320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Leia gifilt üles Dani Alves (paremkaitsja) ja Adriano (vasakkaitsja).

    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Nende plaanide kohta siin ütleks nii palju, et seda juhtkonda paneb liigutama ainult hirm tagasiastumise ees ja üks karikateta hooaeg tooks nii mõnegi socio oma mugavustsoonist välja, oma rahulolematust Bartomeu & CO. vastu avaldama. Seega kui on üldse võimalik selle juhtkonnaga mingeid õigeid liigutusi Barca remondi suhtes tegema panna, siis peaks see tänavune suvi olema, juhul kui FIFA üleminekukeeld muidugi ajutiselt või lõplikult tühistatakse.

      Kommentaar


        minu arust on küsimus hetkel Martinos, kel pole plaani B-d kui seda oleks vaja. mängida oleks vaja vastavalt olukorrale- teatud mängu hetkeolukorras tika-takat ja teatud hetkel tuleb teha kiiremat söödumängu, kiired üleminekud. seda kahjuks hetkel pole.
        sepaka list on ka minu arust liialt julge. alles jätaks esialgu ikka Alvese, Cesci ja Alexise. arvatavasti ka Mascherano jätkamine poleks viga. Kaitseliin tuleb teisiti üles ehitada ja mõlemal kaitse äärel peaks olema ka kaitsva ääre valik, mitte nagu praegu meil, et nii Alba kui ka Alves on ründes. Lisaks tuleb see meeskondlik, võitluslik press tagasi tuua. Ja noh juba traditsioonilised 2 keskkaitsjat ja ka vähemalt 1 väravavaht. Ründesse võiks ehk leida kellegi Larssoni-Henry taolise mehe, kes piisavalt tasemel veel ja kohe-kohe ka karjääri lõpetamas, et poleks kindel algkoosseisu mees, kuid vajadusel annaks võimaluse paari vahetusega taktika ümber mängida. Taktikalist vaheldust on mängu rohkem vaja. Ja vähem uimerdamist keskväljal, eriti kui võimalik kiiresse minna. Krt see on küll peatreeneri kapsaaed.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Üks väga hea artikkel Barca antud olukorra kohta

          Kommentaar


            Ma ei tea kas mu argument oleks ôige, aga tulemas on MM ja vôibolla on mehed lihtsalt otsustanud ennast sààsta? Enamus meie pôhimehi on kôik juba kindlalt koondises kirjas ja môtlevad vaid selle peale. Vaene Tata muidugi kogu selle jama juures, kes ei suudagi motiveerida mehi, kui Brasiilia juba meestel peas kinni!
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Alexis didn't start in the last 5 games Barcelona lost this season. Real Sociedad, Valladolid, Atletico, Granada, Madrid [via sport]
              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                Official: Neymar has a foot injury and is expected to be out for 4 weeks

                Official: Alba has a thigh muscle injury and is expected to be out for 3 to 4 weeks

                Kommentaar


                  Aina rohkem usun, et neid vigastusi tuleb nùùd jàrjest ja Barca B vôtab viimasel pàeval vastu Atletico.

