320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Mulle tôestas eilne màng seda, et Barcal pole apsoluutselt vaja mingit treenerit. Vahetusi tegi mees vaid siis, kui seda màngijad ise kùsisid. Tata get a fuck lost there. Mitte midagi pole mees muutnud sellest mis ehitas ùles Pep..
    Ütlen ausalt, et minu jaoks on praegune Barca pea sama mõnus kui oli Rijkaardi aegne.. Pep´iga tehti utoopilisi asju, kuid endale see kunagi lõpuni sümpaatseks ei saanud. Ja mõni mees võiks ikka natuke rohkem asjast mäletada kui vaid seda, et suutsime ühe perfektse hooaja mängida (2008/09), mis tegelikult nii ulme ülekaaluga tegelt ei tulnudki (näiteks kasvõi hädine edasipääs Chelski vastu CL-i finaalis..). Seega mälu värskendamiseks ja asjade perspektiivi panekuks loe seda (http://www.barcelonafootballblog.com...football-club/) ja ära kaaguta Muidu kõlad kui Kadri Simson või Mailis Reps..
    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

    Kommentaar


      Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
      Vaidlen vastu. See on siiski üks parimaid. Teised videod algavad sealt, kus Neymar juba kukub ja tundub, et puudet ei ole olnud, aga siin on alguse kohe näha, et Abbate Neymari korraks õlast tõmbas.
      Ja realiseerimine on suur probleem. Oli eile mitu olukorda, kus võrk oleks kindlalt pidanud sahisema, aga seda ei juhtunud. Tuleb veel tööd teha, et 2011 aasta tasemele jõuda.

      5. minutil on siiani parim aeglustatud klipp. Midagi seal oli, aga Neymar ikkagi pmst pettis selle penalti välja e liialdas konakti, kuigi kommentaatorid nii ei arva.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Kommentaar


          Pane Cesc ainult õige koha peale ja kohe hakkab lammutama.
          Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

          Kommentaar


            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
            Mulle tôestas eilne màng seda, et Barcal pole apsoluutselt vaja mingit treenerit. Vahetusi tegi mees vaid siis, kui seda màngijad ise kùsisid. Tata get a fuck lost there. Mitte midagi pole mees muutnud sellest mis ehitas ùles Pep..
            Olid ikka kaine, kui seda posti kirjutasid? Tata toomine pukki on muutnud Barca mängu palju rohkem mitmekesisemaks, kui see oli eelmisel hooajal Tito käe all. Alates sellest, kui Pep viimane hooaeg Barca treener oli ja peale seda Tito, kokku 2 aastat, olid enamus klubid oma taktika sedavõrd hästi paika pannud, et Barcat polnud enam nii raske haavata kui muidu (kontrad jne). Eelmine aasta Tito käe all polnud ju halb. Võideti liigakarikas Real Madridi ees 15 punktiga. Selle taktigaga võid ju Hispaania liigakarika võita, aga oli selgelt näha, et Euroopas olid paljud klubid Barca vana hea taktika nii hästi läbi hammustanud, et vaja oli plaan B-d. Tata on natuke rohkem, kui 3 kuuga väga head tööd teinud. 18-st mängust kõikides sarjades pole pidanud Barca Tata käe all veel kaotuse kibedust tundma. Lisaks uued taktikad, mis on siiamaani väga hästi töötanud.

            Võrdluseks Pepi ja Tito hooaja 18 esimest mängu Barca käe all

            14-4-0 Tata Martino 2013-14
            15-1-2 Tito Vilanova 2012-13
            12-6-0 Pep Guardiola 2011-12
            13-3-2 Pep Guardiola 2010-11
            12-5-1 Pep Guardiola 2009-10
            13-3-2 Pep Guardiola 2008-09 (Ch.L qualifiers instead of supercup)

            Lisaks eilselt mängujärgselt pressikalt meeldisid mulle need kaks lauset

            Martino: "I don't like this feeling that the opponent can hurt us even without creating clear chances. We need to solve that."

