320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    heih

    Nagu ma siinsete jutust aru saan, olete varem tellinud omale Barca särke. Seega tahaks teid küsimustelaviiniga pommitada, ning loodan, et mõni hea ja asjaga kursis olev inimene ka vastab:
    1) Kust tellisite?
    2) Palju kõik kokku maksma läks? (Särk + postikulud)
    3) Särgi suurus (Barca official shopi koduleheküljel pole mul õnnestunud neid
    suurusi eestlasele tuntud mõõdutesse panna
    4) Kui ruttu kauba kätte said?
    5) Kuidas maksite?
    6) Kas oli võimalus ka oma nime ja numbriga särki teha?
    Mes que un club!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas sayonara


      Nagu ma siinsete jutust aru saan, olete varem tellinud omale Barca särke. Seega tahaks teid küsimustelaviiniga pommitada, ning loodan, et mõni hea ja asjaga kursis olev inimene ka vastab:
      1) Kust tellisite?
      2) Palju kõik kokku maksma läks? (Särk + postikulud)
      3) Särgi suurus (Barca official shopi koduleheküljel pole mul õnnestunud neid
      suurusi eestlasele tuntud mõõdutesse panna
      4) Kui ruttu kauba kätte said?
      5) Kuidas maksite?
      6) Kas oli võimalus ka oma nime ja numbriga särki teha?
      vastuseks- sai ise kohapeal käidud ja omale ostetud. mõnedele foorumikasutajatele sai ka orgunnitud läbi oma tuttava. üldiselt tellida on sealt suht keeruline, sest minu teada nad ikka Eestisse postiga ei saada. nii et jääbki üle siis keegi tuttav, siin spordipoodides neid eriti vist ei liigu veel miskipärast? muidugi võid ka kuhugile teise riiki tellida mõne tuttava nimele, kes selle siis sinuni toimetab. mis puudutab aga oma nime ja numbrit, siis seda saab seal Barca poes kohapeal lasta teha, a la sayonara on turja peal ja oma soovinumbriga, kasvõi 99 numbriks. üldiselt 188-190cm pikale inimesele sobib L või XL suurus.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Mina samuti tellinud varem ei ole aga praegu oodata ei viitsi nii et tellin sõbrale inglismaale kes siis sealt mulle tallinnasse saadab. Ma siin hiljuti vist tegin sellise postituse kus ma oma hämmingut avaldasin selle üle, et meile ei saadeta särke, samas kui saadadetakse näiteks Ida-Timorisse(lisaks kõigele muule valitseb ju seal ka kodusõda, ikka tuvalisem või logistiliselt mugavam???) Ma veel vaatasin mingit inglise saiti, mis müüb igasugust spordikaupa eelkõige jalgpalli särke ja sellega oli sama nali, et eestisse ei saada...

        edit: seal kodulehel on asi tollides, nii et cm-sse saamiseks tuleb 2,5 korrutada, kui näiteks 60\" plasmat lähed ostma siis sportlikust huvist teed sama arvutuse ehk korrutad 2,5 ja mõistad, et nii suure teleka peab kohe maha parseldama kui MM läbi on.
        Ja kui tellide siis ikka ametlikult kodukalt või kui kvalideedis ehk originaalsuses ei kahtle sest mõned müüvad ka neid nö vuffleid.
        Ja mis puuudutab suurust siis sa võid ju käia mõnes spordipoes ja seal nike\'i mõnda jalgpallisärki selge proovida, nt. cityspordis ma nägin portugali särke.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Natuke kahju maksta nii palju nende särkide peale. Nojaah. Peab ikka ostma vist

          MMil läheb nii ja naa kõikidel.
          Bommel ja Gio ei saanud edasi, Gio sai punase kah.
          Deco samuti sai punase, aga sai edasi vähemalt, aga mängu ajal rääkisid Gioga, see oli suht äge.

          Messi edasi, Puyolil ja Iniestal tuleb Prantsusmaaga mäng :O Niiet läheb raskeks.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas MaRtin_12


            Bommel ja Gio edasi, Gio sai punase kah.
            Kus nad siis edasi said?
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Ostmisest niipalju, et tegelikult peaks saama Barca ametlikust poest ka osta.
              Mul kunagi oli tahtmine ja kuna Eestit listis polnud, siis kirjutasin neile Barcelonashop@kitbag.com. Vastus võttis vähe aega, aga jutt oli põhimõtteliselt selline, et kui soov on tuleb saata neile meiliga nimekiri mida soovid ja täpne aadress. Siis kalkuleerivad sulle postikulud ja annavad teada kogumaksumuse, mille peale annad neile oma krediitkaardi andmed kas meiliga või telefoni teel ja siis jääd ootama ...
              Tookord käis sõber kohapeal ära, nii et pead kahjuks ei anna, et lõpuni töötab.
              Gent del Barça

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas daywalker


                Algselt postitas MaRtin_12


                Bommel ja Gio edasi, Gio sai punase kah.
                Kus nad siis edasi said?
                Jah, edasi sai ikka Deco Portugaliga. See kommentaatorite jutt ajas natuke marru, et a\'la \"Van Bommel, PSV mängija.\" Ma saan aru, et mees ei ole nii nähtaval kui Ronnie aga aga no väga nõme on selliseid prohmakaid teha, eriti kui jutt käib mehest, kes võitis nii hispaania liiga kui CL-i. See oli jah lahe kuidas Deco ja Gio istusid pärast ja juttu ajasid, umbes et no on mäng.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas Thomson


                  See oli jah lahe kuidas Deco ja Gio istusid pärast ja juttu ajasid, umbes et no on mäng.
                  see näitas väga hästi kui hea on õhkkond Barcas
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Boulahrouz oli ka minu arust seal kõrval, ent tema vaatas hoopis teises suunas

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas Saarlane


                      Boulahrouz oli ka minu arust seal kõrval, ent tema vaatas hoopis teises suunas
                      No eks ta sprechen keine spanish ka

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        OLI KA AEG :P

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'






                          Kaheksandikfinaali pettumus on alla neelatud, puhas särk selga venitatud ja pliiats hoolikalt kätte võetud - Rafa uus leping ulatub suveni 2010.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Võimas!
                            Barca tuumikuga on pea kõigiga pikaajalised lepingud olemas. Kohe mitte ei näe halbade aegade tulekut ...
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas Blue Rock







                              Kaheksandikfinaali pettumus on alla neelatud, puhas särk selga venitatud ja pliiats hoolikalt kätte võetud - Rafa uus leping ulatub suveni 2010.
                              Puhas ROOSA särk

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Pre-season

                                MM-i sangarid saavad puhkust siis 1.augustini
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X