320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei tea tõesti kui palju on konkurendid meile võimalusi andnud ja meie mängime nad maha. Kui me Elchele ei suuda lüüa, siis kuidas me Atleticole küll ära selle võlume.
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Algselt postitas dontastik Vaata postitust
      Pilt
      Kõigepealt võiks mees terveks saada siis räägime edasi. 24/7 twitteris aga ikka ei ole asjaga kursis?
      Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
      #ZubiOut #RosellOut

      Kommentaar


        Elche lasi tegelikult mängida ja andis võimalusi ainult et ise ei suudetud ära lüüa. Kas keegi tõesti arvab, et Euroopa ühe parima kaitse vastu suudame praeguse vormiga kasvõi ühe värava lüüa? Viigi peale mängimine oleks olnud veel mõeldav, rohkemat ei usu.

        Kommentaar


          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
          Ma ei tea tõesti kui palju on konkurendid meile võimalusi andnud ja meie mängime nad maha. Kui me Elchele ei suuda lüüa, siis kuidas me Atleticole küll ära selle võlume.
          Kui ei suuda Atleticot terve hooaja jooksul võita, ei ole sa ka Hispaania parim klubi. Lihtne, kas pole?
          Kui Atletico kaitse peab nagu senini omavahelistes mängudes, siis müts maha ja teenituim tiitel, mida minu silmad näinud. Kui suudame võita, väärime ka tiitlit.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas dontastik Vaata postitust
            Kõik otsustab viimane liigamäng kodus Atletico Madridiga. Tiitli võitmiseks tuleb mäng võita. Viik või kaotus ja tiitel on Atletico oma. Enda elu tehti natuke raskemaks. Oleks Elche ära võetud, piisaks nädala pärast ka viigist.
            Tegelt oli seis enne tänast Atletico 88, Barca 85 ehk meie võidu ning Atletico kaotuse korral olnuks seis viigis ning viimase vooru 0:0 oleks meid tõesti tiitlini viinud. Samas 0:0 Atletico vastu meie praeguses seisus tundub ulme. Seepärast oli täna ainult oluline see, et saaksime pealinlastega sama tulemuse.. Real ei tohtinuks samas võita.. Seda me õnneks suutsime, aga mäng on täiesti masendav.

            Hetkel paistab ainus lootus olevat see, et Neymar ja Alba ning Xavi saavad konditsiooni.. Sellisel juhul saame võimaluse veel tiitlile. Kodus tuleb miinimum 2 lüüa, mis tänase mängu pealt saab väga raske olema, aga lootus sureb 18ndal mail

            Ega Atletico seiski väga roosiline ole, ning paratamatult peavad nemad ka CL-i finaali meeles pidama.. Real selle orki läks.


            Kui Pinto Barca vv treeneriks palkate, siis nägemist tulevikus taga nulli hoidmised
            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

            Kommentaar


              Algselt postitas Jr Vaata postitust
              Realil 2-0 kaotus, atleti kaotab kodus malagale. Ulme kui täna vôitu ära ei tule. Tiitel tuuakse kuldkandikul lööge aind 1 ära ja olemas. Umbes nagu paljas Kate Upton küsiks , kas keppi saab ja vastad et, naah, ei ole tuju.
              See näide vist iseloomustabki kõige paremini hetkeseisu. Ei taheta lihtsalt neid kingitusi vastu võtta. Alexis tuleb kindlast alles jätta, hull tööloom lihtsalt ja tehnika ka tipp-tasemel.
              Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                Kui ei suuda Atleticot terve hooaja jooksul võita, ei ole sa ka Hispaania parim klubi. Lihtne, kas pole?
                Kui Atletico kaitse peab nagu senini omavahelistes mängudes, siis müts maha ja teenituim tiitel, mida minu silmad näinud. Kui suudame võita, väärime ka tiitlit.
                Täiega nõus, ma tegelikult olen tänaste mängude tulemustega väga rahul, eelkõige kuna Real on mängust väljas. Kui nüüd Barca ei suuda Atleticot võita, siis minu arvates ka neile vägagi teenitud võit. Kui Barca suudab ennast kokku võtta viimaseks mänguks ja lõpuks Simeone üle mängida, siis minu jaoks hooaeg pettumus pole olnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Täiega nõus, ma tegelikult olen tänaste mängude tulemustega väga rahul, eelkõige kuna Real on mängust väljas. Kui nüüd Barca ei suuda Atleticot võita, siis minu arvates ka neile vägagi teenitud võit. Kui Barca suudab ennast kokku võtta viimaseks mänguks ja lõpuks Simeone üle mängida, siis minu jaoks hooaeg pettumus pole olnud.
                  Kui üldse hakata hooajast rääkima, siis pettumus või kurb on olnud see hooaeg klubile kui organisatsioonile. Üks jama teise otsa. Oleks vist palju olnud oodata, et see ei hakka platsil mõjuma. Ja kui neile vaatamata suudetakse La Liga võita, siis teen väikse kowtow.

                  Näis.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    FC Barcelona - Atletico Madrid laupäeval, 17. mail kell 19:00.
                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                      Kommentaar


                        Pique on tagasi trenni tegemas ja loodab màngida Atletico vastu. Vàga on vaja pikka meest kaitsesse, sest Atletico lööb pàris palju golle nurgalöökidest!
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          MUST SEE intervjuu!

                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Päris mitmed allikad räägivad, et David Luiz 32 mil £ on tehtud:
                            Visit ESPN for live scores, highlights and sports news. Stream exclusive games on ESPN+ and play fantasy sports.

                            CHELSEA star David Luiz will join Barcelona following this summer's World Cup after agreeing terms on a £32m switch to the Camp Nou.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Päris mitmed allikad räägivad, et David Luiz 32 mil £ on tehtud:
                              Visit ESPN for live scores, highlights and sports news. Stream exclusive games on ESPN+ and play fantasy sports.

                              http://www.dailystar.co.uk/sport/foo...ch-to-Camp-Nou
                              Suurepärane!
                              ___

                              Official: 7 Barcelona players are in Spain's 30-player pre-squad for the World Cup > Pique, Alba, Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc, and Pedro.

                              note: Spain's final squad of 23 players for the world cup is scheduled to be announced on sunday 25 may
                              ___

                              Victor Valdés has decided to travel to Germany to recover & won't attend Puyol's farewell or Barça's title decider.

                              Iniesta: “It pains me that a person like Valdés, who played 12 years at Barça hasn't been able to get a better send-off.” [tv3]

                              Ülimalt kahju...
                              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                              Kommentaar


                                David Luiz is awaiting the green light from Luis Enrique, who has doubts about the defender [the times]
                                Luis Enrique wants a tall, physical, no 9 for Barcelona next season. Andoni Zubizarreta prefers a false 9. [md]

                                Täitsa mõistlik mees paistab olevat
                                https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

                                Kommentaar

                                Working...
                                X