320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saaks aru, et kaitse rebeneb aga minuarust ei oska täna keegi mängida, palli ei suudeta hoida ja ideid pole ollagi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Ziggs
      19' ja Ajax 1-0 Barcelona

      Edit: 42' Ajax 2-0 Barcelona

      MIS TOIMUB?!
      Mida sa karjud? Leidsid 3 päeva tagasi foorumi ja nüüd pead igalpool ning koguaeg poste koguma?
      Nagu näha on sul, sarnaselt teistelegi siinsetele liikmetele olemas telekas/arvuti, seega näed isegi mis toimub.

      Hetkel tuleb selgelt välja, et meie praeguse hetke parim kaitsja on selgelt Bartra! Ilma temata on teised kui peata kanad.
      Ajax paneb hästi, vaatame, kas ka suudavad lõpuni pidada.. Martinolt ootaks nüüd mängujoonise muutmist. Ehk võtaks Puyoli üldse välja ja tooks sisse Busquetsi.. Läheks 3 kaitsja ning 2 lõhkuva pooliku peale..
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        Ma pole kindel kas teine poolaeg vààribki edasi vaatamist. Masendav.
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Puyol kohe välja ja siis on väike võimalus, et seal paremal äärel midagi toimub ka.
          El Diz, kuhu nüüd Puyoli kiitmine jäi?

          E: Mascherano on isegi hullem kui Puyol...see vend ei jaga midagi seal

          Kommentaar


            Puyol on endiselt megaäss ja tegija - ühe mänguga seda ära ei kaota . Parema äärepeale asetamine on muidugi facepalm!

            Kommentaar


              Tundub, et täna on kõigil halb päev, aga see ei ole loomulikult mingi vabandus. Peale Xavi kahe ilusa läbisöödu ei jäänud Barca esituses midagi muud positiivset esimest poolajast silma. Ajax seevastu tegi perfektse poolaja. Korralik press ja surve, kui Barca mängija käes pall oli. Ja loomulikult omad võimalused realiseeriti kindlalt ära. Kui Tata mängu päästa tahab, siis vahetaksin Puyoli Bartra ja Songi Busquetsi vastu kohe teisel poolajal sisse. Puyol jäi omal äärel selgelt aeglaseks ja Song tegi seevastu palju praaki.
              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                Kõige masendavam on see mis keskväljal toimub. Absull mitte mingit katet keskkaitsjatele. Ühel momendil tekkis tunne, et Song oleks meeskonnale kasulikum olnud kui ta punase oleks saanud.

                Ja no Fabregas - temast jookseb kohtunik ka kiiremini.

                Sergi ja Busi sisse.

                Kommentaar


                  Sitt väljak+motivatsiooni puudumine+vale taktika=Ajax 2:0.
                  Ajax pole selline meeskond kes pargib bussi, pole vaja pikke palle anda. Teisel poolajal ootaks rahulikku ülesehitust. Muidu tulemusena just kõige hullem pole, kui see aitab Ajaxil Milani asemel edasi pääseda.

                  Kommentaar


                    Panen tähele, et mehed libisevad ja kukuvad liiga palju. Milles asi tekib küsimus? Ja no Puyol RB-na - palun rohkem sellist asja mitte teha. Busquets Songi asemel sisse ja Puyoliga tuleb ka midagi teha.
                    Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                    Kommentaar


                      Noh, vastu kotte. Tulemus mulle isegi meeldib (my enemy ja värki), aga jah, polnud vaja ju põhimehi jooksutada, kui ei taheta mängida.
                      Jäi küll selline mulje, et nagu meelega veidi anti ära.
                      Näis, mis sellise mängu järelmid on nädalavahetusel.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Full-time: Ajax-Barcelona 2-1. Serero (19) Hoesen (41), Xavi (49 pen)

                        Full-time stats Ajax-Barcelona: shots 9-8, on target 5-2, offsides 1-2, corners 1-10, fouls 19-14, possession 36-64

                        Hooaja esimene kaotus on tõsiasi. Üks loll tagasisööt Ajaxi mängijalt teise poolaja alguses, millest Barca penalti teenis ning Ajaxi mängija eemaldati andis lootuse, et siit mängust võetakse veel midagi positiivset Barcelonasse kaasa, aga kahjuks mitte. Teine poolaeg oli loomulikult parem, seda tänu arvulises ülekaalus olemisele.

                        Pique: "What happened in the first half can't happen again. The attitude wasn't right, the whole team knows that."
                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          Täis sitt mäng. Esimene poolaeg oli täpselt selline nagu Bayerniga mängus....ja selline asi ei saa edasi minna. Tata Cl-s midagi teha tahab siis võiks asjad paika panna ikka, muidu oleme samas seisus peagi nagu viimati.
                          Ajax tegi muidugi imelise mängu(esimesed 45min)...seevastu ei teinud meie mitte kui midagi. Fabregase koht ei ole seal ees. Puy ei sobi RB kohale.
                          Loodame, et Ajax pääseb nüüd ka edasi ja suudab Milanile ära teha.

                          Kommentaar


                            Noh, vähemalt toodi meid reaalsusesse tagasi. Kuigi mängisime kuue põhimeheta, oleme endiselt veel arenev projekt ning nii mõnedki vead, mis eelmisel hooajal meile julmalt selgeks tehti, sai täna väga energilise, hästi organiseeritud ja tehnilise vastase poolt esile toodud.

                            Ainuke positiivne mängija - Neymar. Kõik ülejäänud väärivad paar kurja sõna Tatalt. Loodame, et õpitakse sellest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ziggs
                              Foorumid on sellejaoks, et avaldada oma arvamus. Ma lihtsalt ei kasuta teie taktikalist "1 postitus päevas" taktikat. Ma arvan, et ma kommenteerin täpselt nii palju kui ise heaks arvan ning kui mu eesmärk oleks poste koguda siis ma ei editiks oma commenteid pidevalt. Ma tahan, et koguaeg toimuks mingi diskussioon mitte, et inimesed passiks nagu mingid töllakad mitte ei omaks kasutajat mis on 5 aastat vana 100 postitusega. Lugeda saab asju meediast ning raamatutest, foorumites käiakse mõtteid avaldamas. Ma olen igalepoole kirjutanud asju mis hetkel asjakohased.
                              Ära kujuta ette, et sa mingi isa siin oled.

                              Paras, et Ajaxilt kotid taha saite, loodan, et te ei jõua mitte kunagi CLi poolfinaalidest edasi.

                              P.S. Nelson: "HAHA!"
                              Su esimese poole jutuga olen päri, selleks foorum ongi.
                              Twitteri järgi sul see jutt jookseb(saad aru küll mis ma sellega mõtlesin)....jääme ikka normaalseks.

                              Kommentaar


                                Jube piinlik oli seda jama vaadata. Millal me küll niimoodi mängima hakkasime? Kahju, kahju, kahju. Nüüd veel Celticuga mängida, kes ei ole kindlasti kergem vastane, kui Ajax. Selleks mänguks peaks Alves ja Alexis vähemalt olemas olema.
                                Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X