320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen üllatunud, et trollimist on seekord vähe.
    Mis seal ikka, Real oli parem ja teenis oma võidu auga välja. Kiitus neile.

    Kommentaar


      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
      Ega midagi muud pole öelda kui et tiim kellel rohkem õnne oli võitis.

      Guardiolalt ootan aga CL-i esimeseks kohtumiseks paar muudatust algkoosseisu. Sellist kindlust, mis Mourinho üles seadnud on, kerge lammutada pole. Parim variant mille mina välja mõelnud olen on Thiago sisse toomine ning Villa või Pedro pingile heitmine.

      Thiago annab tiimile rohkem kreatiivsust kui Villa ja Pedro. Samuti paneks ta söödumängu meil kiiremini käima, mis aitaks keskvälja üle veel rohkem kontrolli saada. See vähendab omakorda kontra ohtu ja tekitab samal ajal ka rohkem võimalusi. Ma ei ülehinda seda poissi. Olen seda mitu korda oma silmaga näinud milleks ta võimeline on. Laseme tal Xavi ja Busquetsiga keskväljal ehitada ning Iniesta liigutaks Messile vasakusse äärde appi. Nüüd oleks ainult vaja et Pep-il sellise vangerduse jaoks julgust oleks.

      Kui aga on olemas tiim, kes Mourinho taas maa peale tuua suudab, siis oleme selleks meie!
      Thiago ei lahenda keskründaja probleemi, kel oleks enesekindlust võimalused ära lüüa ning kujutaks natukenegi ohtu ka teisel korrusel. Seda teist läheb vaja just sellistes mängudes nagu eile. Rootsi kung fu meister tõi nt ühe el clasico, mis mänguliselt sarnanes eilsele, ära. Mitte, et ma teda tagasi tahaks. Oleks Villa pooltki see mees, kes talve alguseks, oleks...onud ja tädid. Bojanit ju pole.

      Keskväljal ma siiski väga suurt probleemi ei näe, kui mehed korralikult keskenduvad ja rütmi saavad, seda oli eilsest näha. Esimesel poolajal ei oldud lihtsalt mänguks ega selliseks võitluseks valmis ning Real ei kesta (ega sa endale kaarte lubada) et 90 min nii mängida. Suurem probleem on ikkagi kaitses, selles mõttes olidki ikka Puyoli ja Abidali vigastused väga valel ajal ja seal on see meeskond ikka kõige õhem ka. Maschi ja Busi mängitamine keskkaitses on kahe teraga mõõk- võtab vajadusel lõhkuja keskelt või siis loovust keskelt ära. Milito jääks lootusetult aeglaseks. Abidal nt on eelnevates mängudes Ronaldo ja kruvipea kenasti lukku pannud, Adriano ei ole kaitses just eriti pädev.

      Thiagot kindlasti võiks kasutada- meeskond paistis ikka väga väsinud lisaaja otsustavatel momentidel.

      Mis palkadesse puutub, siis palgad on üles surunud kommionud ja haibitud EPL- Yaya näide on üks esimesi, 320 000 naela nädalas. Ma saan ka nüüd tema karjäärivalikust aru (okei, Pep muidugi eelistas Busi talle). Võiks teha muidugi Arsenali, aga...

      Üldiselt oli vaja sellist süsti tagumikke, sest liiga 1-1 mängus läks nõel ainult pooleldi sisse ning murdus.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Kommentaar


          Asi´!Asi´!Asi´ gana el Madrid!
          Que gusto! Võtta välja cule´!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
            Asi´!Asi´!Asi´ gana el Madrid!
            Que gusto! Võtta välja cule´!!!
            Mis sul viga on, ahv?

            Esimesel poolajal mängis jah Mou Barca üle, aga teine poolaeg ja lisaaeg olid nagu vs Almeria. Mine keera oma Moule urru, tont! Või mine Reali teemasse ta peale onaneerima.

