320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Millal teisi taga oodata on?
    27 097 pealtvaatajat oli, ma ei tea muidugi palju olla võib.
    Oktoobris vist Fati, Pedri, Alba. Aguero pigem novembris, Dembele ka seal. Statal lubati vist 40k.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      ma lugesin kuskil et 30000
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Võiksite ikka Dani Alvesi tuua.

        Kommentaar


          Naljakas, et Puig peale ei saa kui keskväli nii hõre. Eeldaks, et vähemalt Gavist võiks parem valik olla, mõlemad samasugused midgetid.
          Aga Depay jätkuvalt parim mängija väljakul Barca eest, tundub suht reegel juba.

          Kommentaar


            Fatiiiiiiii! Oi kui tore oli teda jälle mängimas näha.

            Kommentaar


              Those kids can play, aga see oli ka Levante kodus. Üldiselt muidugi oleks paari meest veel haiglast väljakule saada ja võiks juba suurematega ka mängida.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Vist Levante lihtsalt nii sitt, aga see oli nagu päris Barca mäng juba.
                Ansu sõi lõvikonservi pärast mängu ka ""We are Barcelona. We are going after La Liga, after the Champions League and we are going to fight for all titles."

                Kommentaar


                  Võiks öelda, et selle hooaja parim mäng. Pidev surve vastastel, nii palju võimalusi (Depay oleks võinult vabalt 3-4 väraga mängu lõpetada, aga realiseerimine jäi vajaka), Levante esimene võimalus tekkis alles 82 minutil.
                  Fati tagasitulek ja värav oli muidugi emotsionaalselt ülivõimas, taaskord särasid noored, Dest tundub vasakäärel veel parem on kui paremal ja oli ohtlik terve mängu. Gavi tegi taaskord suurepärase mängu, tegu on 17 aastase noorukiga ja selline tunne nagu aastaid meie keskväljal mänginud, sellised söödud.
                  Kui Ter Stegen ja Depay välja jätta, võiks meie koosseis vabalt olla meestest, kes kõik 24 või nooremad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Menüüs La Liga mäng Valencia-Real Madrid. Sel pühapäeval. On keegi Mestallal / Valencias käinud ja tahab soovitusi jagada?
                    Okei. Selle mänguga läks vähe perse, sest Ryanairi lend Milanost Valenciasse hilines 3,5 tundi ja ma seetõttu mängule ei jõudnud. Õnneks salajane33 ja enrito jõudsid ja võivad oma muljeid ise edasi anda.

                    Asenduskaubaks sain Barcelona-Levante mängu. Camp Nou on võimas, praktiline aga aegunud. Noored poisid eesotsas Gaviga väga muljetavaldavad. Publiku lemmik on endiselt #10 ja Dupoi on teie parim mängija.

                    Nüüd aga põhiline küsimus: miks Barcelonal ultrafänne ega -sektorit pole? Peamine, mida sellel pooltühjal staadionil kuulda võis rahvalt, oli "BARCA BARCA BARCA BARCA BARCA" ja sisuliselt kõik. 2-3 laulu veel terve mängu peale. Kus fännid on? Ma olen varasemalt näinud päris mitmeid Serie A mänge ja kõigil on oma ultrad, kes staadionil päris normaalselt möllavad. Rääkimata siis Skandinaaviast ja muudest tuntud ultrakohtadest. Kuuldavasti Mestallal ka eriti mingit kaasaelamist polnud. Hispaanias pole ultrafänne?

                    Ahjaa, kui keegi huvitub Barca capist, siis mul üks väga soliidne cap Camp Noult ostetud elukaaslasele, et ta ei peaks staadionil päikesepistet saama. Seda capi vaja ei läinud, sest olime rõdu all. Niiet müüa Barca cap.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Okei. Selle mänguga läks vähe perse, sest Ryanairi lend Milanost Valenciasse hilines 3,5 tundi ja ma seetõttu mängule ei jõudnud. Õnneks salajane33 ja enrito jõudsid ja võivad oma muljeid ise edasi anda.

                      Asenduskaubaks sain Barcelona-Levante mängu. Camp Nou on võimas, praktiline aga aegunud. Noored poisid eesotsas Gaviga väga muljetavaldavad. Publiku lemmik on endiselt #10 ja Dupoi on teie parim mängija.

                      Nüüd aga põhiline küsimus: miks Barcelonal ultrafänne ega -sektorit pole? Peamine, mida sellel pooltühjal staadionil kuulda võis rahvalt, oli "BARCA BARCA BARCA BARCA BARCA" ja sisuliselt kõik. 2-3 laulu veel terve mängu peale. Kus fännid on? Ma olen varasemalt näinud päris mitmeid Serie A mänge ja kõigil on oma ultrad, kes staadionil päris normaalselt möllavad. Rääkimata siis Skandinaaviast ja muudest tuntud ultrakohtadest. Kuuldavasti Mestallal ka eriti mingit kaasaelamist polnud. Hispaanias pole ultrafänne?

                      Ahjaa, kui keegi huvitub Barca capist, siis mul üks väga soliidne cap Camp Noult ostetud elukaaslasele, et ta ei peaks staadionil päikesepistet saama. Seda capi vaja ei läinud, sest olime rõdu all. Niiet müüa Barca cap.
                      Sulle infoks, siis Barcal on täitsa ultrad olemas, tavapäraselt nad kogunevad enne mängu Camp Nou juurde ja teevad mürglit, olen ise ka ühele sellisele peale sattunud. Ultrad näiteks olid ka need, kes Figole kurikuulsa seapea viskasid.
                      Mängule neid ei lubata, selles saab tänada hetkel taas presidendiks olevat Laportat, kes nad esimese võimule tuleku juures staadionilt bännis. Selle kohta on olemas ka paar päris ägedat dokumentaali.
                      Siit saad rohkem lugeda https://en.wikipedia.org/wiki/Boixos_Nois

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Sulle infoks, siis Barcal on täitsa ultrad olemas, tavapäraselt nad kogunevad enne mängu Camp Nou juurde ja teevad mürglit, olen ise ka ühele sellisele peale sattunud. Ultrad näiteks olid ka need, kes Figole kurikuulsa seapea viskasid.
                        Mängule neid ei lubata, selles saab tänada hetkel taas presidendiks olevat Laportat, kes nad esimese võimule tuleku juures staadionilt bännis. Selle kohta on olemas ka paar päris ägedat dokumentaali.
                        Siit saad rohkem lugeda https://en.wikipedia.org/wiki/Boixos_Nois
                        Claro. See selgitab asja. Väga vegan mekk oli igatahes sellel mängul juures.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Praeguse seisuga oleks ikka hea kui Euroopa liigasse saaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Praeguse seisuga oleks ikka hea kui Euroopa liigasse saaks.
                            sic transit jne. Koemani aeg on selgelt ümber, äkki uue lootsi ja noortega õnnestub vähemasti mängu näidata. Make over to start over, materjali õnneks on.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Xavi saadaval praegu?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Xavi saadaval praegu?
                                Võib lahjemat sorti mürki võtta, et Xavi nimi ringleb puhtalt seepärast, et klubi legend väljakul. Ilmselt treeneritoolil ta paremaid tulemusi tootma ei hakkaks, kui Koeman hetkel teeb. Nagu elu on näidanud, pole hetkeseis treenerite taga. Või on ridamisi ebapädevaid lootse sattunud pärast Enriquet?
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X