320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sepakas Vaata postitust

    Üldiselt on see Valdese teema imelik. Mehel on vigastus novembrini, Monaco kutsub mehe meditsiinilisse juuli algul ja siis ütleb, et ei saa lepingut sõlmida kuna mängija on vigastatud??? Wtf, mis krdi tsurad seal klubi eesotsas on? Atletico võiks samuti järjekorda võtta
    Täpselt nii ongi, et omanik on tsura
    Vadim Vasilyev "Valdes ei tule Monacosse. Valdes on vigane ja see pärast ei tule!" Kujutan isegi ette seda pooletoobist prantsuse aksenti selle mehe suust, kui seda ütles. Terve maailm teadis, et Valdes ei saa mängida kuni Novembrini, aga ikka kutsus ta mehe arstlikusse kontrolli.
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Algselt postitas dontastik Vaata postitust
      Head uudised. FIFA kinnitas, et Suarez saab koos oma meeskonnaga treenida mängukeelu ajal. Fifalona.
      Huvitav milline see tema presentatsioon välja nägema hakkab, arvestades et staadionitest peab mees FIFA sanksioonide tõttu eemale hoidma.

      Ning mis puudutab seda õiges suunas kulutamist, siis tuletaks meelde et suvine üleminekuperiood kestab 31. augustini ning ei ole ma veel kuskil näinud kedagi kuulutamas et Barca kaitsesse investeerimise osas ümber mõelnud on, pigem vastupidi. Natuka vara praalitsemiseks, see käib ka selle madridistumise kohta. Suarez võib küll luksusostu mulje jätta kuid eelmist hooaega silmas pidades ei paneks ma isiklikult sugugi pahaks kui uut verd meie rundeliini süstitaks, eriti veel kui tegemist Luisiga, kelle potensiaal vahest ehk suurim võimalikest kandidaatidest on. Repp on mehel kehv küll ent sinna ei saa midagi parata, pigem anda poisile järjekordne uus võimalus. Ja kui mõni cule nüüd antud tehinguga oma pühendumuses sellesse klubisse mõtlema hakkab siis ütleks selle peale et too mõttetöö oleks võinud ära teha juba siis, kui Abidal minema peletati. Vähemalt minu silmis tõmmati just selle otsusega meie "Mes un que" imagole lõplikult kriips peale.

      Valdesist on aga muidugi kahju. Üks väärastunud maandumine ja mees aastaks jalgpallist eemal ning nüüd siis ka kosilaseta. Enne vigastust oli ta aga läbi viimas oma parimat hooaega Barca särgi ning oli seetõttu ka vaieldamatult üks parimaid väravavahte maailmas. Loodame et mees endale parema klubi leiab.

      Kommentaar


        Kahju hakkab juba mehest. Selline õnnetu vigastus, mille tõttu jäi World Cup-ilt eemale ja hooaeg lõpetamata ning nüüd mingid sibulad ei oska asju ajada. Meest solgutatakse nagu kaltsunukku.
        Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

        Kommentaar


          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
          Huvitav milline see tema presentatsioon välja nägema hakkab, arvestades et staadionitest peab mees FIFA sanksioonide tõttu eemale hoidma.

          Ning mis puudutab seda õiges suunas kulutamist, siis tuletaks meelde et suvine üleminekuperiood kestab 31. augustini ning ei ole ma veel kuskil näinud kedagi kuulutamas et Barca kaitsesse investeerimise osas ümber mõelnud on, pigem vastupidi. Natuka vara praalitsemiseks, see käib ka selle madridistumise kohta. Suarez võib küll luksusostu mulje jätta kuid eelmist hooaega silmas pidades ei paneks ma isiklikult sugugi pahaks kui uut verd meie rundeliini süstitaks, eriti veel kui tegemist Luisiga, kelle potensiaal vahest ehk suurim võimalikest kandidaatidest on. Repp on mehel kehv küll ent sinna ei saa midagi parata, pigem anda poisile järjekordne uus võimalus. Ja kui mõni cule nüüd antud tehinguga oma pühendumuses sellesse klubisse mõtlema hakkab siis ütleks selle peale et too mõttetöö oleks võinud ära teha juba siis, kui Abidal minema peletati. Vähemalt minu silmis tõmmati just selle otsusega meie "Mes un que" imagole lõplikult kriips peale.

          Valdesist on aga muidugi kahju. Üks väärastunud maandumine ja mees aastaks jalgpallist eemal ning nüüd siis ka kosilaseta. Enne vigastust oli ta aga läbi viimas oma parimat hooaega Barca särgi ning oli seetõttu ka vaieldamatult üks parimaid väravavahte maailmas. Loodame et mees endale parema klubi leiab.
          Viimased uudised siiski ütlevad, et Monacoga done diil!

