320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Barca\'

    Originally posted by vandersell
    Arvad jah? Et Barca kukub välja? Mia arvan vastupidi: tehakse panus CL-le. Kuigi Seda võita on üliraske, arvan et see on reaalsem võimalus osaleda ka järgmisel hooajal samas sarjas. see on minu arvamus. Muidugi ei tähenda see, et koduliiga täiesti unarusse jäetakse.

    Ja Magpie, ma olen nõus kasvõi elu lõpuni siin foorumis Newcastle logoga avatari kandma kui FC Barcelona se aastal la Ligast välja kukub.
    Kuule, ma pole ütlenud, et nad välja langevad või Meistrite Liigasse unarusse jätavad. Ma lihtsalt arvan (see on minu arvamus, nii et ära siia mölisema tule), et tehakse panus liigale, sest muidu ollakse järgmine aasta Euroopast väljas (seega ei osaleta ühelgi turniiril peale liiga ja hispaania cupi) - lihtsalt arvan, et olenevalt küll uuest treenerist ja juhtkonna ostsusest tahetakse saada parem koht Hispaanias. Ja ma ei arvagai, et nad nüüd ML reservmeeskonna platsile saadavad, vaid lihtsalt jätavad selle nö. tesisejärguliseks...

    ...seega ei mingit mölinat - igal ühel oma arvamus ja kõik.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Barca\'

      Kuule noormees, otsi palun minu jutust möla üles. Ma avaldasin samamodi oma arvamust ja tegin seda enda arvates ilma mölisemiseta.
      Supplies!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Barca\'

        La Ligast ei kuku barca kindlasti välja. On ju täesti loogiline, et nüüd hakatakse rohkem rõhku pöörama kodu-kui ch liigale, sest halva vormi tõttu kodus van Gaal ju minema löödigi.
        Ei tea kas uus-ajutine pea-, ja endine abitreener Carles Rexach suudab tõesti barca jaoks midagi ära teha.
        Vaatame, näeme ja LOODAME.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Barca\'

          Originally posted by siim s


          La Ligast ei kuku barca kindlasti välja. On ju täesti loogiline, et nüüd hakatakse rohkem rõhku pöörama kodu-kui ch liigale, sest halva vormi tõttu kodus van Gaal ju minema löödigi.
          Ei tea kas uus-ajutine pea-, ja endine abitreener Carles Rexach suudab tõesti barca jaoks midagi ära teha.
          Vaatame, näeme ja LOODAME.
          Van Gaal ei suuda lihtsalt suuri tähti kokku mängima panna. Sama kehtib ka Hollandi koondise puhul ,mille peatreener ta on. T võib olla hea treener ,kuid sellest ei piisa ,et isakesed koos mängida suudaksid ja head mängu näitaksid.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Barca\'

            Originally posted by vandersell


            Kuule noormees, otsi palun minu jutust möla üles. Ma avaldasin samamodi oma arvamust ja tegin seda enda arvates ilma mölisemiseta.
            olguolgu, vabandust, lihtsalt siuek tunne on siin foorumis tekkinud et minu sõna on kui kuradi suust ja iga asja peale tuleb mingi kuradi mölin...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Barca\'

              Eks proovima ju uut treenerit peab,ega ta hullemkui van Gaal ikka ei ole.Ja kuulujutud et Tresequet pidavat ka Barcasse siirduma........edu igatahes!!!
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Barca\'

                Originally posted by H.M Murdock


                Eks proovima ju uut treenerit peab,ega ta hullemkui van Gaal ikka ei ole.Ja kuulujutud et Tresequet pidavat ka Barcasse siirduma........edu igatahes!!!
                Kuulujutte on palju, aga Trezeguet jääb Juventusesse

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Barca\'

                  a mis sellest sai et terzequet pidi barcasse minema ja kuna taheti 60 ($,£.€-ei mäleta täpselt),siis pidi barcast mingi(d) kodanik(ud) vastu tulema.kuid see on hea et david jääb-tegu on ikkagi väga andeka ründajaga.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Barca\'

                    muidugi muidugi muidugi!!!! Trezeguet barcasse see oleks hea,siis vähemalt kkegi lööks neid võimalusi ära mis barcal mängu jooksul on

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Barca\'

                      Van Gaal ei suuda lihtsalt suuri tähti kokku mängima panna. Sama kehtib ka Hollandi koondise puhul ,mille peatreener ta on. T võib olla hea treener ,kuid sellest ei piisa ,et isakesed koos mängida suudaksid ja head mängu näitaksid.
                      Väike parandus! Van Gaal pole enam ammu hollandi koondise peatreener. Vahepeal on koondise juhendamise üle võtnud Dick Advocaat - teist korda. Tema viis hollandi MM finaalturniirile 94 USA-s kus see nn\"isakestest\" koondis väga hästi esines, kaotades veerandfinaalis väravavahi paki tõttu hilisemale meistrile brasiiliale(aga mängides välja viigi seisust 0:2, vot nii).

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Barca\'

                        Trezequet\'st nii palju, et jumal hoiaks barcat sellise saasta eest. Nägime tema hiilgavaid võimeid juba MMil. Esimest korda elus nägin mängijat kellele tegi nalja see, et ta 11m juurest üsna vabalt positsioonilt (Senegali vastu) posti lõi. Selliseid \"maniana\"mehi pole barcale küll vaja, sest endalgi neid küllaga.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Barca\'

                          Ja ma ei saa aru miks pidevalt teksti taha mingeid debiilseid narunägusid topitakse. Võiks ju sellisest lastehaigusest juba üle saada. See foorum on asjalik koht infovahetuseks, mitte mingi 6-nda klassi kunstiõpetuse tund.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Barca\'

                            nujah Barca seis Hispaania liigas on tõesti nigel ja loodame, et treenerivahetus paneb puhuma uued tuuled.... Meistrite Liigas on esinetud küllaltki kindlalt, kuid et seal järgmisel aastal kah osaleda tuleks see võita või tõusta Hispaania liigas vastavatele kohtadele... van Gaal on selgelt suuremat rõhku pannud ML-le....

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Barca\'

                              Kui barca nüüd ML ka midagi ei saavuta siis on hooaeg küll puu taga,sest järgmine hooaeg nad küll ML ei saa kui saaks olex tore.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Barca\'

                                Originally posted by Leader
                                van Gaal on selgelt suuremat rõhku pannud ML-le....
                                Mina küll nii ei arvaks, kuigi pole peaaegu ühtegi Barca mängu näinud :P , lihtsalt on nii välja kukkunud, et ML võidud tulnud ja Hispaanias kaotused. Kui mänguliselt vaadata, siis nii palju kui mina tean, on taktika sama ja vaevalt, et meeskond ühte mängu läheb kindlalt võitma ja teise mängu jätab saatuse hooleks - lollid vead kaitses on maksnud halva koha Hispaanias, aga MLs neid juhtunud pole (veel...)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X