320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas Saarlane


    No sina kui Barca fänn peaks ikka teadma, et kuna Messist sai algkoosseisu tegelane, siis pandi talle uueks nummeriks 19. Miks mina seda sulle ütlen?:P
    Sest inimene tahab oma tarkust üldjuhul teistega jagada.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas Sondra


      Oot misasja. Messi oli ju 30.

      19 oli ta Argentiina koondises ehk?
      eiei, Messi on tegelikult ju 18 aastane v mis?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas dannar


        Algselt postitas Sondra


        Oot misasja. Messi oli ju 30.

        19 oli ta Argentiina koondises ehk?
        eiei, Messi on tegelikult ju 18 aastane v mis?

        Väldi oma postitusi Dannar
        MU FCUK

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas Karla


          Thuram ja Zambrotta Barcas
          Vedas teil. Zambrottast saate enda kaitsele tugevdust juurde.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Loodetavasti jah. Nüüd ma looodan, et sellist meest nagu Olegueri ma enam ei näe paremal äärel sibamas.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Muide järgmisel kolmapäeval lahkub oma ametist Laporta ja tulevad valimised, aga ärge muretsege, Laporta kandideerib taas ning ta võidab üsna kindlalt. Praegu pole isegi vastaskandidaatidest midagi kuulda.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'



                Veidi valgustust valimis segadusele...



                Kõige taga on Elefant Blau, a.k.a Elefante Azul -nimeline rühm, mille Laporta asutas aastal 1997. See samune punt protestis Josep Lluís Nunezi uuesti presidendiks valimise vastu.Elefant Brau tollased plaanid läksid luhta ja Laporta ajas rühma laiali. Nüüd osa EB endistest liikmtest on mitme sündmuse tagajärjel just Laporta sihtmärgiks võtnud.

                Kuna presidendi valimisi ei peetud õigel ajal, otsustasid eespool mainitud tegelased teha kaebuse. Kaebus iseenesest on arusaadav: vead peab parandama ja korralda sedasi uued valimised. Reeglite jälgimine kui kord on Hispaanias on alati \"püha teema\" olnud ja \'Estatuos del Futbol Club Barcelona\' on Barca enda piibliks. Aga see, et kättemaksujanused amatöörid ja kadedad luuserid on tehnilist apsu enda kasuks keeramas, teeb suisa tigedaks. Just nüüd, kui ollakse absoluutses tipus...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Kas kellegil on SKY-SPORTS või BARCA TV et võiks Öelda kuidas saaks neid kanaleid ..?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Tegelikult minu meelest see, et valimised praegu toimuvad garanteerib Laportale võidu, peale sellst hooaega cl+la liga on selge, et mees võidab, mida tulevik toob seda ei tea kunagi, parem karta kui kahetseda jne...Kuigi fännina loodan ikka paremat ja usun, et 2006/07 võib tulla veelgi edukam hooaeg on Laporta ikkagi ennekõige \"businessman\".

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas Thomson


                      Tegelikult minu meelest see, et valimised praegu toimuvad garanteerib Laportale võidu, peale sellst hooaega cl+la liga on selge, et mees võidab, mida tulevik toob seda ei tea kunagi, parem karta kui kahetseda jne...Kuigi fännina loodan ikka paremat ja usun, et 2006/07 võib tulla veelgi edukam hooaeg on Laporta ikkagi ennekõige \"businessman\".

                      Kõige suurem kartus on hetkel see, et Laporta võimalikult pole tulevastel valimistel kõlblik kandideerima uuesti. Seda kõike juhul, kui eespool mainitud Elefant Blau endiste liikmete kättemaksuplaanid õnnestuvad. Aga toonitan siinkohal, et selle variandi tõenäolisus pole hetkel just kuigi suur, kuid sünge vari on olemas.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas Barcameez


                        Kas kellegil on SKY-SPORTS või BARCA TV et võiks Öelda kuidas saaks neid kanaleid ..?
                        Tahaks ka lähemat infot.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=98507

                          wtf? Ma ei ole küll eriti suur Motta fänn ja tema lahkumine mind ei kurvastaks aga Viera, kuigi suurepärane mängija, lihtsalt ei sobi Barcasse. Sobima võib olla vale sõna, pigem lihtsalt mina teda kataloonias näha ei tahaks. Thuramist ja Zambrottast piisab ja kui Edmilson ei ole vigastatud siis ei ole absoluutselt vajadust prantslase järele, pigem tahaks näha Rijkaardilt sellist mänguplaani kus saaks algkoosseisu Iniesta, Xavi ja Deco kõrvale.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Pole vaja tõesti Vieirat.
                            Sinna saab ka panna Motta, Marquezi ja vajadusel ka Xavi.

                            Igatahes, loodame, et seda ei juhtu.
                            Thuram juba tuli, aitab neist mustadest.
                            Aga Motta suht normaalne mängumees minu arust.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Thuram saabus Barcelonasse

                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                ja paljude onnetuseks voi siis onneks on Oleguer uuendanud oma lepingut 2010.aastani, valjaostuklausliga 60miljonit eurot.

                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X