320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ärge nüüd Rivaldot ka ära unusta

    Kommentaar


      eks ole siin küsimus selles, kui palju mängib kellegi jaoks mängus rolli esteetika ja kui palju reaalsed tulemused...

      Kommentaar


        Algselt postitas emline Vaata postitust
        eks ole siin küsimus selles, kui palju mängib kellegi jaoks mängus rolli esteetika ja kui palju reaalsed tulemused...
        noh, Messil on "reaalsed tulemusi" ju mõnevõrra lihtsam teha. Ronaldinho võitis CLi keskväljaga Deco-Edmilson-vanBommel, Messi võitis CLi keskväljaga Xavi-Busquets-Iniesta.

        Kommentaar


          no omalajal oli deco ja vanbommel ka ikka head mängjad. minu arust erilist vahet neil pole.

          Kommentaar


            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              Algselt postitas indahell Vaata postitust
              no omalajal oli deco ja vanbommel ka ikka head mängjad. minu arust erilist vahet neil pole.
              xavil iniestal ja decol vanbommelil vahet pole?
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Algselt postitas indahell Vaata postitust
                no omalajal oli deco ja vanbommel ka ikka head mängjad. minu arust erilist vahet neil pole.
                Good one , aga jah, Edmilson oli tore leid teil toona, päris mitu hääd transfeeri Ligue 1 toona teil, Marquez juu kah nitsevoo oli juu .
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                  Kommentaar


                    Kuuldavasti tegi siis Anzhi Barcelonale 250M € pakkumise Messi kohta (enne tolle lepingupikendust), mille Barcelona pidi vastu võtma, kuna see oli väljaostusumma Messi eelmises lepingus. Lisaks sellele pakkus Anzhi Messile 90M € 3-aastast lepingut (mingi umbes 550k nädalas).
                    Messi muidugi lükkas selle tagasi, aga see vist on läbi aegade kõige kõvem diil, mida üldse ametlikult kellegi eest pakutud on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Kuuldavasti tegi siis Anzhi Barcelonale 250M € pakkumise Messi kohta (enne tolle lepingupikendust), mille Barcelona pidi vastu võtma, kuna see oli väljaostusumma Messi eelmises lepingus. Lisaks sellele pakkus Anzhi Messile 90M € 3-aastast lepingut (mingi umbes 550k nädalas).
                      Messi muidugi lükkas selle tagasi, aga see vist on läbi aegade kõige kõvem diil, mida üldse ametlikult kellegi eest pakutud on.
                      Ma nüüd täpselt ei ole viitsinud järgi uurida, mis päeval see uudis Hispaanias avaldati, aga niisama infona, et täna on seal riigis el día de los Santos Inocentes ehk meie keeli on seal naljapäev. Umbes nagu mujal maailmas on levinud 1. aprill naljapäevana.

                      Seega ma täna ei usuks väga neid jutte.
                      Coraje, corazón y cojones.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                        Ma nüüd täpselt ei ole viitsinud järgi uurida, mis päeval see uudis Hispaanias avaldati, aga niisama infona, et täna on seal riigis el día de los Santos Inocentes ehk meie keeli on seal naljapäev. Umbes nagu mujal maailmas on levinud 1. aprill naljapäevana.

                        Seega ma täna ei usuks väga neid jutte.
                        Lugesin seda uudist postimehest paar päeva tagasi.

                        E. eile siiski http://sport.postimees.ee/1086290/ve...-messit-muuma/
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                          Ma nüüd täpselt ei ole viitsinud järgi uurida, mis päeval see uudis Hispaanias avaldati, aga niisama infona, et täna on seal riigis el día de los Santos Inocentes ehk meie keeli on seal naljapäev. Umbes nagu mujal maailmas on levinud 1. aprill naljapäevana.

                          Seega ma täna ei usuks väga neid jutte.
                          see ikka paar päeva vanem uudis kui eilne ja minu teada on seda avalikustanud enamvähem kõik lugupidavad blogid ja vähem lugupidavad ajalehed, niiet mingi tõepõhi sellel vast all ikka on.

                          Kommentaar


                            Ja hea uudisena veel see, et Tito saab juba jaanuaris treeneripukki tagasi asuda ja jätakata sealt, kust enne pooleli jäi.
                            "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                            Kommentaar


                              Märkasin, et Deulofeu on hetkel Segunda Divisionis väravate löömises esimesel kohal 11 väravaga 16 mängust
                              Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                              Kommentaar


                                Feliz ano nuevo barca fännid
                                Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X