320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Barca\'

    Originally posted by mg


    mis see klui(per)vert nii eriline on. sama nagu ülejäänd barca mängijad.
    hmmmz sa ikka oskad meestele nimesid panna... vist pikk nuputamine arvuti taga... et noh mis me siis selle kluiverti nimele paneme, et siis jälle kôva mees saaksin olla... mis su enda prantsuse klubi teeb sureb oma liigasse..... Kluivert jah ega ta nii väga eriline pole aga hea mängja on ta küll. Sellest vennast me veel kuuleme

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Barca\'

      mehe õiget nime ei pea nuputama
      seda prantsuse klubi asja räägi prantslastele mitte mulle!
      tell your mother, we are hooligans!

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Barca\'

        barca on ja jääb maailma parimaks.see aasta võidab ta champions league`i ja tuleb ka hispaania meistriks. kahju on sellest ,et rivaldo ära läks.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Barca\'

          ime

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Barca\'

            Novelda - Barcelona 3:2 !!!
            Kaotada III divisjoni meeskonnale on pisut häbiväärne või mis? Ründaja Madrigal tegi kübara, viimase kolli oleks väravavaht Enke pidanud tõrjuma. La Liga mansadest komistasid veel esimeses voorus Racing Santander, Real Zaragoza, Rayo Vallecano, Espanyol ja Villareal.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Barca\'

              õu sh** ütleks kohe selle peale.
              aga et asjas midagi positiivset näha siis nüüd saab keskenduda La Ligale ja CL-le. Loodaks, et van Gaal suudab mehed mängima panna ja sel aastal ka Barcale midagi pudeneb.

              Kuigi see ei tohiks olla mingiks vabanduseks küsin siiski- kes Barca poolt mängisid?
              Supplies!

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Barca\'

                andke neile natuke aega ega see uue treeneriga kohanemine niii kiiresti käi juu.meeskonnal potensiaali on,aint väravavahiga tundub et on barcal igavesed probleemid,ei suuda nad leida seda õiget.aga rünnak ja keskväli on tasemel,kaitse võiks parem olla aga...

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Barca\'

                  Nõustun siinkohal makseriga, et vv ja kaitsega on probleeme kuigi neil on olemas väga andekas väravavaht Enke. Kuigi ka kaitses on väga kuulsad nimed.
                  Ausalt öeldes minu arvates ei olnud see kõige õigem samm uuesti palgata Van Gaal aga eks hooaja möödudes näitab kas mul oli õigus või mitte.
                  fc pohmell

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Barca\'

                    mul olex yks kysimus, aga kus on Riquelme?

                    ja soovitus barcale, tulex rohkem mängida söödumängu! nati liiga vähe, osad ju isetsevad!
                    juhei!! go Arsenal!

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Barca\'

                      Kahjuks pole see hooaeg küll Barcelona mänge näinud, muidugi kui välja arvata ML Nädal ja väravad. Mendieta annab teie mängule palju juurde, pole kuulnud ka Kluivertist, viige mind asjaga kurssi!

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Barca\'

                        Originally posted by Newcastle

                        Kahjuks pole see hooaeg küll Barcelona mänge näinud, muidugi kui välja arvata ML Nädal ja väravad. Mendieta annab teie mängule palju juurde, pole kuulnud ka Kluivertist, viige mind asjaga kurssi!
                        sama lugu, väga vähe neid näinud sel hooajal. aga kui ma ei eksi, siis lõi Kluivert laupäevases võidumängus Alavesi vastu hat-tricki. Barca purustas vastased 6:1. Veel lõid väravad Mendieta, Luis Enrique ja Xavi. Vaatamata kenale võidule ei ole tabeliseis kiita..
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Barca\'

                          loodame et asi hakkab ikka ainult paremuse poole nüüd liikuma.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Barca\'

                            No Barca pani noortega Brugge 1:0 kotti. Vaatame kas Hispaania liigas nüüd ka vedu võttava dja stabiilselt hakkavad võitma
                            fc pohmell

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Barca\'

                              Asjaga kursis olevatele inimestele siuke küsimus, kas Dani mängib Barcelonas veel või ei ja kui mängib kas vigastatud?
                              fc pohmell

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Barca\'

                                Originally posted by zoolazorts


                                Originally posted by fun


                                mul olex yks kysimus, aga kus on Riquelme?
                                Riquelme on täitsa olemas, nagu viimasest Meistrite Liiga mängust näha . Esimestes hooajaeelsetes mängudes kasutas van Gaal Riquelmet päris palju, kuid ju ta siis vaatas, et poiss pole päris põhikoosseisu vääriline ning nii ta sealt välja langeski. Aga eks tal aega end tõestada veel on .
                                Mina, kui Gaizka Mendieta fänn loodan, et Barca ta hooaja lõpus ikke Laziolt lõplikult ära ostab (päästab) .
                                Riquelme tõepoolest täitsa olemas. Brügge vastu lõi väga kena värava. Van Gaal põhjendab tema väljajätmist põhikoosseisust tema mittesobivusega mänguplaani. mille muuga veel heidab ta talle ette tema suhtelist aeglust. see võrdlus tekitab minus küll vaid rõõmu. suhteline aeglus on minu silmis positiivne omadus. sunnib mõtlema teine. see aitab Riquelmel kujuneda samasuguseks kui Zidane või Redondo. kes juhtus nägema Alavesi mängu, siis see viimase väravani viinud sööt... seal oli midagi zidannilikku. Van Gaal ei ole just Barcelonas eriti populaarne. Riquelme seevastu küll

                                Kommentaar

                                Working...
                                X