          Mis puutub klubi olemusse, siis ükski president ei ole nii võimas, et suudab pärandi ja põhimõtted hävitada.. Neid kannavad edasi mängijad, fännid ja kõik, kellele see institutsioon korda läheb. Halb juhtkond lahkub kord, ja siis saab taaskord õigeid väärtusi esile tõsta.. Seni aga ei tohi neid unustada
          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

          Kommentaar


            Umbes viimasest lehekülje jagu postidest jäi kumama see, et (mõnele) Barcelona fännile on mingil põhjusel tekkinud mõtteviis nagu nende võidud on kõige uhkemad ja paremad. Hm, ei taju seda erilisust. Ja kui keegi juhuslikult kurtis RvP punase (või mõne teise äärmiselt ebaõiglase otsuse üle, mida oli .. no ikka üle Harju keskmise), siis selle sildistame kenasti heiteriks, ragetrolliks või midagi veel ägedamat. Pisut hale tundub see mulle ainult. Või siis sain õnneks asjadest valesti aru.

            Kommentaar


              Chief ‏@BarcaChief 14m
              BREAKING from @ellarguero : #LFC and #FCB reach an agreement for 90 million Euros #SUAREZ


              Lisaks käivad juba suuremad sahinad, et Alexis Sanchez on liitumas Arsenaliga. Hind jääb kõlakate kohaselt sinna €40M kanti.
              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                Chief ‏@BarcaChief 14m
                BREAKING from @ellarguero : #LFC and #FCB reach an agreement for 90 million Euros #SUAREZ


                Lisaks käivad juba suuremad sahinad, et Alexis Sanchez on liitumas Arsenaliga. Hind jääb kõlakate kohaselt sinna €40M kanti.
                Pidin juba röögatama, et kust sellised hinnad, aga siis meenus, et siin on asjad eurodes

                Kommentaar


                  Sitt...
                  https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                    Viimased uudised siiski ütlevad, et Monacoga done diil!

                    Mis puutub klubi olemusse, siis ükski president ei ole nii võimas, et suudab pärandi ja põhimõtted hävitada.. Neid kannavad edasi mängijad, fännid ja kõik, kellele see institutsioon korda läheb. Halb juhtkond lahkub kord, ja siis saab taaskord õigeid väärtusi esile tõsta.. Seni aga ei tohi neid unustada
                    Tegelikult pidasin ma rohkem silmas seda meedia kuvandit, mis Laporta režiimi ajal eriti tuure üles võttis ning nüüd siis selle Suarezi diili abil (ja muidugi praeguse juhtkonna pikale eeltööle) mitmetes fännides konfliktseid tundeid tekitab. Tol ajal, kogu selle UNICEFi tehinguga ent just tänu Guardiola enneolematu õnneloole, õitses see Barca "Rohkem kui klubi" kujutluspilt eriti vägevalt, mis tõmbas ligi igasuguseid kergemeelseid ja tekitas mitmetel neis eksiarvamuse et Barca fännamine = kõigist teistest moraalselt üle olemine. Nüüd siis, kus me korralikult alla käinud oleme ja lisaks sellele nn homofoobile (Rakitic) tolle sarihammustaja ja rassisti soetame, kõik sellest peorongist rutuga maha üritavad hüpata, tuues vabanduseks vastuolu oma põhimõtetega. Seepärast tõingi näite, et selle sammu oleks võinud ära teha siis, kui Rosell oma lubadust ei pidanud ja klubi väärtuste ikooniks tõusnud Abidali Barcast minema kihutas. Suarezi tüüpi konfliktseid mängijaid on Barcas olnud küll, alates Albast, Busquetsist, Ibrast, lõpetades van Bommeli ja Stoichkoviga. Seepärast ei näe ma põhjust selles furooritsemises tema liitumisel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                      Umbes viimasest lehekülje jagu postidest jäi kumama see, et (mõnele) Barcelona fännile on mingil põhjusel tekkinud mõtteviis nagu nende võidud on kõige uhkemad ja paremad. Hm, ei taju seda erilisust. Ja kui keegi juhuslikult kurtis RvP punase (või mõne teise äärmiselt ebaõiglase otsuse üle, mida oli .. no ikka üle Harju keskmise), siis selle sildistame kenasti heiteriks, ragetrolliks või midagi veel ägedamat. Pisut hale tundub see mulle ainult. Või siis sain õnneks asjadest valesti aru.
                      Tubli, istu 2! Neid "imelikke" vilesid ja otsuseid on tegelikult igal hooajal ning peamiselt just favoriitide poole.. Aga kuna üldjuhul ühel või teisel moel pole lõpuni suudetud seda vormistada (vaata ka real vs manu, nani punane..), siis ongi just Barca olnud see, kes vihastanud enamikud välja.. Kui võtad alates 2008-st, siis peale Barca on hooajaeelsetest favoriitidest võitnud CL-i bayern 2013 ning real 2014.. Hispaania liiga kohtunike ning sinu embleemi taga peituva institutsiooni suhetest ei hakka rääkima.. meeskond pole olnud lihtsalt piisavalt võimekas, et nende abilgi võit võtta ehk väga kedagi tagantjärgi enam ei huvita, palju neid kahtlaseid pendlaid ja lisaaega anti

