pacta sunt servanda. Messi lahkumine tähendaks tegelikult korraliku finantspauku mitme aasta vaatest, mänguliselt ei hakka rääkimagi.
      On kuskil mingit numbrilist analüüsi ka tehtud selle Messi (positiivse) finantsmõju osas? Kui platsil toimuv kõrvale jätta.

      Täitsa siiras küsimus ja ilma mingisuguse norimiseta - minu jaoks on see lihtsalt huvitav teema. Mõned aastad tagasi ostnuks ma selle ära, et edu valem on give Messi everything he wants. Tänasel päeval ma kindel poleks.

      Ta on endiselt väga-väga-väga hea mängija, aga kõrvalt vaadates tundub mulle, et Barcelona paneb kõik munad ühte korvi ning kui selle korviga midagi juhtub, siis on häda majas.

      Minu meelest peaks see kriis olema Barcelonale heaks õppetunniks, et languse eest pole mitte keegi kaitstud ning see, mis töötas varasemalt, ei pruugi enam töötav mudel olla.
      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar


        Algselt postitas Punkt Vaata postitust
        On kuskil mingit numbrilist analüüsi ka tehtud selle Messi (positiivse) finantsmõju osas? Kui platsil toimuv kõrvale jätta.

        Täitsa siiras küsimus ja ilma mingisuguse norimiseta - minu jaoks on see lihtsalt huvitav teema. Mõned aastad tagasi ostnuks ma selle ära, et edu valem on give Messi everything he wants. Tänasel päeval ma kindel poleks.

        Ta on endiselt väga-väga-väga hea mängija, aga kõrvalt vaadates tundub mulle, et Barcelona paneb kõik munad ühte korvi ning kui selle korviga midagi juhtub, siis on häda majas.

        Minu meelest peaks see kriis olema Barcelonale heaks õppetunniks, et languse eest pole mitte keegi kaitstud ning see, mis töötas varasemalt, ei pruugi enam töötav mudel olla.
        Ma ei viitsi otsida, sest suvi jms, aga neid analüüse on päris mitu. Viimati twitteris vist barcauniversal jagas swissramble vms analüüsi, tundus pädev, sealt ka väide.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          üks suht pinnapealne analüüs https://www.livemint.com/sports/foot...mpression=true
          aga, munasid minu meelest ühte korvi ei korjata, messi kõrval ehitatakse projekti ikka frenkie, pedri, ansu ja aruajo peale. Oleks talvel kirjutanud, siis miks mitte ka dembele, aga klaasile vist ei ehita. Seega selgroog on ka messita olemas, kuid messiga paariks aastaks võib ikka julge olla, et ollakse eliit seltskonnas. Kui Garcia peaks ka olema kvaliteet ja memphis selline, nagu koondise eest näitas, võib öelda, et põlvkonnavahetus on päris edukalt juba toimunud, ma ei näe hispaanias kellelgi paremat seisu. Messi pikendus oleks juba boonus. Küsimus on busi asenduses (koondis ja hooaja lõpp näitab, et vahetusega mängib veel paar aastat sel tasemel välja) ja Alba. Kui nüüd saaks necromanceritest lahti ja kulud enam-vähem kontrolli alla...
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas Punkt Vaata postitust
            On kuskil mingit numbrilist analüüsi ka tehtud selle Messi (positiivse) finantsmõju osas? Kui platsil toimuv kõrvale jätta.
            Athletic Interest isegi liikuvas pildis teinud kokkuvõtte Messi finantsmõjust:

            Kommentaar


              Junior Firpo 15 mil euro eest siis Leedsi ja 20% tulevikumüügi rahadest. Abiks ikka, aga reaalselt ei saa hooajaga enne alustada ja isegi neid tasuta tulnud mängijaid registreerida kui ka Coutinho, Griezmann, Umtiti ja Pjanic läinud on. Hetkel on miinus endiselt liiga suur.

              Kommentaar


                Pole kunagi Barca fänn olnud st klubi hingeelu ega muud taolist praktiliselt üldse ei tea. Lugesin portaalist seda eesti keelde tõlgitud versiooni finantsmuredest. Minu küsimus mõnele siinsele fännile kõlabki, et kui ma millestki valesti aru ei saanud, siis on ikka täiesti p*tsis seis?

                Nagu selles mõttes, et kas ma saan õigesti aru, et nö. see "piir" on hetkeseisuga valgusaastate kaugusel ning küsimus ei ole enam pelgalt Messi jätkamises või mingisuguses Pjanici parseldamises, vaid igal juhul tuleb müüa kedagi pundist "absoluutsed võtmemängijad/tulevikutähed", nagu näiteks ter Stegen ja Pedri?
                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                Kommentaar


                  Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                  Pole kunagi Barca fänn olnud st klubi hingeelu ega muud taolist praktiliselt üldse ei tea. Lugesin portaalist seda eesti keelde tõlgitud versiooni finantsmuredest. Minu küsimus mõnele siinsele fännile kõlabki, et kui ma millestki valesti aru ei saanud, siis on ikka täiesti p*tsis seis?