            Martino: "What worries me most is that we sometimes allow the opponent to get back into the game. Happened against Valencia, Valladolid..."

            Mulle meeldib väga, et Tata näeb probleeme ja räägib nendest isegi, kui mängud võidetakse kindlalt. Kindlasti saab huvitav olema näha, mida Tata välja mõtleb, et neid probleeme parandada ja edaspidi vältida.

            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
            Pep kui kaitsemàngija ôpetas Barcat màngima vàravaid mitte vastu vôtma. Tema idee oli et rùnnak alustab kaitsest. 30 passi enne, kui vàravale peale lùùa oli tema idee. Pole sellist sùsteemi vàlja môelnud Cruyff, ega Rjicard. Pep on sama tegemas hetkel Bayernis ja seda teab kogu maailm, et Pepi meeskonda on vôimatu lùùa. Ma ei kujuta ette jàrgmist sauna, kui me peaks Bayernlased vastu saama veerand finaalides!
            Me ei oska màngida sellest hetkest, kui meie vastu rùnnatakse! Eilne Milani vàrav oli selleks tôestuseks. Üks rùnnak ja vàrav. Mida sinna veel lisada?
            Bayern on lasknud omale liigas sama palju väravaid lüüa, kui Barcelona. Mõlemad 7 ja lisaks on Barca ühe mängu rohkem pidanud. Meistrite liigas on Neuer pidanud 4-st mängust oma selja tagant välja võtma ühe palli, Valdes 2. Iga meeskond on kaitses haavatav. Ja ma ei saa aru, miks sa nii väga Pepi ja Bayerni tegemiste üle muretsed. Äkki oleks targem olnud hakata Bayerni fänniks peale Pepi liitumist sinna (ei tea, mis aastast oled Barcelona fänn). Ja pole mõtet üldse karta järjekordse sauna üle, kui Barca peaks Meistrite liigas veerandfinaalis, poolfinaalis või siis finaalis (kui mõlemad nii kaugele jõuavad) Bayerniga kohtuma.

            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
            Kas keegi peale omavahelise mölina ka meie kaitsest rààgiks? Pique eilne tàiesti sitt màng ei jàànud kellegil silme vahele? Tànu temale lôigi Milan meile vàrava!
            Pique made 5 successive tackles vs Milan, more than any player from both sides. Jäta õnnetu omavärav kõrvale. Pique tegi eile väga hea mängu.

            Sinu postitust oli Barca fännina ikka äärmiselt piinlik lugeda. Järgmine kord, kui millegi samalaadse lollusega lagedale tuled ei hakka ma oma aega parem sinu peale enam raiskama.

            Teistele soovitan soojalt Allase järjekordse suurepärase blogipostituse läbi lugeda http://www.allasfcb.blogspot.com/2013/11/tiki-tata.html
            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              Dontastik austusest su vastu kirjutan vaid korra. Milan tegi vaid ùhe rùnnaku me vastu ja ka realiseeriti see rùnnak!
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Dontastik austusest su vastu kirjutan vaid korra. Milan tegi vaid ùhe rùnnaku me vastu ja ka realiseeriti see rùnnak!
                Selle võimaluse realiseeris Pique ning Milan ründas meid ikka rohkem kui ühe korra, meie kaitsetöö tegid need enne karistusalasse jõudmist lihtsalt kahjutuks.

