320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Barca\'

    According to a report in Spanish daily Marca, Valencia have put a 25 million euro price-tag on Pablo Aimar\'s head.

    Barcelona are interested in the 23-year-old and Valencia would appear willing to sell in order to help ease their financial problems.

    The Ches\' technical staff are said to be disappointed by the player\'s performances over the past few months.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Barca\'

      jaa epic,meiegi teame mis on copy-paste ja oskame seda kasutada......rahune maha...mine mängi metsa alla käbidega.vabandan off-topicu pärst

      P.S:mis ilm seal pärus sul on?
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Barca\'

        Originally posted by H.M Murdock


        ......rahune maha...mine mängi metsa alla käbidega.


        P.S:mis ilm seal pärus sul on?
        Ma pole õnneks sinusugune käbide fänn, et nendega metsa alla mängima lähen
        Ei tea pole elu sees pärus käinud.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Barca\'

          Originally posted by Epic






          Ei tea pole elu sees pärus käinud.
          mix sul siis pärnule viitav ip aadress on???


          editto epic) ma ei viitsi sinuga enam möliseda ja off-topikuid teha,niiet ole parem vait ja ära mängi mäkra
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Barca\'


            Lõppenud hooaja laenulepingu alusel FC Barcelonas mänginud Hispaania koondise poolkaitsja Gaizka Mendieta naaseb Rooma Laziosse, kes ta Kataloonia klubile aastaks välja üüris.

            Niipalju siis Barcelona keskväljamootorist, aga õnneks on Barcelonas mehi küll, kes Gaiska tasemel mängida suudavad Ennustan Juan Riquelme esiletõusu järgmisel hooajal. Lisaks sellele 23.5M eurot on nüüd kokku ka hoitud :P, sisuliselt Becksi raha

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Barca\'

              riqulme ja sorin on ka eurosportnewsi andmetel minekul. laporta ja rijkaard teevad kõva koristustööd.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Barca\'

                Originally posted by zoolazorts
                Ja küllap on mul veel hulk \"uudiseid\" avastamata.
                Like Recber tuleb Nou Campile?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Barca\'

                  Originally posted by fittibaldi


                  riqulme ja sorin on ka eurosportnewsi andmetel minekul. laporta ja rijkaard teevad kõva koristustööd.
                  Riqulme lahkumisest saaks aru kuna minu arust ei näidanud ta sellist mängu nagu loodeti temast.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Barca\'

                    ta ei saanud ju korralikult mängidagi,ma arvan et kui talle võimalus anda siis ta suudab ennast tõestada

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Barca\'

                      http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=45507 traa seda nüüd küll vaja ei ole,kes siis saviola ründepartneriks saab? Loodame et sellel uuel presidendil ikka natuke aru peas on ja ta Kluivertit minema ei lase

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Barca\'

                        Ei tea kust see Arsenal siis nii suure raha välja kaevab?
                        Ise peavad niigi £75.000 Vieira\'le pakkuma kui tahavad meest endale hoida
                        Ma ikka arvan ja loodan, et mees otsustab ManU kasuks

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Barca\'

                          Originally posted by Epic


                          Ei tea kust see Arsenal siis nii suure raha välja kaevab?
                          Ise peavad niigi £75.000 Vieira\'le pakkuma kui tahavad meest endale hoida
                          Ma ikka arvan ja loodan, et mees otsustab ManU kasuks
                          See ka suht võimalik variant, Nistelrooy oli ju isegi soovinud oma ründepartneriks Kluivertit.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Barca\'

                            Patric sa ei tohi minna, kui mõlemad maailma parimad ründajad Manusse lähevad, siiis olen ma sunnitud vägisi ka manu fännide sekka pöörduma. Ja kui Riquelma ka läheb, mis siis üldse Barcast alles jääb. Üldiselt ma ühinen makseri arvamusega, et loodetavasti on Laportal ikka niipalju aru peas, et ei lase Patricut minema. Vähemalt ühe lubaduse tegi ta juba teoks- Rüstu on nüüdsest Barcelona kollikipper ,

                            Forca Barcelona

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Barca\'

                              Barca on juba Kluivert\'ile asendaja leidnud.Barca on Mark Viduka\'st huvitatud:P
                              Kluivert lahkub muide ainult £1.3m eest Arsenal\'il on ikkagi veel võimalus

                              Huvitav, kes siis väravavahtidest lahkub : Bonano, Enke või Valdes

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Barca\'

                                Vidukat nüüd küll Patricu tasemel ründajaks ei saa pidada. Mõttetu mees minu meelest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X