                      Aga üldiselt see suht pointless teema ning keerutavad üldjuhul selliste meeskondade fännid, kellele teiste tegemised lähevad rohkem korda kui oma satsi omad
                      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Umbes viimasest lehekülje jagu postidest jäi kumama see, et (mõnele) Barcelona fännile on mingil põhjusel tekkinud mõtteviis nagu nende võidud on kõige uhkemad ja paremad. Hm, ei taju seda erilisust. Ja kui keegi juhuslikult kurtis RvP punase (või mõne teise äärmiselt ebaõiglase otsuse üle, mida oli .. no ikka üle Harju keskmise), siis selle sildistame kenasti heiteriks, ragetrolliks või midagi veel ägedamat. Pisut hale tundub see mulle ainult. Või siis sain õnneks asjadest valesti aru.
                        Valesti aru jah.
                        Küll aga ei hakka ma eitama, et see 2009-2012 Barcelona on läbi agade kõige legendaarsem ja erilisem Barcelona ja need võidud olidki erilised. Seda ei ole kinnitanud ainult Barca fännid, vaid mitmed jalgpallikommentaatorid. Ei ole päris laest võetud, et see võis olla üks maailma parimaid meeskondi läbi ajaloo. Reali fännina ei saagi sa seda tajuda, sul on selleks täielik õigus.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                          Tegelikult pidasin ma rohkem silmas seda meedia kuvandit, mis Laporta režiimi ajal eriti tuure üles võttis ning nüüd siis selle Suarezi diili abil (ja muidugi praeguse juhtkonna pikale eeltööle) mitmetes fännides konfliktseid tundeid tekitab. Tol ajal, kogu selle UNICEFi tehinguga ent just tänu Guardiola enneolematu õnneloole, õitses see Barca "Rohkem kui klubi" kujutluspilt eriti vägevalt, mis tõmbas ligi igasuguseid kergemeelseid ja tekitas mitmetel neis eksiarvamuse et Barca fännamine = kõigist teistest moraalselt üle olemine. Nüüd siis, kus me korralikult alla käinud oleme ja lisaks sellele nn homofoobile (Rakitic) tolle sarihammustaja ja rassisti soetame, kõik sellest peorongist rutuga maha üritavad hüpata, tuues vabanduseks vastuolu oma põhimõtetega. Seepärast tõingi näite, et selle sammu oleks võinud ära teha siis, kui Rosell oma lubadust ei pidanud ja klubi väärtuste ikooniks tõusnud Abidali Barcast minema kihutas. Suarezi tüüpi konfliktseid mängijaid on Barcas olnud küll, alates Albast, Busquetsist, Ibrast, lõpetades van Bommeli ja Stoichkoviga. Seepärast ei näe ma põhjust selles furooritsemises tema liitumisel.
                          Noh. Minu meelest pole mitte asi isikutes (Suarez või rakitic, see homoteema on ikka väga kistud, sest 75 % jalgpalluritest on tegelt homofoobid vist ja noh horvaatias on see teema ammu üle võlli poliitilistel põhjustel). Pigem selles, et Barca, mis liikus organisatsiooniliselt/mänguliselt üht rada pidi on nüüd muutunud galactico projektiks. Rahanumbrid on ikka röögatud. jah hundikari kipub eest minema ja konkurentsis olemiseks oleks vaja kaasa ulguda (e infltasioonilisel turul on vaja rasket rahakotti), aga kaks suve järjest teha 100 milliseid tehinguid ründemängijatega, samas on muus osas meeskond tasakaalust väljas nii mänguliselt kui liidriomaduste defitsiit igalt poolt karjub näkku.
                          Abidali asjas tegelikult päris 100 % me ei tea, mis seal ikkagi oli või ei olnud. Ma siiski ei usu, et vaid palga pärast mees minema kupatati.
                          See ei ole klubilojaalsuse küsimus e ma võin kritiseerida tugevalt eesti valitsust, aga see ei tee minust eestivastast.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Lucas Resende @lucasammr · 17m
                            Reports from Sevilla that FCB closed a deal with Fazio. Nice surprise. Was excellent last season.


                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              FCB all mõeldi ikka Bayernit vast? Raske uskuda et me KESKKAITSJA lõpuks ostame. Kui see uudis üldse tõsi on.
                              https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

                              Kommentaar


                                Ma arvan, et üllatusi võib siin vabalt tulla ja ootamatult. Javier "Ma ju räägin teile et olen keskkaitsja" Macherano saab lõpuks ka seal mängida, kus tema koht on. Ei ole vajagi alati mingeid kuulsuseid sisse tuua ja hetkel peame usaldama Luis Enrique mängu ehitust.
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X