                Soovitan soojalt, vaata mäng uuesti läbi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust

                  5. minutil on siiani parim aeglustatud klipp. Midagi seal oli, aga Neymar ikkagi pmst pettis selle penalti välja e liialdas konakti, kuigi kommentaatorid nii ei arva.
                  Sa võiksid saada üle sellest Neymar´i traumast, mis sulle ta üleminekuga tehti (sa pole ainus, kes siin keskkaitsjat ootas..) ja poissi lõpuks tunnustada. Mees on ületanud kõiki ootusi, ja vaid realiseerimine on seni jätnud soovida.. Antud olukord, kus pennal anti, oli juba Milani jaoks kadunud hetkest kui Neymar oma esimese sammu tegi. Tüüp lõikas kaitsja eest läbi ja hetkel pakub kõneainet vaid see, et kaitsja toppis oma kämbla ta õlale.. Seda tegemata koperdanuks ta hetk hiljem Neymari jalgadesse ja penalt oleks ikkagi antud. Ka Messi oleks seal samamoodi kukkunud...
                  FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                  Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                    Sa võiksid saada üle sellest Neymar´i traumast, mis sulle ta üleminekuga tehti (sa pole ainus, kes siin keskkaitsjat ootas..) ja poissi lõpuks tunnustada. Mees on ületanud kõiki ootusi, ja vaid realiseerimine on seni jätnud soovida.. Antud olukord, kus pennal anti, oli juba Milani jaoks kadunud hetkest kui Neymar oma esimese sammu tegi. Tüüp lõikas kaitsja eest läbi ja hetkel pakub kõneainet vaid see, et kaitsja toppis oma kämbla ta õlale.. Seda tegemata koperdanuks ta hetk hiljem Neymari jalgadesse ja penalt oleks ikkagi antud. Ka Messi oleks seal samamoodi kukkunud...
                    Ei ole siin mingit traumat, mees on ületanud mängijana kõiki ootusi, mis mul tema suhtes olid ja keskkaitsja toomise suhtes ei ole mul pretensioone. Hind oli mängija kohta kõrge, aga ta on tõesti klass, mitte pelgalt next brazilian hype. Neymar on andnud ilmselgelt uue dimensiooni Barcale ja see saab ainult meeldida.

                    Aga. Kõik see ei muuda olematuks fakti, et kukkumine oli teatraalne ja pigem oli kontakt suht nõrguke. Ja minu silmis ei ole tegu kõige spordimehelikuma teoga ja loodetavalt on see pigem erand kui reegel (mingi hetk tundus, et just nii hakkab olemagi). Ei kiida sellist asja heaks ja kogu lugu.
                    Ja kui koolist on mu elus kasu olnud, siis paljuski ses osas, et väited "kui, siis, oleks nagunii" on juba eos vaid spekulatsioonid, mille argumendiväärtus on kahtlane.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Olen rixxeriga 100% nõus.
                      Isiklikult mulle alguses ei meeldinud üldse mõte, et üüratu summa eest toodi järjekordne ründemängija ning seda enam, et tal oli selline kondine klibu, kes tõesti mitte ainult ei kukkunud pahatihti lihtsalt maha vaid ikka dramatiseeris kõvasti üle. Pealegi mul oli tunne, et tuleb üks kallis flop temast, kellel kohest mõju kindlasti pole ning võibolla ei löögi Euroopa jalgpallis lõplikult läbi (a'la Robinho). See selleks.

                      Kuid esimese 100 päevaga on Neymar üldiselt ikka täiesti vastupidist tõestanud. Esimestes mängudes võttis tiba aega, et kohaneda, kuid sealt edasi on läinud samm-sammult paremaks ning nagu rixxer ütles, siis on andnud Barcale täiesti uue dimensooni ründes ning lisaks tundub, et osaliselt tänu temale on ka Alexise mäng oluliselt paranenud.

