320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täis pask võib meil see kaitseliin olla ent täna näitasime et ega Realil need lood värava ees eriti paremad pole. Paneb imestama, et kuidas nad oma puuri nii puhtana terve see aasta on hoidnud...

    Muidu aga, ääretult uhke meeste üle. Selle hooaja suurtes mängudes Tata meid alt vedanud ei ole. Kaitses need suured küsimärgid enne suve küll ära ei lähe, kuid Iniesta, Messi, Neymari, Busquetsi individuaalne briliantsus võib mistahes meeskonna vastu meile võidu tuua.

    Visca Barca!

    Kommentaar


      Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
      No ma ei tea kuidas teiega, aga minu arust oleks viik ausam tulemus olnud. See Neymari penalt- selline sita maitse suus sellest. Oleks võinud püsti jääda ja ilusa värava lüüa, aga kui tõesti see puude nii tugev oli, siis... Punane muutis mängu täielikult.
      Kuidas nüüd võtta. http://gfycat.com/BarrenUnlinedBooby
      Jalg käib kanda ikka ära..

      Kommentaar


        Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
        No ma ei tea kuidas teiega, aga minu arust oleks viik ausam tulemus olnud. See Neymari penalt- selline sita maitse suus sellest. Oleks võinud püsti jääda ja ilusa värava lüüa, aga kui tõesti see puude nii tugev oli, siis... Punane muutis mängu täielikult.
        Esimene poolaeg võttis Pepe Neymari karistusalas maha, millele penaltit ei järgnenud. Selles mõttes kohtunik lunastas oma teo, aga see muidugi ei õigusta sukeldumist. Oleks võinud ikkagi lõpuni mängida. Okei penalti penaltiks, punane on ülekohtune ja rikkus mängu ära.

        Kui nüüd suures plaanis asju vaadata, siis mulle tundub, et ainuke erinevus meie ja Bayerni vahel tulebki kaitseliinist. Paar asjalikku venda juurde ning meeskonnal on potensiaali, et taas tippu tüürida.
        Tuleb loota, et see mäng andis nüüd korraliku tõuke ülejäänud liigamängude võitmiseks.

        Kommentaar


          Üks pilt ùtleb rohkem, kui tuhat sôna!
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Tahaks küsida, et kas kõik peavad antud mängu ülivägevaks?
            Barca toetajatest ma saan aru, nendele pakkus mäng kindlasti võimsa emotsiooni, aga pean silmas just neutraalseid vaatajaid.
            Erapooletu vaatajana, ei saanud mina küll aru, mis seal siis nii vinget oli.
            Kehvapoolne kaitsemäng(mõlemalt poolelt), kohtuniku halb vilepartii, pooled väravad penaltitest, jalgpalli reeglite tobeduse järjekordne esiletõus( penalt ja punane), palju näitemängu ja üks ilus värav. Pole ju väga muljetavaldav?

            Ometi tunduvad kõik väga vaimustuses olevat, eesotsas staar-ajakirjanikuga, kes väidab ,et mäng pakkus sedavõrd nauditava etenduse, millesarnast annab meenutada.

            Aga võibolla ei ole ma õige jalgpallisõber...
            Müün jalkasärke!:
            http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

            Kommentaar


              Ise mängu ei näinud, aga Real-Barca mäng mis lõpeb 4:3 ei saa olla muud kui väga vinge vaatemäng. Sellele pole mõtet vastu vaielda ega imestada.

              Kommentaar


                Olen loomulikult Barca tulihingeline fànn, aga ùritan sulle vastata. El Classico vôlu on selles, et selles màngus ei peagi olema mingit jalkpalli ilu. See on sôda kahe ajaloolise vaenalse vahel! Tàhtis on vaid vôit ja ei loe mismoodi see tuleb. Ma veidi muidugi vôin liialdada, aga just sedasi nàevad seda hispaanlased. Tean seda sest olen kaua selles riigis elanud.
                Kui màngivad Real ja Barca omavahel, siis terves hispaanias sureb elu vàlja kaheks tunniks, kus màngu jàlgitakse tervete peredega. See on neile rohkem kui sport. See on osa kultuurist. See on poliitika!
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Pennud mis anti Barcale. Minul pole igatahes mingit kahtlustki, et viga oli môlemal korral!
                  Neymar Ramos olukorras on puude, mis viib Neymari tasakaalust vàlja.




