320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Küll hakkab kiunumist tulema on selline väide, et ilm kas muutub või jääb samaks. Sisutu. Neid noori on tulnud Barcas kõvasti ning senini pole probleemi olnud, Yaya küsimus siinkohal ei päde. Kui sa nüüd vaatad oma postitust, siis on see tuulde loopimine, sest
    1. Pole sul ühtegi argumenti, miks Cesc ja Alex on mõttetud ostud, peale selle, et "küll hakatakse mänguaja pärast nutma". Kõlab nagu see "I don't like Mondays" (vt wikist järele, kui pihta ei saa)
    2. Hammusta ikka läbi, et Hanseni tsitaat oli minu põhjendus, miks neid mehi vaja oli mitte miski Liverpooli näide, inspireerituna sinu avatarist.
    Jeebus.
    Pmst kõik maailam väited, mis ei põhine faktidel võib sinna ilma katekooriasse panna ja sellisel juhul võiks ju üldse selle foorumi kinni panna.
    1. Pole ühtegi argumenti, et see raha mis nende peale pandi oli mõtekas. Või mis? Mina arvan, et oleks oma noortega ka sama edukalt välja veetud sina mitted. Kumal õigu seda me ei saagi teada, sest hilljem aega tagasi keerata ja teist moodi teha ei saa. Või on olemas ainult sinu arvamus ja vale arvamus?
    2. Muidugi ma ei saa midagi kindlat ju väita, sest ma ei tea kas see oli minu avatarist inspireeritud või mitte ja ei saagi seda kunagi teada(Sa võid väita ju mida iganes). Saan ainult arvata.

    Kommentaar


      Algselt postitas molbert Vaata postitust
      Pmst kõik maailam väited, mis ei põhine faktidel võib sinna ilma katekooriasse panna ja sellisel juhul võiks ju üldse selle foorumi kinni panna.
      1. Pole ühtegi argumenti, et see raha mis nende peale pandi oli mõtekas. Või mis? Mina arvan, et oleks oma noortega ka sama edukalt välja veetud sina mitted. Kumal õigu seda me ei saagi teada, sest hilljem aega tagasi keerata ja teist moodi teha ei saa. Või on olemas ainult sinu arvamus ja vale arvamus?
      2. Muidugi ma ei saa midagi kindlat ju väita, sest ma ei tea kas see oli minu avatarist inspireeritud või mitte ja ei saagi seda kunagi teada(Sa võid väita ju mida iganes). Saan ainult arvata.
      Pooleldi pooldan sinu arvamust. Olen ja barca fänn aga leian seda, et Alexise ost oli ja suht mõttetu. Aga cesc tuleb kindlasti kasuks. Ründajaid peaks Barcal ju jaguma. Lisaks barcal veel Thiago ja nüüd see uus noor on suhteliselt kenasti mänginud.

      Kommentaar


        Algselt postitas molbert Vaata postitust
        1. Pole ühtegi argumenti, et see raha mis nende peale pandi oli mõtekas. Või mis?
        See vaidlus läks lahti ju eile selle peale: "Jah Fabregas on täiesti mõttetu mees olnud, 7 mängu - 4 väravat ja 4 assisti liigas." Haugi mälu on selle kõrval suisa akadeemiline...

        Kommentaar


          "Inglase" stereotüüp hispaania foorumis : Arulage, faktivigu täis, ärplev ja mis kõige hullem - totaalselt võhiklik !
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            "Inglase" stereotüüp hispaania foorumis : Arulage, faktivigu täis, ärplev ja mis kõige hullem - totaalselt võhiklik !
            Esiteks nimeta kolm fakti minu viimastest postitustest.

            Kommentaar


              Algselt postitas laas Vaata postitust
              See vaidlus läks lahti ju eile selle peale: "Jah Fabregas on täiesti mõttetu mees olnud, 7 mängu - 4 väravat ja 4 assisti liigas." Haugi mälu on selle kõrval suisa akadeemiline...
              Ei läinud sellest lahti ja sellele ma ka vastasin.

              Kommentaar


                Algselt postitas molbert Vaata postitust
                Ei läinud sellest lahti ja sellele ma ka vastasin.
                Kle aitab küll, oli tore, aga tõesti, iga lükkega vajud sügavamale.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Kle aitab küll, oli tore, aga tõesti, iga lükkega vajud sügavamale.
                  Mis siin valesti oli? Või pole endal enam midagi asjaliku öelda?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas molbert Vaata postitust
                    Mis siin valesti oli? Või pole endal enam midagi asjaliku öelda?
                    Vabandust, aga sul pole algusest peale midagi asjalikku öelda olnud.
                    üle ja välja.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Kui kedagi huvitab, siis Barca kodukal uus kujundus kah, päris hea.
                      "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                      Kommentaar


                        202 Messi väravat ühes videos:

                        Kommentaar


                          Messi on jumal. Kas saab nii väheste sõnadega öelda nii palju !???
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            täitsa putsis vend muidugi - tundub, et parem jalg on tema tugevam jalg, kuid seda kasutab ainult siis kui häda käes, kuid siiski - Messi on Jumala poeg.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algkoosseis:

                              Valdés

                              Alves - Piqué - Mascherano - Abidal
                              Xavi - Busquets - Iniesta
                              Adriano - Messi - Fabregas

                              Pink: Pinto, Maxwell, Puyol, Keita, Thiago, Alexis, Villa

                              Cuenca on koosseisust välja jäänud:S

                              Kommentaar


                                Päris huvitav rünne.. Eks Pep suudab alati üllatada.

                                Visca Barca!!
                                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X