320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No tuli siis 3-0 võit. Ise mängu ei näinud. Henry viis esimesel poolajal 1-0 ette. Teisel poolajal sai vastane punase, Guddy realiseeris pendla, Bojan vormistas lõppseisuks 3-o.

    Ausaltöeldes ei kujuta ette, kas oli veenev mäng või mitte, aga igal juhul ei tohi selle mängu põhjal võõrsil mängude vormi nüüd arvestama hakata, sest vastane oli ikkagi väga lahjast seltskonnast.

    Kommentaar


      kas barca vajaks uut treenerit mis arvate?

      Kommentaar


        Algselt postitas tairo1188 Vaata postitust
        kas barca vajaks uut treenerit mis arvate?
        Minu arvates ei vaja ,sest Frank on õigemees sellel tööpostil

        Kommentaar


          Ma ei oska sellele küsimusele vastata. Ma ei saa ise ka aru, mis toimub meeskonnas praegu.

          Kodus võidetakse ja mängitakse imeilusti (suurema osa ajast), võõrsil ollakse täistorbikud.

          Ei tea, kas asi on mängijates või treeneris? Suht kindel on see, et Rijkaard on üsna üksluine. Sel hooajal on isegi vahetused etteaimatavad - Bojan ja Gio alati sisse. Hea muidugi, et noori täkke üritab sisse sulatada ja kogemust anda, a no iga mäng täpselt samamoodi ikka ei tohiks.

          Niiet mai teagi, annaks selle hooaja ikka veel aega vennale. Ja kui ei tule ühtegi tiitlit ja mängupilt (võõrsil) ei parane, siis oleks küll aeg uut treenerit otsima hakata.

          Kommentaar


            Rijkaard võiks tõesti taktikat muuta

            Kommentaar


              Seda mängu saab siit tõmmata http://www.mininova.org/tor/993372
              Nii sitta meeskonna vastu oleks me pidand paremini mängima ma arvan,alles siis saime paar väravat juurde kui vastased said 2 punast...
              Muidugi see on suht tavaline, et suurtel klubidel on raskusi väikeste alistamisega karikamängudes,nagu näitas Sevilla Denia vastu.

              Kommentaar


                El Clasicot tahetakse mängida siis vapsee reede õhtul, 21. detsembril. päris huvitav
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  järgmisel või ülejärgmisel suvel Philipp Lahm?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Suht mõtetu ost oleks praega ma arvan,sest Abidal väga hea olnud siiamaani.Minu meelest oleks rohkem vaja tagavara right backi zambrottale...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Cule Vaata postitust
                      Suht mõtetu ost oleks praega ma arvan,sest Abidal väga hea olnud siiamaani.Minu meelest oleks rohkem vaja tagavara right backi zambrottale...
                      Ja kas sinu arust, siis Lahm paremat ei mängi? Mees mängib mõlemal äärel väga hästi. Nii, et ma ei ütleks, et see mõttetu ost oleks.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Cule Vaata postitust
                        Suht mõtetu ost oleks praega ma arvan,sest Abidal väga hea olnud siiamaani.Minu meelest oleks rohkem vaja tagavara right backi zambrottale...
                        minu arust siin mõtiskletaksegi selle üle, et Zambrotta varsti lõpetamas ja oleks kedagi asemele vaja
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Lahm Bayernis koguaeg vasak olnud minu arust.

                          Aga FMis Right ja Left.

                          Kommentaar


                            Lahm on paremajalgne, vaatamata sellele, et vasakul mängib, niiet ei usu, et tal paremal kohanemisega raskusi tuleb.
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                              Lahm Bayernis koguaeg vasak olnud minu arust.
                              Mu arust on ta nii koondises kui ka Bayernis paremat mänginud.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Mu arust on ta nii koondises kui ka Bayernis paremat mänginud.

                                Meenub kohe Saksamaa MM`l löödud Lahmi värav, kus ta vasakust kaitsest liikus keskele ja põrutas paremaga ilusa kolli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X