320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei mäletagi millal viimati see veerandfinaalloos nii kuradi ebameeldiv oli. Kõik vastased on äärmiselt ebamugavad.

    Millist vastast te siis aga veerandfinaalis näha tahaksite? Ise parema meelega väldiks teisi Hispaania klubisi ning muidugi Bayernit. Kergeim vastane aga pika puuga tundub olema United..

    Kommentaar


      Dortmund või ManU võiks sel korral tulla.

      Kommentaar


        Algselt postitas Diz Vaata postitust
        Dortmund või ManU võiks sel korral tulla.
        Kordan oma arvamust, et see aasta on üks põnevamaid CLe 20 a jooksul. Minu meelest kõik 8 klubi võivad vabalt võita, Dortmund ja Manu hetkel tunduvad nõksa nõrgemad teistest, üks vigastuste, teine mängupildi poolest, aga kuna tegu on play-offiga ning Manu on ikkagi üks maailma suurklubisid ja võimeline heal päeval kõiki kaitses lukku panema ja ise nt setpiisist ära koksama... siis. Seega, pole üldse vahet.

        Hispaania klubid võiks üksteist vältida.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas dontastik Vaata postitust
          tabel
          Tänud, Dontastik. Ulmelised vennad mõlemad

          Aga CLi loos tõepoolest ülipõnev käesoleval hooajal. Nii pingelist ja võrdset seltskonda pole väga kaua veerandfinaalis olnud. Eks Bayern ole endiselt suurfavoriit ja Real kohe nende järel, Dortmundil see hooaeg päris vigastusterohke, ManU eeldatavalt kõige nõrgem sellest seltskonnast hetkeseisuga, aga üldiselt saab juba reedene loosimine väga põnev vaatamine olema.

          Ise eelistaks samuti vältida Bayernit ja Hispaania klubisid. Praeguse ManU võtaks kõige meelsamini, aga ega neidki alahinnata tegelikult ei tohi - võib valusalt mööda näppe saada.
          Aga nagu ikka - kui võita tahame, peab igale meeskonnale ära tegema. Nii et lõppude lõpuks vahet pole kelle Barca vastu saab.

          Kommentaar


            Ma ise võtaks Chelsea ma arvan. Võiks kätte maksta neile selle 2012. aasta eest Ei oskagi öelda, kes nõrgim neist on, sest sellises faasis nagu nõrgukesi ei saagi olla enam, aga vaadates meie omavahelisi mänge ManU-ga, siis vast ManU kõige soodsam meile oleks.
            Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

            Kommentaar


              Mina arvan, et kui vàltida kedagi, siis PSG ja Bayern. Loomulikult ei soovi La Liga tiime, sest nendega meil mànge jàtkub. Ülejàànutest tulgu kes iganes. Sellel tasemel pole enam lihtne kellelgi, sest vàsimus ja vigastused on lihtsad tulema. Paljudel on màngugraafik tihe, kus ees on karika màngud ja kodused meistrivôistlused.
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                Loosimine reedel kell 13:00. Avamängud peetakse 1. ja 2. aprillil, korduskohtumised nädal hiljem 8. ja 9. aprillil.

                Magus oleks:

                Chelski - Real
                Barca - Dortmund
                Atletico - Manu
                Bayern - PSG

                Saaks nii tuliseid kohtumisi, kus kohtuksid sarnased stiilid ja samas ka äärmuslikud lähenemised. Samuti hoiaks eri riigi klubid lahus.. Intriigi looksid Mou vs Crissu, Ibra vs Pep..
                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Kordan oma arvamust, et see aasta on üks põnevamaid CLe 20 a jooksul. Minu meelest kõik 8 klubi võivad vabalt võita, Dortmund ja Manu hetkel tunduvad nõksa nõrgemad teistest, üks vigastuste, teine mängupildi poolest, aga kuna tegu on play-offiga ning Manu on ikkagi üks maailma suurklubisid ja võimeline heal päeval kõiki kaitses lukku panema ja ise nt setpiisist ära koksama... siis. Seega, pole üldse vahet.

                  Hispaania klubid võiks üksteist vältida.
                  Nõustun Sinuga täielikult. Hispaania klubid võiks jah üksteist vältida. Ise ma olen alati tahtnud vastaseks saada meeskonda, kellega pole juba pikemat aega mängitud. Ehk siis võiks saada Dortmundi, ManU või Chelsea.