                  Nagu selles mõttes, et kas ma saan õigesti aru, et nö. see "piir" on hetkeseisuga valgusaastate kaugusel ning küsimus ei ole enam pelgalt Messi jätkamises või mingisuguses Pjanici parseldamises, vaid igal juhul tuleb müüa kedagi pundist "absoluutsed võtmemängijad/tulevikutähed", nagu näiteks ter Stegen ja Pedri?
                  Probleem on palgas, ehk siis Griezmann, Umtiti, Coutinho, Dembele. Pedril ju pisike palk. Ter Stegenit ka kindlasti ei müüda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                    Pole kunagi Barca fänn olnud st klubi hingeelu ega muud taolist praktiliselt üldse ei tea. Lugesin portaalist seda eesti keelde tõlgitud versiooni finantsmuredest. Minu küsimus mõnele siinsele fännile kõlabki, et kui ma millestki valesti aru ei saanud, siis on ikka täiesti p*tsis seis?

                    Nagu selles mõttes, et kas ma saan õigesti aru, et nö. see "piir" on hetkeseisuga valgusaastate kaugusel ning küsimus ei ole enam pelgalt Messi jätkamises või mingisuguses Pjanici parseldamises, vaid igal juhul tuleb müüa kedagi pundist "absoluutsed võtmemängijad/tulevikutähed", nagu näiteks ter Stegen ja Pedri?
                    Ei. Mittevajalike armee ja griezmann nt. Pedri ja stegen kindlasti mitte.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      ja siis samal ajal PSG ostab keda tahab omale, kuidas see on võimalik? vist õigemini on LFP omale jalga tulistamas. pandeemia on klubidel sissetulekuid kõvasti kahandanud, oleks ju mõistlik vähe leebem olla. aga tundub et suuremaid staare ju liiga ei vaja.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        ja siis samal ajal PSG ostab keda tahab omale, kuidas see on võimalik? vist õigemini on LFP omale jalga tulistamas. pandeemia on klubidel sissetulekuid kõvasti kahandanud, oleks ju mõistlik vähe leebem olla. aga tundub et suuremaid staare ju liiga ei vaja.
                        Eh? Et sissetulekud on kahanenud, aga kulutada laseme endiselt nii nagu varasemalt? Minu meelest igati normull käitumine LFP-lt ning reeglite väänamist ei tohiks aktsepteerida, ole sa Barcelona või Eibar, ole sa Messi või Alejandro Catena.

                        Mismoodi see teiste klubide suhtes aus oleks?
                        Coraje, corazón y cojones.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                          Eh? Et sissetulekud on kahanenud, aga kulutada laseme endiselt nii nagu varasemalt? Minu meelest igati normull käitumine LFP-lt ning reeglite väänamist ei tohiks aktsepteerida, ole sa Barcelona või Eibar, ole sa Messi või Alejandro Catena.

                          Mismoodi see teiste klubide suhtes aus oleks?
                          Oleks reeglid igas riigis samad, oleks ausam. La Liga on selles suhtes karmim ja lubab vähem manipuleerida andmetega. Mis ongi tore, aga nii võiks teised ka teha

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                            Eh? Et sissetulekud on kahanenud, aga kulutada laseme endiselt nii nagu varasemalt? Minu meelest igati normull käitumine LFP-lt ning reeglite väänamist ei tohiks aktsepteerida, ole sa Barcelona või Eibar, ole sa Messi või Alejandro Catena.

                            Mismoodi see teiste klubide suhtes aus oleks?
                            kulutused on ju langenud. LFP aga nõuab et kulud oleks pea neljandik varasemast. kuidas see võimalik on? ma saan aru et suurendada ei saa kulusid.

                            Teiste klubide suhtes aus... milliste? Eibari jaoks vaevalt see reegel probleemiks on. Nagu LeeRomeno ka mainib peaks selline reegel kõikide klubide suhtes üle maailma kehtima. Antud hetkel PSG näiteks aga vilistab ja nii tekitakse ebavõrdne konkurents klubide vahel omaenda liiga juhatuse poolt, miks küll?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Alena siis Getafe mängija, 5 mil, meil jäi esimese pakkumise õigus ja 50% edasimüügist.

                              Kommentaar


                                Sauli palk oleks siis kordades väiksem Griezmanni omast?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X