320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nojah, skoor 0-0 on küll hale. Aga mängupilt päris nii hull polnud ja ausaltöeldes oli näha, et Rijkaard läkski rohkem eelkõige oma väravat puhtana hoidma ning see ka õnnestus.
    Mõnes mõttes väike harjutusmäng CL playoffideks :d

    Kommentaar


      tundub, et uueks väravavahiks on saamas meil Celta väravavaht Pinto. päris ok mees on postide vahel.

      ja olemas ka juba leping. 500 000 eurot siis maksti. täna pärastlõunal siis fotosessioon.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Laen pooleks aastaks on alguses võimalusega suvel pikem leping sõlmida(selle sama 500k eest!)

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          tundub, et uueks väravavahiks on saamas meil Celta väravavaht Pinto. päris ok mees on postide vahel.

          ja olemas ka juba leping. 500 000 eurot siis maksti. täna pärastlõunal siis fotosessioon.
          seda et siis number 13 anti andaluuslasele. karta on et Santanderi vastu ta veel ei anta üles, kuid nädala sees Villarreali vastu võib juba postide vahel olla. eks paistab

          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar




            Mis muljeid Drogba tekitab siinsetele fännidele muidu?
            Drogba on absoluutselt tegija aga samas läheks vist natuke liiale ründes mängivate meeste koha pealt.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Drogba oleks hea. Siis oleks juba 4 superründajat - Henry, Eto'o, Bojan (The New King) ja Drogba. Lisaks siis veel väga hea Gudjohnsen. Aga kas oleks siis mõistlik loobuda Drogba nimel Ronnyst või Messist? Kas mitte ei kaotaks selle vahetuseks rohkem kui võidaks? Muidugi kui oleks valida, et kumb jääb ja kumb läheb, siis mul oleks hää meel kui Messi jääks.

              Kommentaar


                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                Drogba oleks hea. Siis oleks juba 4 superründajat - Henry, Eto'o, Bojan (The New King) ja Drogba. Lisaks siis veel väga hea Gudjohnsen. Aga kas oleks siis mõistlik loobuda Drogba nimel Ronnyst või Messist? Kas mitte ei kaotaks selle vahetuseks rohkem kui võidaks? Muidugi kui oleks valida, et kumb jääb ja kumb läheb, siis mul oleks hää meel kui Messi jääks.
                Noo Messi jäetakse küll alles. Pigem oleks lahkujaks Ronny. Jaa Ronny võiks tõesti klubi vahetada.. Ehk leiab taas vormi. :P

                Kommentaar


                  Homseks mänguks Racinguga mängijad siis

                  Valdés y Pinto
                  Oleguer, Zambrotta, Puyol, Milito, Thuram, Abidal y Sylvinho
                  Xavi, Márquez, Deco, Gudjohnsen, Iniesta
                  Messi, Giovani, Henry y Bojan

                  Ma loodan küll,et me Drogbat ei osta.Liiga vana ja meeldib vigastada saada.Aga kui Henry maha müüa see suvi,siis ei oleks küll paha ost vist.

                  Kommentaar


                    No Drogba isiklikult mulle ei meeldi. Peamiselt selle pärast, et ta kurjam on nii suur ja võimas loom, aga kukub ja nutab nagu väike lill. Mai tea kuidas see hooaeg olnud on, aga ma räägin üldmuljetest aastate jooksul. Kuid sellele vaatamata hindan ma tema oskusi ning tunnistan, et ülivõimas ründaja. 4-4-2 süsteemis Eto'oga oleks väga jõhker paar.

                    Ostmise koha pealt olen vastu. Põhjusi on palju:

                    1) Dorgba saab kohe-kohe 30 aastaseks ja ta hind oleks ikka üsna meeletu. Messiga vahetamist vast keegi tõsiselt ei võtagi - see oleks puhas lollus.

                    2) Ta pole kõige mitmekülgsem mängija ja Barca 4-3-3 süsteemis äärtele ta ei sobiks. Kuna Barca mängib ühe puhta ründajaga, siis oleks jällegi selle positsiooni peal mängijate üleküllus.

                    3) Prioriteediks peaks olema mingi muu positsioon ja nii suurt summat välja käia järjekordse ründaja eest oleks mõttetu käik. Maailma üks parimaid ründajaid meil juba on Eto'o näol. Ega Henry ei jää ka temast palju maha. Pealegi saab Bojanist täielik väravakunn mõne aasta jooksul. Kuigi nad kõik suudavad ka Messi ja Ronny kohtade peal mängida, on kõige mõistlikum ikkagi mängijaid mängitada seal, kus nad kõige kõige effektiivsemad on.

                    Niiet üldiselt oleks ilus küll Eto'od ja Drogbad koos lammutamas näha. Aga siiski...thanks, but no thanks.

                    Kommentaar


                      Drogba oleks jah suht mõttetu ost, mees pole enam noor ka, Barca võiks pigem nooremaid tähti otsida, kuid see oli vaid minu arvamus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sutenöör Vaata postitust
                        Drogba oleks jah suht mõttetu ost, mees pole enam noor ka, Barca võiks pigem nooremaid tähti otsida, kuid see oli vaid minu arvamus
                        Ega Barca polegi erilist huvi näidanud tema vastu.

                        Ta ise on vett kõvasti soganud,,,

                        Kommentaar


                          ma loodan kah, et Drogbat tooma ei hakata. Tegelikult oleks mu meelest vaja juurde võrdväärset vahetust Valdesile. Pinto küll toodi, aga siiski... Tuleviku perspektiivis oleks tarvis ka üht maailmatasemega kaitsjat. Ega Thuram, Zambrotta ja Sylvinho just nooremaks ei jää...

                          Kommentaar


                            Suht hea poolaeg Racinguga, 1-0 siis ees Henry löödud väravast.
                            Barca võiks oma võimalused ees ära lüüa, Messi tuleb arvatavasti teisel poolajal Gio asemel sisse, eks näeb, mis puhanud mees teha suudab

                            Kommentaar


                              küll see iniesta puterdas, just keskkaitsjate ees ja vahel. neljapäeval siis tähtis mäng villarrealiga.
                              täna näidati üht 2000/01 aasta mängu valladolidiga, reina oli veel väravas, ei tea, miks see ära läks?

                              Kommentaar


                                Hea uudis-Kamerun sai Egiptuselt pähe niiet on lootus,et nad kukuvad juba esimest ringist välja ning me saame E2 varakult tagasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X