                  Tuletan meelde, et homse loosimisega on teada ka potentsiaalsed poolfinaali vastased. Minu isiklik soov oleks selline, aga arvatavasti läheb kõik risti vastupidi (esimesena loositud klubi mängib esimese mängu kodus):

                  Dortmund - Barcelona
                  Chelsea - ManU

                  Bayern - Atletico
                  Real Madrid - PSG

                  Poolfinaalid: Dortmund - Barcelona / Chelsea - ManU ja Bayern - Atletico / Real Madrid - PSG
                  "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                  Kommentaar


                    Vähemalt eelmine aasta loositi poolfinaalid eraldi. On siis reglementi jälle muudetud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas papagoi Vaata postitust
                      Vähemalt eelmine aasta loositi poolfinaalid eraldi. On siis reglementi jälle muudetud?
                      Poolfinaalid loositakse 11 aprill.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas papagoi Vaata postitust
                        Vähemalt eelmine aasta loositi poolfinaalid eraldi. On siis reglementi jälle muudetud?
                        Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                        Poolfinaalid loositakse 11 aprill.
                        Minu paha. Ajasin üle-eelmise aasta eelmisega täielikult sassi, kui seda reglementi muudeti. Teil mõlemal on täielikult õigus. Sellegipoolest ei hakka ma oma posti muutma. Las ta jääb nagu on.

                        Barcelona - Real Madrid oleks muidugi kõikidele fännidele täielik maiuspala, sest siis nagu ka juba mõnel varasemal aastal juhtunud on, näeksime 24 päeva jooksul tervelt 4 El Clasicot.

                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                          Minu paha. Ajasin üle-eelmise aasta eelmisega täielikult sassi, kui seda reglementi muudeti. Teil mõlemal on täielikult õigus. Sellegipoolest ei hakka ma oma posti muutma. Las ta jääb nagu on.

                          Barcelona - Real Madrid oleks muidugi kõikidele fännidele täielik maiuspala, sest siis nagu ka juba mõnel varasemal aastal juhtunud on, näeksime 24 päeva jooksul tervelt 4 El Clasicot.

                          Ei usu, et ma ainus, kellel on kopp ees nendest Clasicot´est.. Eks see suuresti tänu härra erilisele ole, ja ta nüüdseks läinud.. Aga sellegipooolest võiks paar hooaega selles vallas hoida madalamat sagedust..
                          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                          Kommentaar


                            Parem vaataks tõesti täiesti ideoloogiate vastandumist, Dortmundi ja Barcelona vastasseisu näol.

                            Kommentaar


                              Kõige paremad vastased oleks vast ManU ja Borussia, mõlemad on küll tipptasemel väga ohtlikud tiimid, aga hetkel tundub, et see hooaeg pole ikka päris nii hoogsad, ka veerandfinaali pääsemiseks pidid mõlemad vast kõige rohkem vaeva nägema.
                              Kindlasti tahaks vältida Bayernit ja Reali, kes minu arvates see hooaeg 2 suursoosikut. Kõige parem oleks, kui nad üldse omavahel kokku läheks.
                              PSGs vast saaks jagu, aga kindlasti oleks ka nemad aasta võrra paremad, Atleticoga on viimasel ajal ka päris raskeks läinud ja üldse Hispaania liiga klubisid väldiks.
                              Chelseaga oleks muidugi omajagu põnev mängida, aga juba praegu on süda paha kuuldes Mourinho vingumist mingite kohtunike üle.

                              Kommentaar


                                Ma pole lugenud, mis ta rääkis (sest sedasi tehakse, kui kellegi sõnavõtud enamasti sulle midagi ei paku või vastumeelsed on muide), aga kuivõrd viimase Gala mängu kommentaare lugedes jäi mulje, et iga puude vilistati nende vastu veaks ja teistpidi mitte nii väga, siis varem tõstatatud point, kuidas tema saab kommentaaride eest trahvi, aga kohtunik sõidab pärast kehva esitust koju ja sitemal juhul vilistab paar otsa alumist liigat, ei ole ju mingi põhjendamatu vingumine? Ei taha mingit offtopic saagi käima tõmmata, lihtsalt märkus.

                                Aga nägin mingit fännipolli, kus pigem taheti mängida Bayerni kui Chelseaga. Arusaadav ka, stiilide erinevus, sellest tulenev rohkem ühepoolne bad blood nö. Isegi ei ütleks ära mingitest uutest ja huvitavatest vastasseisudest.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X