                  MM!!! Ja nùùd olen kindlamast kindel. Pakun, et jàrgmine vigastus tuleb Iniestale, vôi Messile. Xavi niikui nii ei màngi, sest tal piisab vaid Tatale öelda, et on vàsinud! Ma ei mônita siin meie mehi vaid toon vàlja selle, et màngu vôetakse hoolimatult ja nii kui kuskil pisike pauk tuleb nôuavad mehed vahetust. Laev ju selgemast selgem, et pôhjas...
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Wow, just wow. See on tõesti üks väärt lugemine. Ja pakun, et autor on tõele väga väga lähedal. Leadership in every level is needed.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      minu arust on küsimus hetkel Martinos, kel pole plaani B-d kui seda oleks vaja. mängida oleks vaja vastavalt olukorrale- teatud mängu hetkeolukorras tika-takat ja teatud hetkel tuleb teha kiiremat söödumängu, kiired üleminekud. seda kahjuks hetkel pole.
                      sepaka list on ka minu arust liialt julge. alles jätaks esialgu ikka Alvese, Cesci ja Alexise. arvatavasti ka Mascherano jätkamine poleks viga. Kaitseliin tuleb teisiti üles ehitada ja mõlemal kaitse äärel peaks olema ka kaitsva ääre valik, mitte nagu praegu meil, et nii Alba kui ka Alves on ründes. Lisaks tuleb see meeskondlik, võitluslik press tagasi tuua. Ja noh juba traditsioonilised 2 keskkaitsjat ja ka vähemalt 1 väravavaht. Ründesse võiks ehk leida kellegi Larssoni-Henry taolise mehe, kes piisavalt tasemel veel ja kohe-kohe ka karjääri lõpetamas, et poleks kindel algkoosseisu mees, kuid vajadusel annaks võimaluse paari vahetusega taktika ümber mängida. Taktikalist vaheldust on mängu rohkem vaja. Ja vähem uimerdamist keskväljal, eriti kui võimalik kiiresse minna. Krt see on küll peatreeneri kapsaaed.
                      Kõigega nõus. Kas ma olen ainuke Barca toetaja, kelle arvates võiks Neymari sel suvel raha vastu vahetada?(Ei meeldi ta lihtsalt ning ei meeldi ka kogu see tsirkus, mis tema üleminekut on ümbritsenud).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Fed Vaata postitust
                        Kõigega nõus. Kas ma olen ainuke Barca toetaja, kelle arvates võiks Neymari sel suvel raha vastu vahetada?(Ei meeldi ta lihtsalt ning ei meeldi ka kogu see tsirkus, mis tema üleminekut on ümbritsenud).
                        Neymar on puhas kuld ju, see mis tema ümber toimub on jama.. Mees ise ei lase sellest end häirida, miks peaks tõelised fännid siis?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Diz Vaata postitust
                          Official: Neymar has a foot injury and is expected to be out for 4 weeks

                          Official: Alba has a thigh muscle injury and is expected to be out for 3 to 4 weeks
                          Lisaks veel.

                          Official: Bartra has a thigh muscle overburdening, it's not yet clear if he will be able to play against Athletic on Sunday.
                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fed Vaata postitust
                            Kõigega nõus. Kas ma olen ainuke Barca toetaja, kelle arvates võiks Neymari sel suvel raha vastu vahetada?(Ei meeldi ta lihtsalt ning ei meeldi ka kogu see tsirkus, mis tema üleminekut on ümbritsenud).
                            See oleks puht lollus. Mehel on talenti ja potensiaali rohkem kui ühelgi teisel oma eakaaslasel ning oma oskuste poolest sobib ta ideaalselt meie meeskonda. Ja kui ta ka maha müüa, siis alles paari aasta pärast, kui mees oma priimaikka jõuab. Küll tema hinnasilt siis kenasti üle 100m ulatub.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                              See oleks puht lollus. Mehel on talenti ja potensiaali rohkem kui ühelgi teisel oma eakaaslasel ning oma oskuste poolest sobib ta ideaalselt meie meeskonda. Ja kui ta ka maha müüa, siis alles paari aasta pärast, kui mees oma priimaikka jõuab. Küll tema hinnasilt siis kenasti üle 100m ulatub.
                              Barcelona ei saa kunagi Neymari eest tagasi sama summat, mille eest ta osteti.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Minu meelest on teile keskväljale vaja jõudu, mängijat nagu olid Toure ja Keita. Minu meelest oli teie mäng väga ilus, kui Messit ei olnud, mängiti väga meeskondlikult ja üleval toimis ka press. Tata on minu meelest hea treener, kuid mängijate mõju riietusruumis on liiga suur, seepärast kardan, et Tata lüüakse ka minema. Kui Pep tuli lõi ta ka minema suured staarid Ronny, Deco ja tahtis Eto'st ka lahti saada. Minu silmis peaks Tata tegema sama Xavi ja Messiga, aga kahjuks on siiski mängijad suuremad kui treener. Aga olete head kaotajad. Respect.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X