320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Eino, väga hea oli raisk.
    Kuidas saavad kohtunikud NII SUURI VIGU teha?

    Pennal oli haige teesklemine, no sellist annab otsida JA KOLLANE(TEINE) selle eest anda? Annab tulla selle mõtte peale.
    Motta punane oli ikka ka nali. Mängis palli. Okei, jalg ees, kollane oli, aga punast poleks pidanud andma.
    Igatahes, ma vaatan, et Hispaania kohtunike tase langeb haigelt, rõve Ma olin nii masenduses, kui nägin neid otsuseid. Ka Ronaldinhole tehti ikka päris palju vigu, mis oleks väärinud kaarte. Võiks siis vaadata kohtunik kordusest üle mängu ajal vms, et oleks ikka õiglane see mäng.

    Aga kui positiivsest rääkida, siis Ronnie oli ikka mega, täiega. Larssonile jagas häid sööte, kui ka teistele. Larsson oleks võinud selle üks-ühele ära teha. Aga jah, Ronaldinho pani ikka haigelt
    Ja Valdes on kuidagi VÄGA ebakindel. See kapsas, esimene värav oli temale kirjutatud, aga pendla oleks võinud küll ära võtta. Nõrk löök keskele.

    Loodame nüüd, et La Liga võidu võiks ära kindlustada ja CL finaal oleks ka hea saavutus!
    Aga kellega järgmine liiga mäng oli? Keskväljal on jälle väiksed raskused.
    Kas Deco ja Eto\'o mängisid?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas MaRtin_12


      Eino, väga hea oli raisk.
      Kuidas saavad kohtunikud NII SUURI VIGU teha?

      Pennal oli haige teesklemine, no sellist annab otsida JA KOLLANE(TEINE) selle eest anda? Annab tulla selle mõtte peale.
      Motta punane oli ikka ka nali. Mängis palli. Okei, jalg ees, kollane oli, aga punast poleks pidanud andma.
      Igatahes, ma vaatan, et Hispaania kohtunike tase langeb haigelt, rõve Ma olin nii masenduses, kui nägin neid otsuseid. Ka Ronaldinhole tehti ikka päris palju vigu, mis oleks väärinud kaarte. Võiks siis vaadata kohtunik kordusest üle mängu ajal vms, et oleks ikka õiglane see mäng.

      Aga kui positiivsest rääkida, siis Ronnie oli ikka mega, täiega. Larssonile jagas häid sööte, kui ka teistele. Larsson oleks võinud selle üks-ühele ära teha. Aga jah, Ronaldinho pani ikka haigelt
      Ja Valdes on kuidagi VÄGA ebakindel. See kapsas, esimene värav oli temale kirjutatud, aga pendla oleks võinud küll ära võtta. Nõrk löök keskele.

      Loodame nüüd, et La Liga võidu võiks ära kindlustada ja CL finaal oleks ka hea saavutus!
      Aga kellega järgmine liiga mäng oli? Keskväljal on jälle väiksed raskused.
      Kas Deco ja Eto\'o mängisid?
      vahelduseks tasub ka sama lehekülje poste vaadata, leidub infot teinekord mida otsid
      - jargmises mangus laheb kaitsega nonda problemaatiliseks, kuigi mang tuleb nuud real sociedadiga.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas MaRtin_12



        Pennal oli haige teesklemine, no sellist annab otsida
        Siin teemas leidsin 84-ndalt leheküljelt sellise lingi
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Ei tahaks küll kohe hakata Valdest laterdama aga pehmelt öeldes hakkab vähe villand saama. See värav, mis ta Villale kinkis ja nüüd Osasuna vastu põhimõtteliselt sama lollus. Et siinkohal võiks vaadata ManU, kes ikka andestas neid lollusi ja lõpuks käidi ikka raha välja ning osteti van der Sar, väga kindel väravavaht. Ning Chelsea, meeskonnal on on ka varuväravavaht väga tasemel mees. Kui vaadata La ligasse siis nii Realil, Deporil kui Valencial on kõrgeimal tasemel teada-tuntud puurivahid (kes nägi eilset Madridi-Valencia mängu). Et nüüd mitte öelda, et Valdes ei ole kõrgeimale tasemel väravavaht, vaieldamatult ta on aga sellised lollused ajavad vähe marru, äkki soojendaks mees pinki mõne mängu ja siis oleks keskendumisega kõik korras?!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas Jasper


