320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ise olen kah pikemat aega Danilole mõelnud. Mees noor ning potensiaali paistab olevat. Samas ei kujuta ette palju pappi Porto ta eest Barcalt nõuaks. Teine variant võiks olla De Sciglio. Mõlemad pikad ja kaitsvamad kui Alves. Kahju on ka sellest et Aurieri ei üritatud saada. Arsenal pani talle käpa peale juba vist?
    https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

    Kommentaar


      Algselt postitas SkyBlu Vaata postitust
      Ise olen kah pikemalt Danilole mõelnud. Mees noor ning potensiaali paistab olevat. Samas ei kujuta ette palju pappi Porto ta eest Barcalt nõuaks. Teine variant võiks olla De Sciglio. Mõlemad pikad ja kaitsvamad kui Alves. Kahju on ka sellest et Aurieri ei üritatud saada. Arsenal pani talle käpa peale juba vist?
      Tundub et ei pannud. Niipalju kui mina tean eelistas Wenger Aurierile Debuchyt. Ei oska öelda kas sai Debuchy odavamalt kätte, sobib viimane lihtsalt paremini tema plaanidega, eelistas kogenumat ja Inglismaal mänginud mängijat või kõike seda korraga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Xavi Vaata postitust
        Keskkaitsjate kohapealt olen ma mitmeid kuulujutte kuulnud, kuid kõige enam olen ma lugenud, et Barca tahab Hummelsi meeskonda tuua, aga seda diili pidi segama ManU, kes samuti korraliku keskkaitsjat otsib. Seega peab Barca arvatavasti ka Hummelsi eest ulme summa välja käima nagu Suarezi eest tehti.
        Väravavahid on õnneks paigas.

        Olen nõus ühe eelnev postitusega, kus öeldi, et Barcale oleks vaja CB ja RB'd. RB'ks võiks olla Cuadrado või miks mitte ka Maicon AS Romast. Vana mees küll, aga ühe või kaks hooaega kannataks ära. Alves on liialt ründav ja on vaja kaitsvamat kaitsjat.

        Cuadrado ja Hummels oleksid kaks head uut täiendust.
        No need kaks on ikka väga mööda pakkumised.. Barca võinuks A. Cole´le käpa peale panna ning ta sinna Alba kõrvale tuua.. Adriano ning Montoya võinuks paremal toimetada.. Alvese müünuks PSG-le

        Aga üldiselt vaadatakse hetkel ikka selliseid pikema kasutusajaga meeste suunas tulenevalt sellest üleminekute keelust.
        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

        Kommentaar


          Ennäe, Barca jüngrid FIFAs vist laisaks ära läinud.

          Kommentaar


            Kahju, et Pep Cacerest ei usaldanud, oleks nii mõnigi probleem viimastel hooaegadel olnud olemata.

            Kommentaar


              Raha otsas.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                Official: Barcelona announce that the contract of winger Isaac Cuenca (23), which expired next year, has been rescinded

                Cuenca järgmiseks klubiks on suure tõenäosusega saamas Deportivo La Coruna.
                Ja nüüd ka ametlik.

                Official: Winger Isaac Cuenca (23), whose contract at Barcelona was rescinded today, joins Deportivo on a 1-year deal.
                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                Kommentaar


                  Official: Barcelona confirm the transfer of Chilean forward Alexis Sanchez (25) to English club Arsenal.

                  Ja läinud ta ongi, aga kuradima kahju raisk. Palju jõudu talle Arsenalis.

                  Kommentaar


                    Kahju, mees on oma stiili ja iseloomuga mulle tohutult sümpaatse mulje jätnud. Samuti jätab mõruda maitse suhu see, et me temast lahti just siis ütleme, kui ta oma tegelikku potensiaali vaikselt näitama hakkas. Ent kui tema müük tähendab Suareze tulekut, siis võib selle teginguga isegi rahule jääda. Loodame et ta siis ka Premmis särama hakkab.

                    Kommentaar


                      Aitäh
                      Päris siiralt

                      Kommentaar


                        no on ikka t*rapead
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                          Loodame et ta siis ka Premmis särama hakkab.


                          Kui talle Arsenalis ründes vaba roll antakse nii nagu Tšiili koondiseski, siis ma ei kahtlegi, et ta kohe hooaja alguses paugutama hakkab. Kui ta istutatakse paremasse äärde nii nagu Barcas, kus ta ei saanud oma täit potentsiaali näidata, siis võib ka Arsenalis tema karjäär üle kivide ja kändude kulgeda. Eks aeg näitab, kas Alexise müümine oli õige samm Barca juhtkonna poolt või mitte. Ma oleks hetkel väga vihane, kui Alexise asendus oleks olnud keegi teine, kui Luis Suarez. Kuna Luis Suarez on kindlasti enam kui piisav asendus Alexisele, siis ei ole mul mingit põhjust teda taga nutma jääda ega ka Barca juhtkonna peale vihane olla.

                          Suured tänud sulle Alexis selle maasika eest.

                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Üks uusimaid kuulujutte seoses Barca otisingutega kaitsjat leida:

                            Barcelona want to sign both Mats Hummels and Jan Vertonghen this summer as they look to strengthen their defence. The Spanish side need to replace Carles Puyol with Luis Enrique keen on two quality defenders.
                            "Sometimes you see beautiful people with no brains. Sometimes you have ugly people who are intelligent, like scientists." Jose Mourinho

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dontastik Vaata postitust


                              Kui talle Arsenalis ründes vaba roll antakse nii nagu Tšiili koondiseski, siis ma ei kahtlegi, et ta kohe hooaja alguses paugutama hakkab. Kui ta istutatakse paremasse äärde nii nagu Barcas, kus ta ei saanud oma täit potentsiaali näidata, siis võib ka Arsenalis tema karjäär üle kivide ja kändude kulgeda. Eks aeg näitab, kas Alexise müümine oli õige samm Barca juhtkonna poolt või mitte. Ma oleks hetkel väga vihane, kui Alexise asendus oleks olnud keegi teine, kui Luis Suarez. Kuna Luis Suarez on kindlasti enam kui piisav asendus Alexisele, siis ei ole mul mingit põhjust teda taga nutma jääda ega ka Barca juhtkonna peale vihane olla.
                              No Alexisest kujuneb Yaya vol. 2! Olen kindel, et mees veab tulevall hooajal Arsenali top 3 ning jätab Ozili täiesti varju.. Selles valguses on meie saadud raha vs reali oma ikka naeruväärne... Aga nagu oli Yaya-ga, siis on ka Alexisega, et on vaja suuremat vabadust ja kindlat mänguaeg.. Pole midagi teha, ühe meeskonna kvaliteet on niipalju suurem, et läbi lüüa raskem. Noored ka pressivad peale.. Kuigi mulle meeldinuks Alexise jäämine, siis praegusel hetkel ma toetan Lucho otsuseid, sest mehel paistab olevat selge nägemus mida teha. Puhastust pidanuks juba 2-3 aastat tagasi tegema..
                              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                              Kommentaar


                                ainult et puhastust on alustatud valedest meestest
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X