            -edit-
            Et keegi valesti aru ei saaks - Jah, Mourinho on maailma parim treener ja see, kuidas ta suudab meeskonnas kõik mängijad (isegi sellise egolaksu nagu CR) oma tahte järgi seal platsil ringi siblima panna, on hämmastav. Lissalt migni angelo suguse italiaano lamp lahmimine ja sääke pask ajab sita keema.
            Ja teisel poolajal polnud mudugi Almeria tasemega meeskond vastas, aga siiski palli nad eriti näppida ei saand. Poolaja pausil oli küll selline tunne, et mis kus kes? Teine poolaeg ja kuni väravani tundus aga samas et Real lissalt ootab penalteid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
              Asi´!Asi´!Asi´ gana el Madrid!
              Que gusto! Võtta välja cule´!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                Thiago ei lahenda keskründaja probleemi, kel oleks enesekindlust võimalused ära lüüa ning kujutaks natukenegi ohtu ka teisel korrusel. Seda teist läheb vaja just sellistes mängudes nagu eile. Rootsi kung fu meister tõi nt ühe el clasico, mis mänguliselt sarnanes eilsele, ära. Mitte, et ma teda tagasi tahaks. Oleks Villa pooltki see mees, kes talve alguseks, oleks...onud ja tädid. Bojanit ju pole.

                Keskväljal ma siiski väga suurt probleemi ei näe, kui mehed korralikult keskenduvad ja rütmi saavad, seda oli eilsest näha. Esimesel poolajal ei oldud lihtsalt mänguks ega selliseks võitluseks valmis ning Real ei kesta (ega sa endale kaarte lubada) et 90 min nii mängida. Suurem probleem on ikkagi kaitses, selles mõttes olidki ikka Puyoli ja Abidali vigastused väga valel ajal ja seal on see meeskond ikka kõige õhem ka. Maschi ja Busi mängitamine keskkaitses on kahe teraga mõõk- võtab vajadusel lõhkuja keskelt või siis loovust keskelt ära. Milito jääks lootusetult aeglaseks. Abidal nt on eelnevates mängudes Ronaldo ja kruvipea kenasti lukku pannud, Adriano ei ole kaitses just eriti pädev.

                Thiagot kindlasti võiks kasutada- meeskond paistis ikka väga väsinud lisaaja otsustavatel momentidel.

                Mis palkadesse puutub, siis palgad on üles surunud kommionud ja haibitud EPL- Yaya näide on üks esimesi, 320 000 naela nädalas. Ma saan ka nüüd tema karjäärivalikust aru (okei, Pep muidugi eelistas Busi talle). Võiks teha muidugi Arsenali, aga...

                Üldiselt oli vaja sellist süsti tagumikke, sest liiga 1-1 mängus läks nõel ainult pooleldi sisse ning murdus.
                Vaidlen vastu. Villa polnud eile keskründaja. Messi oli. Villa mängis enamasti vasakul äärel ning sinna saadaksin ma Iniesta. Thiago saadaks Xavile appi. Ja mis puutub teise korrusesse, siis tuleta meelde, mis juhtus mängus San Sirol. Ibra oli meile oma suuruse ja kohmakusega rohkem kahjuks kui kasuks. Ja kui väga vaja on meil alati olemas Pique.

                Ja ka selle pärast ma tahan Thiagot keskväljal näha, et ei tekiks sama olukord, mis eile esimesel poolajal, kus Madrid meie söödumängu kenasti kokku pakkis. Pannes keskele veel ühe Xavi-Iniesta taolise mängija muudab säärase olukorra kordumise ebatõenäoliseks.

                Aga kaitse on meil tõesti hõre ning arvatavasti võtab Pep selle suhtes ka midagi suvel ette. Nüüd on ka Adriano 4 nädalaks väljas ning kui Maxwell ka vigastada saab, siis peame juba B tiimi ridadesse pöörduma.

                Kommentaar


                  Ma ei saa ikkagi Barcelona fännidest aru! Kuidas peaks mängima meeskonna vastu, kes on oma taktikat harjutanud juba noorteakadeemiast saati ning mängib maailma parimat possession mängu! Kui meeskonnad läheks Barcelona vastu ainult ründama ja unustaks kaitsemängu, siis kaotus on neile ju kindlustatud! Vastavalt vastasele valitakse ka taktika ning kaitsev taktika ning kontrarünnakutele panustamine on Barcelona vastu hetkel ainuke edu tagav taktika. Samas ei saa öelda seda Reali kohta, kes erinevalt Interist ründas esimesel poolajal ikka korralikult ning kokkuvõttes omas tunduvalt rohkem võimalusi kui Barcelona ja seda juba teist mängu järjest! Seega tuleks otsida põhjuseid pigem Barcelona mängust! Mingit antijalgpalli siin küll ei eksisteerinud.
                  OK, KICK OFF