            Algselt postitas MaRtin_12



            Pennal oli haige teesklemine, no sellist annab otsida
            Siin teemas leidsin 84-ndalt leheküljelt sellise lingi
            Selle video põhjal on pea võimatu midagi põhjapanevat õelda.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas Thomson


              Ei tahaks küll kohe hakata Valdest laterdama aga pehmelt öeldes hakkab vähe villand saama. See värav, mis ta Villale kinkis ja nüüd Osasuna vastu põhimõtteliselt sama lollus. Et siinkohal võiks vaadata ManU, kes ikka andestas neid lollusi ja lõpuks käidi ikka raha välja ning osteti van der Sar, väga kindel väravavaht. Ning Chelsea, meeskonnal on on ka varuväravavaht väga tasemel mees. Kui vaadata La ligasse siis nii Realil, Deporil kui Valencial on kõrgeimal tasemel teada-tuntud puurivahid (kes nägi eilset Madridi-Valencia mängu). Et nüüd mitte öelda, et Valdes ei ole kõrgeimale tasemel väravavaht, vaieldamatult ta on aga sellised lollused ajavad vähe marru, äkki soojendaks mees pinki mõne mängu ja siis oleks keskendumisega kõik korras?!
              Ei tea jah, mis poisiga viga.
              Kardab vms.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas 17


                Algselt postitas Jasper


                Algselt postitas MaRtin_12



                Pennal oli haige teesklemine, no sellist annab otsida
                Siin teemas leidsin 84-ndalt leheküljelt sellise lingi
                Selle video põhjal on pea võimatu midagi põhjapanevat õelda.
                Ei ole jah parim klipp aga kõik siin peaks teadma küll kuidas asi oli.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  ma ei saa aru, kas see on mingi uus vark, aga miskiparast ei saa ma neid megaupload klippe enam lahti, a la try again later voi siis teine variant on et osta premium upload. ?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=other&file=Ronaldinho_vs_Osasuna _by_Footyfanatic.zip
                    OK, KICK OFF

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      tv3 uudiseid vaadates ei tundunud kohtunikul küll suurt süüd olema. Penaltiolukorrast oleks kordust tahtnud näha, kuid Motta oli küll punase ära teeninud. Alati küll ei anta selja tagant, jalatald ees maha sõitmise eest punast, kuid tglt on selline asi seda väärt.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Ei Motta on jah...mõni annab mõni ei anna.
                        Aga Edmilsoni \"viga\". Kollane, millega kaasnes punane + penalt? Kollase oleks kindlasti pidanud saama vastane. Aga noh mis teha, jalgpall on selline ja tuli kaotus. Ple mõtet väga kaua põdeda vaid järgmisele mängule keskenduda.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas dannar


                          tv3 uudiseid vaadates ei tundunud kohtunikul küll suurt süüd olema. Penaltiolukorrast oleks kordust tahtnud näha, kuid Motta oli küll punase ära teeninud. Alati küll ei anta selja tagant, jalatald ees maha sõitmise eest punast, kuid tglt on selline asi seda väärt.
                          Tahad näha pendlaolukorda?
                          Edmilson ei puutunud teda ABSOLUUTSELT.
                          Okei, Motta punane oli õigustatud.
                          http://rapidshare.de/files/15371972/Osasuna_vs._Barca.by.DamianG.wmv.html

                          Aga unustame nüüd

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            etvspordi lehel olevast klipist on ka see kaunis sukeldumine suurepäraselt näha.

                            ja lorenzo, sa oled sealt megauploadist viimasel ajal äkki lihtsalt liiga tihedalt tõmmanud? Neil on ühele kasutajale sageli mingid ajalised piirangud peal, ise olin sama asjaga hädas kunagi. Tulebki oodata, muud midagi.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas vincent


                              etvspordi lehel olevast klipist on ka see kaunis sukeldumine suurepäraselt näha.

                              ja lorenzo, sa oled sealt megauploadist viimasel ajal äkki lihtsalt liiga tihedalt tõmmanud? Neil on ühele kasutajale sageli mingid ajalised piirangud peal, ise olin sama asjaga hädas kunagi. Tulebki oodata, muud midagi.
                              arvad et nad vaatavad ip aadressi?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                ei mina tea, mida nad vaatavad, aga küllap IP-d jah. igatahes mulle käratati ka ükskord peale mitme klipi tõmbamist, et proovi hiljem uuesti. ootasin, proovisin, toimis.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X