320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nojah, õnnitleme Reali tiitlivõidu puhul.

    Ja no ausaltöeldes ega Barca pole nkn tiitlit väärt. Enda süü täiesti. Nii palju nussivad näkku endale.

    Kommentaar


      Pole kindel veel asi mumeelest.Ootame Villareali mängu tulemuse ära, siis võib järeldusi teha ma arvan.

      Kommentaar


        Nojaa. Aga kui alavormis Bilbao vastu mängitakse näkane viik, kui selgelt on vaja võitu, siis ma ei tea . . . mis Villarreali või At. Madridi vastu tehakse?

        Kommentaar


          Lootus sureb viimasena!

          Kommentaar


            Head uudised siis kõige selle halva puhul siis ,et ronaldinho võtab osa täistreeningust kolmapäeval.Mees vist copa del reyl ei mängi kuid osusuna vastu peaks natuke mänguaega saama ning eks näis kuidas ta vigastusest taastunud

            Kommentaar


              Lõpuks ometi

              Kommentaar


                keeruline on võita, kui väravaid ei suudeta lüüa. ründes on pidevalt poolik iniesta ja verinoor giovani, kes kahe peale kokku on hooajal löönud 4 väravat . varude varu ezquerro on vist liitumas valladolidiga.

                Kommentaar


                  Iniesta on ise ka ütelnud,et talle meeldib rohkem vasakul äärel kohal mängida.Ja suurem osa ajast on ta sel kohal parem old kui Ronaldinho see aasta.Väravate arv on küll Ronaldinhol parem,aga see ei tähenda kõike(mäletavasti oli Iniesta Clasicos meie parim mängija, kui Ronaldinho oli ümmargune null)

                  Mulle tundub,et probleem võib olla see, et pärast Etoo CAN'ile minekut ei olegi meil puhast strikerit ja ründajad kobivad koguaeg äärtele(henry eriti) ja Bojan ei ole veel piisavalt kogenud.

                  Kommentaar


                    Henry peaks rohkem keskel mängima mitte ääres ,et saaks kontral pika palli üle kaitsjate talle lasta nagu arsenalis:P Kiirusest ja finishingust puudust ei tohiks tulla mehel:PKui poolikute pealt vaadata(iniesta,xavi ja deoc) nendelt meestelt võiks kyll rohkem väravaid näha.Löök on enamgi kui hea nendel meestel.Aga samas barca mäng ka selline söödukas rohkem,pigem otsitakse seda viimast söötu enne kui peale lüüakse

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Cule Vaata postitust
                      Mulle tundub,et probleem võib olla see, et pärast Etoo CAN'ile minekut ei olegi meil puhast strikerit ja ründajad kobivad koguaeg äärtele(henry eriti) ja Bojan ei ole veel piisavalt kogenud.
                      puhas striker on veel gudjohnsen, kes praegu poolkaitses enamjagu ajast.

                      Kommentaar


                        Henry peaks nüüd küll keskel mängima. Sellepärast ta nii vähe väravaid lööbki, et ei mängi keskel.
                        Edit: Jumala loogiline noh.

                        Kommentaar


                          no henry lööb piisavalt sisse ja piisavalt mööda kah probleem on ikka mujal

                          Kommentaar


                            Ta peaks 1 hooaeg puhkama/maailma avastama, ta lasi oma püssi täiesti tühjaks paar hooaega tagasi. Ei lähe enam väravad sisse ja kõik.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Ma ei tea...pole varem näinud, et tippjalgpallur jätab hooaja vahele lihtsalt. Pigem on asi lihtsalt selles, et mees hakkab vananema ja ei suuda enam nii jõhkralt lammutada.

                              Kommentaar


                                Koosseis Villareali vastu täna:

                                Valdés, Zambrotta, Puyol, Milito, Abidal, Márquez, Iniesta, Deco, Henry, Bojan i Messi

                                Ronaldinho arvatavasti tuleb siis teisel poolajal vahetusest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X