320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ronnylt muidugi super koll
    AILTON

    Kommentaar


      Halvad uudised siis,Milito tänast mängu kaasa ei tee,sest meest vaevab palavik.Tema asemel võeti meeskonda Edmilson.Kesk - kaitses siis arvatavasti Puyol ja Thruram....

      Kommentaar


        tõsiselt või

        Kommentaar


          Kas keegi oskab öelda, mis Messiga juhtus?

          Kommentaar


            arvatavasti säärelihas jälle, mis muud
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Tundus jah ikka päris tõsine asi olevat. Aga mäng on hea, Barca omas elemendis.

              Kommentaar


                muide siin paar päeva tagasi rääkisin ühe Celticu fänniga siin ja tüüp mainis et Barca fännidega on neil ülisoojad suhted. kahjuks jäi mul küsimatta et miks või mis ajast. on see kuidagi äkki Henkega seotud?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Messi reielihas jälle läbi tundub nii tema reaktsiooni nähes.Kurb.

                  Kommentaar


                    jajah, see peaks olema jah reielihas, mitte säärelihas. 1 kuu aut arvatavasti
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Hamstring ma pole kindel kas on säärelihas või reielihas,pigem reie ikka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Cule Vaata postitust
                        Hamstring ma pole kindel kas on säärelihas või reielihas,pigem reie ikka
                        sul on õigus. mul siin naine arst ja jagab seda asja samuti
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Minu arust tal läks lihtsalt soeng sassi ja siis sellepärast hakkas nutma nagu mingi eit....
                          I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metsaline Vaata postitust
                            Minu arust tal läks lihtsalt soeng sassi ja siis sellepärast hakkas nutma nagu mingi eit....
                            Hoia oma mõtetud arvamused endale s**t!

                            Kommentaar


                              Edasipääs oleks kindlasti olnud nauditavam ,kui messi ei oleks saanud neetud vigastust...Rijkard ise ütles ,et asi ei paista nii tõsine ,kui telepildis tundus.Eks elame näeme aga loodame siiski ,et midagi väga hullu ei ole ning mees paraneb ruttu ja on valmis järgmiseks Cl mängudeks ning La Liga mängudeks ......

                              Kommentaar


                                Tra, Messi jälle väljas, väga kahju.

                                Aga hea võit tuli, oligi arvata, et kiire otsustav värav ja palliveeretamine edasi.

                                Lõpus näidati natuke tehnikat kah.

                                Väga (Y)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X