320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Barca\'

    Originally posted by treze


    Päris röögatud summad. Ei tea, mis mehed oma rahaga peale hakkavad?! Nende andmete järgi oli Barcal raha nagu muda, kui suudetakse selliseid summasid meestele maksta.
    Barcal ongi raha nagu muda, ainult 80M Eurot miinuseid :P see on ju nohu sellisele klubile. Aga ütleme nii, et kõiki neid palganubreid ei tasu 1:1 tõena võtta.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Barca\'

      Originally posted by zoolazorts
      Kluivert: 10.500.000 Eurot
      hoddle pakkuvat guardiani andmeil pat-poisile 75000£ nädalas, samas kui tema agent on rõhutanud, et alla 100000£ nädalas pole mõtet proovidagi.
      edit: krt ikka oleks pidand rohkem kooli ajal matemaatikat õppima. panin aga ühe ülearuse nulli otsa ja ahhetasin...spursi pakutav oleks ju tõeasjalikult hoopis lausa poole väiksem palganummer. mii stuupid
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Barca\'

        ja niisama lihtsalt ongi saviola asemel sul seal juba ronaldinho? ja luis enrique on algkoosseisu jaoks liiga vana?
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Barca\'

          Masendav värk. Kui kaitse tuleb tõesti selline nagu zoolazorts kujutab siis on järgmisel hooajal relegatsioonid ilmselt tõsiasjaks. Puyol on mis ta on aga niipalju kui mina teda olen näinud on ta üks paras käkerdis. Kui uus mees keskaitses asja paika ei pane läheb lugu kurjaks.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Barca\'

            Originally posted by zoolazorts

            Puyol käkerdis? No comments. Ta on ainus mängija Barcas kelle kuulumine põhikoosseisu on enam kui kindel. Mees, kes annab endast alati kõik. Ja tema kaitsemisoskustes küll kahtlusi ei tohiks olla.
            Sul Zorts paistab olevat selle Puyoliga eriline suhe. Antud juhul olen ma Siimuga nõus, see Puyol pole tõesti mingi eriti osav kaitsja. Ja mis ajas Ronaldinho ründaja on, kas ta ei ole mitte Rivaldo koha peal mängija? MM-ilt jäi küll mulje, et ta on Rivaldo II. Patric võiks ikka Barcasse edasi jääda, oleks tore. Muidu jookseb see klubi hollandlastest päris tühjaks.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Barca\'

              Originally posted by Wanapagan
              Muidu jookseb see klubi hollandlastest päris tühjaks.
              no, kyll frank juba selle eest hoolitseb, et ei jookseks...
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Barca\'

                Mina, kui erapooletu arvan, et Puyol on mängija, keda iga meeskond ihkaks. Küllaltki kiire ning võitletüüpi kaitsja ei paista just silma metsikute \'\'trikkidega\'\' vaid oskab ning suudab teha mustatööd. Ei saa aru, kuidas te võite sellist mängumeest nii madalalt hinnata. Tähtsamaid lülisid tulevahooaja Barca kaitses. See on kindel!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Barca\'

                  Kuigi ma kahtlen treze teadmistes tavaliselt :P, siis seekord ma teen erandi. Suurepärane , töörügaja, siukseid kaitsjaid on hinnas. Kes laidab see mingu vaadaku mõned mängud rohkem kui yhe.

                  Peace

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Barca\'

                    Patric jääb ilmselt Barcelonasse

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Barca\'

                      Arvata oli. Tähtmängija lahkumine pole just see, mis oleks Barcale kasuks tulnud. Mees nõustus väiksema palganumbriga, mis on iseenesest tore! Saab aru, et ka klubil on hetkel ... seisud.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Barca\'

                        lugesin eurospordist et PSG boss ütles et ronaldinho läheb barcasse mitte manusse...see oleks ju väga hea.või mis?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Barca\'

                          Mendieta jääb Laziosse. http://www.soccerage.com/en/13/o7610.html Nojah, ise lootsin, et näeb teda veel Barca ridades, aga kui ei, siis ei.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Barca\'

                            Paistab et Barca saab siiski Ronaldinho endale 28 milli eest http://www.soccerage.com/en/13/o8104.html

                            Barca on müünud ka ühe kaitsja pranstlase Philippe Christanval\'i Marseille\'sse
                            http://www.soccerage.com/en/13/o8079.html
                            http://www.uefa.com/competitions/UCL/news/Kind=1/newsId=82807.html
                            Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Barca\'

                              Originally posted by Epic


                              Originally posted by Totti




                              Barca on müünud ka ühe kaitsja pranstlase Philippe Christanval\'i Marseille\'sse
                              http://www.soccerage.com/en/13/o8079.html
                              vot see uudis on küll kahtlane kuna Barca pakkus PSG\'le Ronaldinho eest Riquelme + Chrstanval + raha Ronnie tuleb ikkagi ManU\'sse
                              Ajuhiiglane...
                              Kuna sa lõpuks aru saad, et soccerage ajab BS juttu? Barca pole arvatavasti Christianvali ega Riquelmet pakkunudki PSG-le ning ma ei üldse ei imestaks, kui Ronaldinho lõpuks läbi ime Pariisi jääb.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Barca\'

                                no nüüd tundub,et Ronnie läheb hoopis barcasse,mingil määral isegi parem,sest ronaldinho minu meelest ei sobi inglise jalgpalli nii hästi kui itaalia/hispaania omasse.ning nagu robinho ütles,ei oleks ronni prantsusmaale jäämine ka enam mingi ime,kuigi sellisel juhul on tema siirdumine järgmisel hooajal reali suht tõenäoline.and finally real madrid wins ......again .ah mingu siis parem barcasse
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X