320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meie õnneks suutis valencia võtta 3 punkti meie tabeliliidri(Madridi Real) käest 2-3.Real nüüd juhib 4p ning La Liga tiitel on kohe hulga lähedamal....

    Kommentaar


      Ma ei taha minne lollide inimeste foorumisse,et ma küsin parem tarkade Barca fännide käest,kus Krikic sündinud on,ametlikult?
      i don t like u u don t like me

      Kommentaar


        Algselt postitas BeHappy Vaata postitust
        Ma ei taha minne lollide inimeste foorumisse,et ma küsin parem tarkade Barca fännide käest,kus Krikic sündinud on,ametlikult?
        Linyola, Lleida provints, Kataloonia autonoomne maakond , Hispaania
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          Linyola, Lleida provints, Kataloonia autonoomne maakond , Hispaania

          Aga ma olen kuuulnud ka sellist varianti,et Serbia lähistel..
          Või on see loll külajutt?
          i don t like u u don t like me

          Kommentaar


            Ilmselt küll.

            Kommentaar


              Isa Serbiast pärit ja ema hispaaniast ise on ikka ta Hispaanias sündinud

              Kommentaar


                aga kolmas tark räägib jällegi, et luges kuskilt wikipeediast, et jah, hispaanias sündinud, elanud mingit aega serbias ja siis jällegi spaaniasse.

                Kommentaar


                  Kas keegi on Barca kodumänge käinud vaatamas, kuidas on lood piletitega, kas tasub osta netiteel või saab ka kohapeal, mäng nimelt järg nv getafe vastu.

                  Kommentaar


                    Veel halbu uudiseid siis vigastuste poole pealt. Nimelt Milito ja Puyol on ennast mõlemad vigastanud. Mõlema mehe vigastust uuritakse täna ning õhtul või siis homme peaks teada saama, kaua mehed platsilt eemale jäävad.

                    Kommentaar


                      No vähemalt Puyol kõndis eile platsilt suht lonkamata ära.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas TonZo Vaata postitust
                        Kas keegi on Barca kodumänge käinud vaatamas, kuidas on lood piletitega, kas tasub osta netiteel või saab ka kohapeal, mäng nimelt järg nv getafe vastu.
                        Võimaluse korral mine päev enne mängu staadioni juurde. Tee ring ümber staadioni, leiad müügipunkti ja küllap sealt pileti saad. Kui mitte, siis enne mängu algust staadioni kõrval äkki pakub keegi, kellel hooaja pilet perele ja näiteks poeg ei saand sellele mängule tulla.

                        Sul saab lahe olema, tule pärast foorumisse ja muljeta kuidas oli.

                        Kommentaar


                          Milito siis Betise vastu kindlasti ei mängi..kui kõik plaanipäraselt läheb peaks ta jälle Schalke vastu platsil olema. Puyolil küll õnneks mingit rebestust ei ole aga ta mängimine laupäeval on ka kahtluse all.

                          Kommentaar


                            Head aega Ronni?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Head aega Ronni?
                              Jajjaaa pika aega on ju räägitud sellest aga midagi ei ole juhtunud seoses temaga(klubiasjus)
                              iHala Madrid !

                              Kommentaar


                                kus suitsu seal tuld...Siin on juba liiga palju suitsu!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X