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ha2 Vaata postitust
                    Ma ei saa ikkagi Barcelona fännidest aru!
                    Kas sa ootad siit lohutust või intriige? Ja kui kaua sa seda veel ootad?
                    "You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone."
                    - Al Capone (1899-1947)

                    Kommentaar


                      bcfey-le. Jah, Villa oli vasakus ääres, kuid ka seal siiski nähtamatu ning paistis silma pigem närvitsemisega. Pique võib plaan Cna olemas olla, aga ta on hädalahendus, kui ollakse juba taga viimastel minutitel. Muidugi tuleb jääda oma liistude juurde, kuid ikkagi oleks teatud situatsioonides hea, kui saaks ka mängu keskel oma plaani muuta. San Siro San Siroks, Ibra tõi oma füüsisega päris mitu mängu ära ju ka.

                      Olgu selle teise korrusega nagu on, aga hetkel pole ju üldse alternatiive, kui Villa ja Messi liigutamine, kes ikkagi tahavad puhtalt palli jalga.

                      Thiago võib Xavile appi saata, aga see muidugi tähendaks ka päris korraliku riski võtmist, sest see tuleks ju DMi arvelt (või siis Iniesta), aga eks Pep selle eest palka saabki, et midagi välja mõelda.

                      Ja ha2-le meeskondi ikkagi fännatakse sageli mängustiili tõttu ning loomulikult peab iga Barca fänn seda tiki-taka ühepuutesöötu kõige ilusamaks. Ja seetõttu on loomulik, et kritiseeritakse kontratele üles ehitatud füüsilist lõhkumist ja omal poolel vastase ootamist. Igaühele oma ning vastavalt sellele ka kriitika. Ok, see võib võita tiitleid jne, aga esteetika on alati vaataja silmis. Seetõttu on omal kohal nii catenaccio kriitika kui catenaccio kriitika kriitika. Seda viimast sa Barca toetajate sõrmede (mitte ainult, vt ka Di Stefano sõnavõtte viimastel nädalatel) alt üsna tihti näedki, lepi selle kriitikaga, nagu culed võiks leppida ka bussiparkimise õigustamisega. Arvamusvabadus ja värki.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jaanp Vaata postitust
                        Kas sa ootad siit lohutust või intriige? Ja kui kaua sa seda veel ootad?
                        Ausalt öeldes mind huvitaks pigem fännide mõtted kuidas Moud murda. Ootan põnevaid kohtumisi igatahes, sest viimane mäng jättis süda ikka paar põntsu vahele.
                        Rixxer - nõus!
                        OK, KICK OFF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aandres Vaata postitust
                          Sa ei saanud nagu mitte midagi aru. Kas sinu vihjatud tulemuse ajal juhendas Interit Mou?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas molbert Vaata postitust
                            Sa ei saanud nagu mitte midagi aru. Kas sinu vihjatud tulemuse ajal juhendas Interit Mou?
                            See on Angelole.
                            "You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone."
                            - Al Capone (1899-1947)

                            Kommentaar


                              Minu tagasihoidlik arvamus on, et Barcelona keskvälja kolmik peaks olema Reali vastu Mascherano, Keita, Xavi ja siis ees vasakul Iniesta, keskel Villa ja paremal Messi. Keita ja Mascherano annaks kõva tuge kaitseliinile, Iniesta, kes sealt vasakult võib alla keskele vajuda, et tekitada ülekaal keskväljal aitab mängu ehitada. Üldiselt arvan, et Reali murdmiseks peaks te kaitsvamalt mängima, sest kontrarünnakutest olete teie mitu korda ohtlikumad kui Real. Igatahes ootame huvitavat mängu ja lemmikute võitu, ehk siis ma ootan Reali võitu

                              Kommentaar


                                Algselt postitas matys Vaata postitust
                                Minu tagasihoidlik arvamus on, et Barcelona keskvälja kolmik peaks olema Reali vastu Mascherano, Keita, Xavi ja siis ees vasakul Iniesta, keskel Villa ja paremal Messi. Keita ja Mascherano annaks kõva tuge kaitseliinile, Iniesta, kes sealt vasakult võib alla keskele vajuda, et tekitada ülekaal keskväljal aitab mängu ehitada. Üldiselt arvan, et Reali murdmiseks peaks te kaitsvamalt mängima, sest kontrarünnakutest olete teie mitu korda ohtlikumad kui Real. Igatahes ootame huvitavat mängu ja lemmikute võitu, ehk siis ma ootan Reali võitu
                                Jama. Mängi vähem arvutimänge!
                                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X