320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kusjuures ma usun et abikohtunik näitas valesti neid lisaminuteid...aga see selleks

    Kahju et Messit ei näinud, viimasel ajal ainult häid asju kuulnud temast

    Kommentaar


      jah, nii ta läks. ma mõtlen seda, et kuidas täna kõik söödud nii perse läksid. Ime pole siis, et midagi välja ei tule. Krt need Reali kaistjad alati palli teekonnale ette pidid jääma. Kaitse oli ka vahel nagu peata kanad.

      Mängu parim oli muidugi mejuto. Täiesti müstika, uskumatu lihtsalt, kuidas ta suudab nii vilistada. Ma loodan küll, et jalkaliidul selline õudus märkamata ei jäänud.
      Aitäh.

      Kommentaar


        No üks võimalus on kohtunikku kõiges süüdistada (kuigi paras munn ta oli, aga kaotuse põhjus plnd siiski temas).

        Teine võimalus on tõele näkku vaadata ja tunnistada, et Barca ise oli ka suht pask. Võimalusi mudugi oli, paremaid kui Realil isegi, aga Real lõi enda oma ära. Ja viive, Reali kaitse oli täna küll hea, aga ei suudetud läbi murda? Minu mäletamist mööda pidi Iker päris mitu korda elu tõrjeid tegema. A see selleks, Barca vennad ise ka üritasid kas liiga palju üksinda või siis andsid niii pasa, aegalse ja ebatäpse söödu, et tule taevas appi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
          No üks võimalus on kohtunikku kõiges süüdistada (kuigi paras munn ta oli, aga kaotuse põhjus plnd siiski temas).

          Teine võimalus on tõele näkku vaadata ja tunnistada, et Barca ise oli ka suht pask. Võimalusi mudugi oli, paremaid kui Realil isegi, aga Real lõi enda oma ära. Ja viive, Reali kaitse oli täna küll hea, aga ei suudetud läbi murda? Minu mäletamist mööda pidi Iker päris mitu korda elu tõrjeid tegema. A see selleks, Barca vennad ise ka üritasid kas liiga palju üksinda või siis andsid niii pasa, aegalse ja ebatäpse söödu, et tule taevas appi.
          Einoh, ega ma kohtunikku otseselt ei süüdistanudki kaotuses. lihtsalt karp jääb lahti sellise vile peale. ma loodan, et kevadises mängus teda enam ei näe. Minu poolt siis kõik.

          Kommentaar


            Mnjah, kena värav reali meestelt täna ikka. Mängu parim oli minu meelest Pepe. Messi läbimurretest tundsime ka suurt puudust, aga mis teha.
            Rauli palli löömine Puyoliga ühes võitlusolukorras oli ikka väga räige, tõsiselt imestasin, et Puyol suutis veel jätkata.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              niisiis. mis on juhtunud meie suurepärase, kiire ja täpse sööduoskusega?
              Rijkaardilt ka veidi imelik nägemus koosseisust ja vahetustest. aga see selleks.
              saab näha kevadel, kuid hetkel ma küll loodan, et võetakse vastu Chelsea või Milani pakkumine Ronaldinho osas (oli vist üle 60 milli kindlasti. 90 milli koguni?). praegu seda meest enam küll pole meil platsil vaja.
              vastaste parima auhinna jagamine läheb Casillase ja Pepe vahele.

              mais Santiago Bernabeul vaatame!
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Henry mängu sai?

                Kommentaar


                  Mask: ei saand

                  Ma ei tea, kohtunik oli suht kahtlane vahepeal küll nagu vile oleks katki old aga ühel korral oli õnne ka, et ta ei vilistand kui robinho langes nagu niidetud kastis ja õnneks vile vaikis(kordused näitasid,et õigesti tegi ka).Esimesel korral vaatasin küll,et oi türa nüüd tuleb penalti.

                  Kommentaar


                    Dinho areneb Ronaldo ja Adriano moodi?



                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Tra kas tõesti hakkab jälle see mula pihta. Mängupilti vaadates ei olnud ta üleüldisest meeskonna tasemest põrmugi maas. Meeskond mängis sitasti - aga imekombel hakkavad kõik kohe Ronnie otsa vaatama: miks mitte Deco, Eto, Xavi, Iniesta jne. Ma olen täielikult Ronnie müümise vastu, arvestades kõike mis ta varasematel hooaegadel on korda saatnud ei ole mõtet teda ühe ebaõnnestunud hooaja pärast korstnasse kirjutada. Ei taha ka hästi uskuda, et Barcelonal oleks nüüd hädasti seda 60 või 90 milli vaja.
                      Mis puutub Dinho arenemisesse Ronaldoks või Adrianoks, siis Kasper need pildid on oma aastajagu vanad, seega näita mõnda uuemat materjali siis võib edasi rääkida
                      Mes que un club!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Dinho areneb Ronaldo ja Adriano moodi?



                        Photoshop?? linki!!
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Need on jumala vanad pildid,eelmisest hooajast kui ma õigesti mäletan.

                          Kommentaar


                            Väga hea Kasper, ajalugu ja statistika on su tugev külg.
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Loodame parimat.

                              Kommentaar


                                No pilt on pärit jah selle aasta veebruarist, kuid kuna viimasel ajal on räägitud Dinhost ja et ta ei ole praegu vormis, siis ma tõstsin esile jällegi need pildid. Pole ju võimatu, et mees võtab vaikselt kaalust juurde ja jääb aeglasemaks ja tehnika kannatab ja muutub üleüldse sitaks. Kas teile ei tundu praegu Ronaldinhot vaadates, et ta on paksem? Minule tundub. Igatahes Wee, kui norida tahad, siis nori. Aga häid jõule teile!
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X