320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://msn.foxsports.com/soccer/stor...scom:FOXSoccer

    Keep figthing Tito, you'll beat this!
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Algselt postitas dontastik Vaata postitust
      üks suur idiootsus. Barcal on ehk väikest tuuningut ja veidi rohkem õnne vaja mitte poole meeskonna välja vahetamist

      Kommentaar


        Gündogan katki ju.
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          üks suur idiootsus. Barcal on ehk väikest tuuningut ja veidi rohkem õnne vaja mitte poole meeskonna välja vahetamist
          Aga need ongi ju väikesed tuuningud.. Mine võta ette Puyoli, Alvese ja Xavi passid
          Kui 2-3 aastat praktiliselt midagi ei tee, siis ühel hetkel tuleb asju suuremalt ette võtta.. Eriti arvestades võimalikku keeldu järgnevaks aastaks.. Cesc, Alexis ja Pedro on süsteemi ohvrid.. Seni kuni nõutakse peatreenerilt (fännid+juhtkond) palli kiigutamist, pole kahjuks nendega midagi eriti teha selles vallas.
          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

          Kommentaar


            Algselt postitas sepakas Vaata postitust
            Aga need ongi ju väikesed tuuningud.. Mine võta ette Puyoli, Alvese ja Xavi passid
            Kui 2-3 aastat praktiliselt midagi ei tee, siis ühel hetkel tuleb asju suuremalt ette võtta.. Eriti arvestades võimalikku keeldu järgnevaks aastaks.. Cesc, Alexis ja Pedro on süsteemi ohvrid.. Seni kuni nõutakse peatreenerilt (fännid+juhtkond) palli kiigutamist, pole kahjuks nendega midagi eriti teha selles vallas.
            Ma saan vanuseprobleemidest aru küll, aga kas mõistlikum ei oleks vanakeste asendamist kahe hooaja peale venitada?

            Kommentaar


              Barcelona is going to sell 3 starters this summer [radio catalunya]

              Alves, Mascherano ja Alexis?
              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                Ma saan vanuseprobleemidest aru küll, aga kas mõistlikum ei oleks vanakeste asendamist kahe hooaja peale venitada?
                Aga seda ma ju kirjutasingi, et see aeg lasti mööda juba 2 hooaega tagasi. Enam pole võimalik venitada, eriti kui see ban peaks ikkagi järgmise suve peal olema. Pole ju väga raske.. 1+1=2
                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                Kommentaar


                  Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                  Aga seda ma ju kirjutasingi, et see aeg lasti mööda juba 2 hooaega tagasi. Enam pole võimalik venitada, eriti kui see ban peaks ikkagi järgmise suve peal olema. Pole ju väga raske.. 1+1=2
                  Lisaksin juurde, et keeld on 18 kuud, ehk 2 hooaega jääb vahele.

                  Keeruline saab aga olema poolkaitse valik. Mingit esimese järgu staari pole mõtet osta, annaks võimaluse Cescile meeskonda juhtida.
                  Kindel on see, et tervet hooaega üksi ta ei suuda vedada ja tuleb vaadata keegi, kes suudab nii Xavi kui ka Busi kohta mängida ega poleks nii staar et peab iga mängu alustama.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                    Lisaksin juurde, et keeld on 18 kuud, ehk 2 hooaega jääb vahele.

                    Keeruline saab aga olema poolkaitse valik. Mingit esimese järgu staari pole mõtet osta, annaks võimaluse Cescile meeskonda juhtida.
                    Kindel on see, et tervet hooaega üksi ta ei suuda vedada ja tuleb vaadata keegi, kes suudab nii Xavi kui ka Busi kohta mängida ega poleks nii staar et peab iga mängu alustama.
                    Minu teada ikka 2 üleminekuakent ehk kui läheb käiku siis 2014/15 talvine ning 2015 suvine.

                    Mõned minu mõtetega ühtivad ideed:
                    On Wednesday, some good news finally came to FC Barcelona as the transfer ban imposed by FIFA on April 2nd has been suspended. In this article, Xoel Càrdenas tells you why this is the time for the FCB board to redeem themselves a bit.
                    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                    Kommentaar


                      Ter Stegeni ümber käib ikka ilge jant, ma ei või vist enam uudiseid lugeda, igalpool räägitakse, et Barcal juba järgmise vv vastu suur suur huvi(viimati vist Krul). Loodan, et tuleb Ter Stegen teile, kui mitte, siis tõenäoliselt Pool, Juve või keegi krapsab ta sekundiga ära. Hummels oleks ka võimas täiendus. Reusi kohta niipalju, et kui mees on vormis, siis mina ei näe temast liikuvamat mängijat, ta on nii faking kiire ja elegantne, et lihtsalt südame ajab pahaks kui sinu meeskonna vastu mängib. Samas suhteliselt kindel, et Dortmund isegi ei mõtle tema müümise peale.
                      Gündokas vist pikendas just lepingut ja jääb paikseks? Pole täpselt kursis, kuidas ta taastumine on ka.

                      Kommentaar


                        Marco Reus's agent will arrive to Barcelona today to start negotiations about the transfer of the player to Barcelona. [md]
                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          Reus ei mahu meil kuhugi ju. Nagu ma aru olen saanud, siis ta eelistatud positsioon on LM ja ma usun, et ta suudaks ka LW-d väga edukalt mängida, aga seal juba Neymar ees. Kui me poleks Neymari ostnud, siis oleksin kahe käega Reusi ostu poolt, aga praegu tõesti ei näe vajadust. Ja CM kohale ta kindlasti nüüd ei sobi.
                          Gündogani saaks ma arvan kätte, sest see lepingu pikendus tehti arvatavasti selleks, et mees vigastusest taastuda jõuaks ja peale seda ta millegigi eest maha saaks müüa vajaduse korral.
                          Hummels oleks lahe, aga ei usu eriti sellesse. Oli ka minu arust enne eelnevat suve üleval jutud, et Hummels praktiliselt oma poiss, aga kõik me teame, mis edasi sai.
                          Ter Stegen- palun tooge ära see poiss. Kaua võib edasi lükata seda ostu.
                          Pedrot ja Alexist ka maha ei müüks.
                          Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                          Kommentaar


                            Kuulujuttude järgi oleks nõus Dortmund loobuma 35 miljoni eest Reusist. Ja Hummels oleks meile parim kaitsja hetkel kes sobiks Pique kõrvale. Loodame, et saame need mehed lepingu alla koos Ter Stegeniga.
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Kolm sakslast ühe suvega? Olen valmis kihla vedama, et seda ei juhtu.
                              Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                              #ZubiOut #RosellOut

                              Kommentaar


                                + olen valmis kihla vedama, et Hummels ja Reus korraga ei lahku Dortmundist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X