320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1-0 ees. Eto`o ilus koll

    Kommentaar


      2:0 e2 hirmsas vormis.

      Kommentaar


        Poolajaks 2-0. Kollid Eto`olt. Imevend, 2 mängu mänginud ja juba vorm on päris hea. Kui puude ka natuke nii roostes poleks, siis hattrick oleks kindlasti soolas poolajaks juba.

        Sitt uudis on see, et kui Yaya täna kollase saab, siis El Classicol ta osaleda ei saa. Aga ma usun, et ta hoiab seekord tagasi ennast.
        Ja veel sitem uudis on see, et Messi sai viga ja vahetati välja. Loodetavasti on see pisivigastus ja Rijkaard võttis lihtsalt igaks juhuks välja ta.

        Kommentaar


          Kas keegi annaks lingi, kust mängu näeb.

          Tänud
          Gent del Barça

          Kommentaar


            Algselt postitas intz Vaata postitust
            Kas keegi annaks lingi, kust mängu näeb.

            Tänud
            Rojadirecta. World's biggest sport streams index (El mayor índice de emisiones deportivas por Internet).


            Seal otsid Valencia - Barca mängu nimekirjast üles, klikid peale ja avanevad kanalitevalikud. GOLTV on ülekaalukalt parim kanal La Liga vaatamiseks.

            Ja et seda kanalit näha, pead tõmbama (soovitatavalt) TVUPlayer`i

            Kommentaar


              Seisuks juba 3:0 hea sööt oli Giovannil veel vasakule äärele, oleks muidugi ise ka võinud lüüa.

              Kommentaar


                Kerge võit siis väga masendava Valencia üle. Rõõmustada küll võib, aga mängu kommentaatorid rääkisid mängu lõpus, et esialgsetel andmetel on Messi vigastus tõsisem kui alguses arvati ja et mees on 2-3nädalat audis. Loodame et need esialgsed andmed ei vasta tõele ja näeme El Classicos ikka Messi imetegusid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas saue6 Vaata postitust
                  Loodame, et need esialgsed andmed ei vasta tõele ja näeme El Clasicos ikka Messi imetegusid.
                  Käega väravaid?
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Käega väravaid?
                    no reali võitmiseks pole käega väravaid vaja lüüa
                    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                      no reali võitmiseks pole käega väravaid vaja lüüa
                      Kindel? Ma ei oleks. Ma usun, et meie võitmiseks läheb kõiksuguseid väravaid vaja. Teile kaotasime viimati 2005. aastal. El Clasico mängud läbi ajaloo: meie statistika - 66 võitu, 30 viiki ja 58 kaotust. Ja me oleme löönud kokku 255 väravat, teie 234. vastu. Tee omad järeldused.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Kindel? Ma ei oleks. Ma usun, et meie võitmiseks läheb kõiksuguseid väravaid vaja. Teile kaotasime viimati 2005. aastal. El Clasico mängud läbi ajaloo: meie statistika - 66 võitu, 30 viiki ja 58 kaotust. Ja me oleme löönud kokku 255 väravat, teie 234. vastu. Tee omad järeldused.
                        v2ga tore, jooksed ise ka muidu j2rgmine n2dal platsile?

                        Kommentaar


                          Messi kuuks ajaks väljas

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Kindel? Ma ei oleks. Ma usun, et meie võitmiseks läheb kõiksuguseid väravaid vaja. Teile kaotasime viimati 2005. aastal. El Clasico mängud läbi ajaloo: meie statistika - 66 võitu, 30 viiki ja 58 kaotust. Ja me oleme löönud kokku 255 väravat, teie 234. vastu. Tee omad järeldused.
                            Irw. Ja mis see ajalugu siia puutub?

                            Sama hästi võib öelda, et Real on võitnud mingi 9 CLi tiitlit - kõikidest kõige rohkem, niiet tee omad järeldused, kes see aasta võidab. Naljatilk.

                            Ja kui sa pead Messi imetegudeks tema ühte käega löödud väravat, siis oled ka mõnus mees. Viimast El Classicot mäletad? Mai tea, mingi hattrick vist Real Madridi vastu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Kindel? Ma ei oleks. Ma usun, et meie võitmiseks läheb kõiksuguseid väravaid vaja. Teile kaotasime viimati 2005. aastal. El Clasico mängud läbi ajaloo: meie statistika - 66 võitu, 30 viiki ja 58 kaotust. Ja me oleme löönud kokku 255 väravat, teie 234. vastu. Tee omad järeldused.
                              kui sa juba ajaloos tuhnima hakkasid, siis võta vaevaks ja uuri, mis toimus ajal mil sõber franco teie nn kuninglikku klubi poputas...

                              a eks teil tule ka millelegi toetuda suurte mängude ees ja eks see ajalugu ole see kõige kindlam tugi, kui oma meeskond kindlust ei paku
                              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Cule Vaata postitust

                                Täitsa tuksis ! E2 sai just terveks ja nüüd kohe Messi väljas.
                                Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X