                  Xabi Alonso jààb hiljaks kaitses ja sôidab Iniesta jalust maha,



                  Ja see kuulus Ronaldo penalti olukord, kus Cristiano vastu teeb vea Alves, aga enne vàravavahi kaitseala,


                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Soldat Vaata postitust
                    Tahaks küsida, et kas kõik peavad antud mängu ülivägevaks?
                    Ei ole sa midagi ainus. Objektiivselt võttes peaks jah olema igati äge mäng, aga isiklikult tekitas samuti peaaegu null emotsiooni. Ilmselt seetõtu, et mõlemad meeskonna käekäik jätab üsna ükskõikseks. Seega võib vabalt olla, et Hispaania liiga jälgijad vaatavad samasuguse ükskõiksusega mõnda sellist madinat, mis Inglise liiga huvilistel kikki ajab. Igaühele oma.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Soldat Vaata postitust
                      Tahaks küsida, et kas kõik peavad antud mängu ülivägevaks?
                      Barca toetajatest ma saan aru, nendele pakkus mäng kindlasti võimsa emotsiooni, aga pean silmas just neutraalseid vaatajaid.
                      Erapooletu vaatajana, ei saanud mina küll aru, mis seal siis nii vinget oli.
                      Kehvapoolne kaitsemäng(mõlemalt poolelt), kohtuniku halb vilepartii, pooled väravad penaltitest, jalgpalli reeglite tobeduse järjekordne esiletõus( penalt ja punane), palju näitemängu ja üks ilus värav. Pole ju väga muljetavaldav?

                      Ometi tunduvad kõik väga vaimustuses olevat, eesotsas staar-ajakirjanikuga, kes väidab ,et mäng pakkus sedavõrd nauditava etenduse, millesarnast annab meenutada.

                      Aga võibolla ei ole ma õige jalgpallisõber...
                      ei usu et küsimus oleks selles kas oled jalgpallisõber. igaühele oma. sulle vist pakub enimat Bayern-Borussia. itaallastele näiteks Juve-Milan-Inter. ülivägevaks ajab ehk pigem see dimensioon, kes seda mängu üle maailma jälgivad. ses mõttes maailmas on ju klassikuid palju.

                      aga see Macherano teema...teatud kohtumistes oleks seda meest mõistlik kaitsva poolikuna kasutada, kus on tegelt tema koht. sellise pikkusega tema puhul on tegelt veel vägagi hästi läinud
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Erapooletuna mina näiteks nautisin mängu. Ja veel täiega!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Soldat Vaata postitust
                          Tahaks küsida, et kas kõik peavad antud mängu ülivägevaks?
                          Barca toetajatest ma saan aru, nendele pakkus mäng kindlasti võimsa emotsiooni, aga pean silmas just neutraalseid vaatajaid.
                          Erapooletu vaatajana, ei saanud mina küll aru, mis seal siis nii vinget oli.
                          Kehvapoolne kaitsemäng(mõlemalt poolelt), kohtuniku halb vilepartii, pooled väravad penaltitest, jalgpalli reeglite tobeduse järjekordne esiletõus( penalt ja punane), palju näitemängu ja üks ilus värav. Pole ju väga muljetavaldav?

                          Ometi tunduvad kõik väga vaimustuses olevat, eesotsas staar-ajakirjanikuga, kes väidab ,et mäng pakkus sedavõrd nauditava etenduse, millesarnast annab meenutada.

                          Aga võibolla ei ole ma õige jalgpallisõber...
                          Staar-ajakirjanik annab teada, et ta ei vaadanud mängu. Hommikul ärgates vaatas esimesena NBA tulemusi ja seejärel tuli natuke hiljem meelde, et ka El Clasico oli.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Staar-ajakirjanik annab teada, et ta ei vaadanud mängu. Hommikul ärgates vaatas esimesena NBA tulemusi ja seejärel tuli natuke hiljem meelde, et ka El Clasico oli.
                            Ma arvan, et ta mõtles Järvelat.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                              No ma ei tea kuidas teiega, aga minu arust oleks viik ausam tulemus olnud. See Neymari penalt- selline sita maitse suus sellest. Oleks võinud püsti jääda ja ilusa värava lüüa, aga kui tõesti see puude nii tugev oli, siis... Punane muutis mängu täielikult.
                              Marca esikaas: http://www.football-espana.net/todayspapers/40727
                              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                              Kommentaar


                                Suhteliselt nõrk on süüdistada kohtunikku situatsioonis, kui kõik pendlad pigem olid pendlad. Kui ikka kaitsjad teevad vigu enda kaitsealas, siis see ei ole kohtuniku süü, kui ta need ka veaks vilistab. Ja see jutt mida Ramos ja Ronaldo räägivad, et Reali ei soosi kunagi kohtunikud on ikka Mourinholik okse.
                                Täiesti uskumatu kui ebameeldivad mõned mängijad ikka on oma mänguvälistes kommentaarides. Ramosel on aastate jooksul välja kujunenud ikka täielik Barca-kompleks, vend lihtsalt ei oska mängida Barca vastu ja elab ennast erineval moel kogu aeg välja, et õigustada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X