320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Kindel? Ma ei oleks. Ma usun, et meie võitmiseks läheb kõiksuguseid väravaid vaja. Teile kaotasime viimati 2005. aastal. El Clasico mängud läbi ajaloo: meie statistika - 66 võitu, 30 viiki ja 58 kaotust. Ja me oleme löönud kokku 255 väravat, teie 234. vastu. Tee omad järeldused.
    Minu järeldus on see, et sa oled statistik ja sitt pealegi.

    Laup on el Classico NOU CAMPil ja selle statistika on 77 mängu, 44 võitu, 16 viiki, 17 kaotust 154-92 väravate vahe.
    Tee sellest oma järeldused!

    Kommentaar


      Algselt postitas avscol Vaata postitust
      Minu järeldus on see, et sa oled statistik ja sitt pealegi.

      Laup on el Classico NOU CAMPil ja selle statistika on 77 mängu, 44 võitu, 16 viiki, 17 kaotust 154-92 väravate vahe.
      Tee sellest oma järeldused!
      Ma ei teadnuki, et 23.12.07 on laupäev. Aa, sa väidad, et El Classico on laupäeval. Vb tõesti, ei tea, aga kellega te siis kohtute? Päris raske on teil, kui El Classico ja El Clasico mängud järjest. Kaks päeva järjest kõvat madistamist.


      Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
      Irw. Ja mis see ajalugu siia puutub?

      Ja kui sa pead Messi imetegudeks tema ühte käega löödud väravat, siis oled ka mõnus mees. Viimast El Classicot mäletad? Mai tea, mingi hattrick vist Real Madridi vastu.
      Miks ei puutu. Sepakas väitis ju, et Reali võitmiseks ei lähe käega väravaid vaja ja tõestuseks, et läheb tõin ma välja natukene statistikat.

      Ma mäletan viimast El Clasicot. See oli ka Nou Campil ja ma mäletan, et Messi lõi ka hättriki ja ma mäletan ka seda, et 1-1 ja tühja väravasse pole raske lüüa. Ma ei ütle, et Messi ei ole hea mängija, ta on ja isegi väga. Aga kui sepakas väidab, et meie vastu ei lähe igasuguseid väravaid vaja, siis ta ju eksib. Ma usun, et 23. tuleb väga põnev mäng nagu eelmine kordki ja ma loodan, et selle duelli võidame meie. Ja äkki vahetaks nüüd teemat?
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Miks teemat vahetada, kui see on täiesti päevakohane, kuna mäng on täpselt nädala pärast.

        Real Madridi, nagu igasuguse teisegi meeskonna jaoks, läheb muidugi vaja väravaid lüüa. Kui väravat ei löö, siis loogiline, et mängu ei võida - parimal juhul tuleb igav 0-0 viik. Ja kuna iga värav on omamoodi, siis jah, igasuguseid väravaid võiks lüüa tõesti.

        Kommentaar


          Koomik pealegi

          Ma ütlesin laup kuna Sport kirjutas kunagi (järelikult oli vale informatsioon)
          Vahepeal üritati seda isegi reede peale kaubelda, mida sa oma inglise lehtede kaudu nkn ei teadnud. Minul sattus sisse üks täheviga, aga sina võiks veidi veel eesti keele grammatikat õppida!

          Kommentaar


            Algselt postitas avscol Vaata postitust
            Koomik pealegi

            Ma ütlesin laup kuna Sport kirjutas kunagi (järelikult oli vale informatsioon)
            Vahepeal üritati seda isegi reede peale kaubelda, mida sa oma inglise lehtede kaudu nkn ei teadnud. Minul sattus sisse üks täheviga, aga sina võiks veidi veel eesti keele grammatikat õppida!
            Ägedad infoallikad sul. Laupäevast ehk 22. detsembrist pole kunagi juttu olnud. Taheti vahepeal tõesti mängu reede ehk 21. detsembri õhtupoolikule tõsta, kuid praeguse seisuga toimub mäng 23. detsembril 19:00 CET.

            Ühest täheveast oli asi kaugel. Ma olen täiesti kindel, et ilma minu märkuseta räägiksid sa siiamaani veel valesti. Aga ma ei viitsi siin sinuga vaielda.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Aitab mölast. Rääkige millesti asjalikumast - näiteks pole keegi maininud, et endine Barca mängija Amor sattus täna hommikul raskesse liiklusõnnetusse ja on raskes seisundis haiglas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Aitab mölast. Rääkige millesti asjalikumast - näiteks pole keegi maininud, et endine Barca mängija Amor sattus täna hommikul raskesse liiklusõnnetusse ja on raskes seisundis haiglas.
                ega eriti keegi ju seda keskväljurit ei mäleta ka mees mängis siis Hispaania eest Euro1996 ja WorldCup1998. aga kritiilises seisus on ta jah, jama muidugi. loodetavasti jääb ikka ellu ja saab ka terveks
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  FIFA ausa mängu ehk fair-play auhinna sai Hispaania klubi FC Barcelona, kes on aktiivselt osalenud heategevusprojektides. Aasta parimaks mängjaks kuulutati Kaka ja teiseks jäi Messi.

                  Kommentaar


                    Ronaldinho oli seekord 5....

                    Kommentaar


                      Hää uudis...Henry on tagasi meeskonnas ning saab osa võtta eelseisvast El Classicost!:P

                      The latest news from FC Barcelona — schedule, tickets, injury updates, player info, video, match stats and highlights, standings, official shop & more

                      Kommentaar


                        Barca sai endale vastaseks Celticu. Suht raske vastane, aga ma arvan, et edasisaamisega raskusi ei teki. Viimati m2ngiti nendega Meistrite liigas hooajal 2004-2005. Barcal on see eelis, et korduskohtumine toimub Nou Campil.
                        Ja nuud Vincenti lemmikv2ljend - loodame parimat

                        Kommentaar


                          No, mai tea, alahinnata ei tasu, aga ma usun ka, et edasipääs on soolas. Kuigi midagi väga ilusat nendest mängudest ei tule, Celtic ikka ju. Loodetavasti ei retsita Barca mängijaid ära. Loodame parimat

                          -edit- Aga üldiselt ikka väga lahedad paarid see aasta.

                          Kommentaar


                            Kas Ronaldinho on vigastatud? Lugesin, et võibolla istub ta reali mängu ajal pingil või mis seletus sellele on?

                            Kommentaar


                              Ei ole vigastatud. Lihtsalt käib tohutu spekulatsioon, et kes mängu alustavad RMi vastu.

                              Kommentaar


                                No nii. Ongi seeeee mäng.

                                Tuleb ära, ma tunnen seda.

                                3-1 Barcale!!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X