                      Okei, eelnev jutt oli lihtsalt sissejuhatuseks, et ei tunduks, et ma niisama Neymari koha pealt lahmima tulen, kuna pole siin eriti tihti sõna võtnud.
                      Kuhu ma nüüd jõuda tahtsin, on see, et kuigi Neymar on kõikidele kahtlejatele vastupidist tõestanud ja kindlasti on pea iga Barca poolehoidja tema panusega rahul, siis see ei tähenda, et ta suunas ei tohiks kriitikanooli pilduda aegajalt, kui ta midagi valesti teeb. Päris lamp (ilma puuteta) dive ei olnud, aga ikka väga kergesti kukkus ja lisas veel sellise ebameeldiva võimendatud liigutuse ja karjatuse ka otsa. See käsi seal õlal tundus ikka väga minimaalne puude olevat.
                      Kahjuks on selline üle dramatiseerimine tänapäeva jalgpalli lahutamatu osa, kuid mina isiklikult seda absoluutselt ei tolereeri olgu maas vedelejaks oma lemmikklubi või vihatuima rivaali mängija.

                      Kommentaar



                        Official: Barcelona will play against 3rd division club Cartagena in the 1/16 finals of the Spanish cup. Away: 6-7-8 Dec, Home: 18 Dec.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Ei ole siin mingit traumat, mees on ületanud mängijana kõiki ootusi, mis mul tema suhtes olid ja keskkaitsja toomise suhtes ei ole mul pretensioone. Hind oli mängija kohta kõrge, aga ta on tõesti klass, mitte pelgalt next brazilian hype. Neymar on andnud ilmselgelt uue dimensiooni Barcale ja see saab ainult meeldida.

                          Aga. Kõik see ei muuda olematuks fakti, et kukkumine oli teatraalne ja pigem oli kontakt suht nõrguke. Ja minu silmis ei ole tegu kõige spordimehelikuma teoga ja loodetavalt on see pigem erand kui reegel (mingi hetk tundus, et just nii hakkab olemagi). Ei kiida sellist asja heaks ja kogu lugu.
                          Ja kui koolist on mu elus kasu olnud, siis paljuski ses osas, et väited "kui, siis, oleks nagunii" on juba eos vaid spekulatsioonid, mille argumendiväärtus on kahtlane.
                          Ka see käsi õlal tugevuse väide on samas kategoorias, sest ainult kaks meest maailmas teavad kui tugev puude oli/ei olnud.. Seega las jääb sinna.

                          Isiklikult olen viimase 2-3 aasta jooksul mänge vaadates end korduvalt tabanud mõttelt, et millal FIFA hakkab reegleid muutma. Tänapäeva vuti juures võiks karistusala mõõtmeid märgatavalt vähendada, et seeläbi anda mängijatele tegutsemisruumi ja kindlust juurde. Hetkel ikka väga paljud kaitsjad hoiavad end tagasi kui ründaja juba kastis on. Väiksem ala muudaks asja lihtsamaks ka kohtunikele ning kaotaks ära paljud mängu järgsed vaidlused kahtlaste penaltide teemal.
                          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas El Diz Vaata postitust

                            Official: Barcelona will play against 3rd division club Cartagena in the 1/16 finals of the Spanish cup. Away: 6-7-8 Dec, Home: 18 Dec.
                            Tuleb tõdeda, et ääretult hea loos Barca jaoks. Väljavaated finaali jõuda on head kuna Real -ja Atletico Madrid asuvad tabeli teises pooles ja enne finaali ei tule nendega tulist kahe mängulist lahingut maha pidada. Montoya, Bartra, Tello, Song ning Sergi Roberto saavad karikamängudes kindlasti palju mänguaega. Väravasuul seisab nagu teadagi karikamängudes Pinto, kes muideks täna tähistab oma 38. sünnipäeva.

                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                                Tuleb tõdeda, et ääretult hea loos Barca jaoks. Väljavaated finaali jõuda on head kuna Real -ja Atletico Madrid asuvad tabeli teises pooles ja enne finaali ei tule nendega tulist kahe mängulist lahingut maha pidada.
                                Seda tabelit vaadates ning sinu juttu lugedes tekib mul küsimus, kas mingid reeglitemuudatused on toimunud? Kui ma õigesti mäletan, on eelmistel hooaegadel hiljem veel üks loosimine toimunud. Või ajan ma midagi segamini?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X