320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängu ajal pole kombeks kirjutada, aga Thiago on imeline! Superb!
    JUST DO IT.

    Kommentaar


      Meeldib mulle see rùndeliin hetkel, kui Messi ja Iniesta puudlikud on. Alexise ja Thiago imeline koostöö ja 1-0. Ja Tello oskuslikkus vasakul rùndeliinis. Kiired kontrad vasakult olekski vôti tànaseks vôiduks Tello nàol. Kui ta 1vs1 vàravalukuga làheb, siis tavaliselt lööb ka àra. 2-0.
      Hakkas silma veel Songi ebakindel màng ja kaitses on ta pàris saamatu. Muidu vôiks esimese P.A kokku vôtta, et pole paha ja kui kolmas goll àra lùùa, siis peaks màng tehtud olema!
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Esimene poolaeg 71% palli valdamist. Vôrdselt Zaragossaga 6 korda vàravapoole löödud. Ja Tello pilt peale golli
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Kellegile veel Tello Henry-d meenutab?

          Kommentaar



            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Kogu màngu kokkuvôtteks aannaks 8/10st. Kaitse oli paigas ja noored tegid skoori. Esimest korda màngis Barca peatiimi eest Sergi Roberto. Valdesel puhkepàev ja Alves oli tàna vàgagi tagasi hoidlik. Pole muud nagu lisada, et super màng Tellolt ja kindlasti kiidu sônad Thiagole ja Alexisele. Thiagol 1gol ja pass kirjas!
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                No mida veel tahta. Võõrsilt toodi 3 punkti cleen sheet'i ja noorte löödud väravatega.

                Aga nüüd tagasi tulles üleminekute juurde. Fakt on see, et Pique vajab enda kõrvale commanding centre back'i. Ilma taolise vennata muutub ta laisaks ja hajameelseks. Mäletatavasti kargas Puyol mõned korrad isegi kätega kallale Gerard'ile ning ilmselgelt hoidis koguaeg mehe fookuse paigas. Ilma Puyolita teeb Pique haruarva tasemel mänge. Hummels'i kohta ei oska ise midagi öelda, kuna pole eriti palju Borussia mänge näinud, kuid kui ta on selline liidriomadustega distsiplineeritud kaitsja, siis miks mitte. KUI ta muidugi ise on nõus lahkuma selle suurepärase meeskonna juurest ning muidugi küsitakse hingehinda arvatavasti.

                Neymari koha pealt ... ei oskagi seisukohta võtta. Santose eest pole teda eriti mängimas näinud, kuid 60 milli noore, Euroopas tõestamata mehe eest? Läheb ehk liiale. Robinho, anyone?
                Kahtlemata väga tehniline ja kiire mees, kelle trikitamist jne oleks maru äge vaadata, aga nii ropp raha panna magama on ikka väga suur risk. Eks siin ole välja toodud juba need särgimüügi tulud jne, aga see läheb juba liialt Real Madridi projektiks ära IMO.
                Siin keegi mainis, et Neymaril on hea iseloom. Ise olen täpselt vastupidist kuulnud/lugenud ja mõned klipis ka näinud. Mäletan, et oli mingi video, kus ta kas oma meeskonnakaaslaste või treeneri peale solvus ja siis lihtsalt ei söötnud enam kellelegi vaid triblas seni kaua ringi, kuni pall ära võeti. Ja seda liigamängus. Plus see kradi soengujant - no ple vaja mingit geelipead tiimi.
                Aga kui ma eksin ja ta on tegelikult hea suhtumisega ja ei hakka meeskonna sisekliimat oma diivatsemisega rikkuma, siis elaks üle. Kuid siiski, 60 milli ... ?

                Kommentaar


                  Väidetavalt jätkuvalt teie nr 1 target. Saab siis näha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Väidetavalt jätkuvalt teie nr 1 target. Saab siis näha.
                    Ei tea, ei usu, ma siin lugesin, et soenguvärk ei pidanud meeldima Barcelonale. Ju vist siis jääb ostmata.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Mida te Neymarist ikka veel arutate? Oli juba selgelt öeldud, et Neymar ise ei soovi kuhugi minna kuni MM 2014 on möödas. Siis on tema esimene soov just minna Barcasse!
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo. Vaata postitust

                        Neymari koha pealt ... ei oskagi seisukohta võtta. Santose eest pole teda eriti mängimas näinud, kuid 60 milli noore, Euroopas tõestamata mehe eest? Läheb ehk liiale. Robinho, anyone?
                        Kahtlemata väga tehniline ja kiire mees, kelle trikitamist jne oleks maru äge vaadata, aga nii ropp raha panna magama on ikka väga suur risk. Eks siin ole välja toodud juba need särgimüügi tulud jne, aga see läheb juba liialt Real Madridi projektiks ära IMO.
                        Siin keegi mainis, et Neymaril on hea iseloom. Ise olen täpselt vastupidist kuulnud/lugenud ja mõned klipis ka näinud. Mäletan, et oli mingi video, kus ta kas oma meeskonnakaaslaste või treeneri peale solvus ja siis lihtsalt ei söötnud enam kellelegi vaid triblas seni kaua ringi, kuni pall ära võeti. Ja seda liigamängus. Plus see kradi soengujant - no ple vaja mingit geelipead tiimi.
                        Aga kui ma eksin ja ta on tegelikult hea suhtumisega ja ei hakka meeskonna sisekliimat oma diivatsemisega rikkuma, siis elaks üle. Kuid siiski, 60 milli ... ?
                        Arvestades milliste soengutega meil Song ja Alves staadionil ringi jalutavad, siis arvan et tema juuste seisund on viimane asi mida Neymari ostmisel vaatama hakatakse. Ning ära ei tohi unustada et see vend on 21 aastane pea jumala staatusega mängija Brasiilias, seega oleks raske oodata et ta sealset jalgpallikultuuri ja -tavasi arvestades Messi sarnase stoilise iseloomuga oleks.

                        Samuti, kuna meie särkidel juba Qatari logod ilusti sätendavad ning tagatoas Rosell ja tema sats nende naftagurudega pidevalt diile läbi löövad, siis pole mõtet enam teeselda et meie klubi raha teenimisest ei hooli.

                        Neymari talent & potensiaal on üüratu, kuid tänu sellele meedia poolt üles puhutud mullile mis temaga pidevalt kaasas käib, on raske seda adekvaatselt hinnata. Poisi kohanemine Euroopa ja Barcelona jalgpalliga saab olema põhiteema, kuid kui mängijal tahtmist on ning meeskond teda iga sammu puhul korralikult toetab, siis ei näe ma põhjust miks ta Barcelona särgis tulevikus laineid lööma ei võiks hakata.

                        Kommentaar


                          Veel eile kinnitas Barca agent André Cury L-Ameerikas, et Neymaril on leping Braziilias kuni 2014 hooaja lôpuni. Seniks nad ei kiirusta teda Barceloonasse kutsuma, kuigi uks on Neymarile alati avatud ja Barca màngijad vôtaksid ta rôômuga vastu. André Cury lisab, et ei ole môtet isegi sellel teemal arutleda kuniks pole ôige aeg kàes ja hetkel seda pole!
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Ok. Nüüd panin küll puusse oma sõnastusega. Ma ei mõelnud selle "soengu asja" puhul otseselt milline sonks tal peas on. Pigem seda, et pole vaja mingit eneseimetlejast geelipead, kellel on tähelepanu vajadus. Aga nagu ma mainis, siis ise olen ainult mõnda üksikut mängu näinud ja pole Brasiilia liiagaga üldse kursis. Lihtsalt aja jooksul loetud/kuuldud jutud on jätnud mulje, et noorhärra on maru ennast täis diiva.

                            Kommentaar


                              Every year, football teams come out with a new kit for the team, the public and, of course, for money. FC Barcelona is no different. Without further ado, here are Barça's 2013-14 kits...
                              Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo. Vaata postitust
                                Ok. Nüüd panin küll puusse oma sõnastusega. Ma ei mõelnud selle "soengu asja" puhul otseselt milline sonks tal peas on. Pigem seda, et pole vaja mingit eneseimetlejast geelipead, kellel on tähelepanu vajadus. Aga nagu ma mainis, siis ise olen ainult mõnda üksikut mängu näinud ja pole Brasiilia liiagaga üldse kursis. Lihtsalt aja jooksul loetud/kuuldud jutud on jätnud mulje, et noorhärra on maru ennast täis diiva.
                                Midagi nii hullu ta ka pole. Ise olen Neymari küllalt meedias ja mängudes näinud ning võin kinnitada et enamike temavanuliste ässadega võrreldes on ta vägagi sümpaatne ja mõistlik vend. Nagu ma juba ütlesin, mees on liiga kuulus enda jaoks ning meedia üritab iga tema liigutusest skandaali välja võluda. Vahel dramatiseeribki oma kukkumistega üle, kuid arvestades kuidas teda pidevalt seal Brasiilias maha raiduda üritatakse, siis võtan isiklikult seda kui mängija kaitsemehhanismi ebasobilike vaheltvõtmiste vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X